Mohamed Salah

Z dnia na dzień to każdy nagle jakby stracił umiejętności. Piłka odskakuje, ktoś podaje w kozioł , błędy techniczne. Każdy zalicza duży spadek formy i przez to wydaje się, że nie umieją zrobić prostych rzeczy jak podani czy strzał.

1 polubienie

AFCON jak ja Cię szczerze nienawidzę

1 polubienie

Może gdyby klub sprzedał go jak Araby proponowali fortunę, a w zimie by się mocno wzmocnili to Klopp zostałby dłużej i tytuł by sie udało zdobyć. Teraz wątpię by 100 mln dali za zawodnika z rocznym kontraktem ktory jeszcze tak słabo wygląda.

Przecież nikt Salaha nie kupuje ze względu na umiejętności. One są wtórne dla najistotniejszej rzeczy czyli jego rozpoznawalności.

1 polubienie

Gdyby Salah został sprzedany w lato, to nawet nie było by szans na mistrzostwo. Imo w pierwszej części sezonu, to właśnie Mo był kluczową postacią drużyny.

do zimy to my bysmy byli na 5 miejscu i nie byloby co wzmacniac.

2 polubienia

Na pewno. Może ciebie i AquerdationLFC też wykupią w lato. Byłoby fajnie.

Bez Salaha dzisiaj. Ciekawe co się stało. Czyżby Klopp poszedł po rozum do głowy?

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1784150777025462562

Moim zdaniem prowadzi nieuchronnie do jego odejścia. Może na jego grę wpływ ma fakt, że już wie o tym, że nie dostanie propozycji nowego kontraktu i że będziemy spoglądać w kierunku Arabii aby tam odszedł? Moim zdaniem on już wie o tym, że latem odchodzi. Edwards nie ma sentymentów. A Salah za mniejszą pensje pewnie nie zostanie.
Nie zmienia to faktu, że mógłby zostać z nami chociaż na te 2 lata jeszcze. To jest gwiazdor, strzela, a że teraz ma słabszy okres? Cały zespół taki ma.

1 polubienie

Niby masz rację, ale jeśli Salah nadal ma ambicję(jak sam mówił) i chce gry w Europie, to powinien robić wszystko, żeby zostać w tej Europie i notować dobre występy pod koniec sezonu, aby zapracować na transfer do któregoś z europejskich rywali.

Być może jednak Mo też się poddał i chce tej emerytury w Arabii.

mówi osoba co za idealny transfer do nas uwazała Tielemansa :smiley:

3 polubienia

Gdyby Salah został sprzedany w lato to teraz krecilibyśmy się w okolicach 15 miejsca. Sala nam uratował sezon.

1 polubienie

No nie mogę. Od paru tygodni gra jak ostatnia kaleka a teraz przy lini jakieś sapy bo nie gra po czym wchodzi i serwuje tyklo jedno co ma czyli jakieś gowno. Nigdy nie byłem za sprzedażą Salaha nawet jak na stole było 200mln tak teraz mam nadzieję, że w przyszłym sezonie z 11 będzie biegał ktoś inny.

Po tym co dzisiaj pokazał jestem co raz bardziej skłonny do decyzji o jego sprzedaży. Gość kiedyś był synonimem profesjonalizmu i zaangażowania. Teraz to jest jakaś jebana gwiazdeczka. Która w dodatku nic nie gra.

3 polubienia

Kłócili się po bramce, więc może to Klopp wcześniej powiedział jakąś głupotę typu: patrzcie bez was wygrywają.
Po czym parę sekund argument padł…

Nikt nie zna dwóch stron medalu.

Fakty są takie, że jak widać atmosfera w zespole jest słaba.

1 polubienie

Ta, Klopp na pewno by z takiego czegoś się śmiał. Wy myślicie kiedykolwiek na tym forum?

2 polubienia

Nie być za sprzedażą Salaha za 200 milionów ? Serio? Teraz to nikt 100 za niego nie da.

2 polubienia

Przy tej okazji, przypomniało mi się xd

Salah ma ego, został zławkowany i pewnie bolało go to, a przy podrażnionym męskim ego zbyt wiele nie trzeba, by doszło do wybuchu. Obu na pewno boli w cholerę ta sytuacja, ludzie, oficjalnie grają już o pietruszkę, no… w kontekście trofeum, bo kasy tyle co w sejfie McKwacza

BTW. Czekam aż ktoś wpadnie na skonstruowanie umów piłkarzy tak, by wypłaty były zależne od osiągów i to w ogromnym stopniu, tak jak u większości ludzi, a nie… czy się stoi czy się leży 100 milionów się należy.

IMG_2446

2 polubienia

Tak się właśnie zastanawiałem czy jego ego zniesie siedzenie na ławce. Tym zachowaniem dostarczył argumentów Edowi, żeby go sprzedać za białe skarpetki. Ciekawe co teraz zrobi Klopp? Czy dla oczyszczenia sytuacji wystawi go od 1 minuty w kolejnym meczu czy by wyszlo na jego i w ogole go nie wpuści? Jak grał gówno tak dalej gra.