Mohamed Salah

Wątpię aby jako kapitan opuścił drużynę i tak sobie poleciał do Liverpoolu.
Raczej zostanie na turnieju tak długo jak Egipt będzie w nim grał.

Koniec świata, Mo z kontuzją mieśniową. Chyba nam sie chlop powoli zaczyna starzeć. I to by bylo na tyle, jesli chodzi o radosc z potencjalnego wczesniejszego odpadniecia Egiptu, bez niego nie zdziwie sie jak zajmą ostatnie miejsce w tej swojej potężnej grupie.

Nie ma szans że tam zostanie do końca ich przygody na turnieju.
Jutro pewnie wiadomość ze wraca do Anglii.

Tez mi sie wydaje ze jestesmy zbyt powaznym klubem zeby mial zostac zeby tylko ich dopingowac z lawki . Jestesmy w trakcie sezonu , niema czasu zeby kontuzjowany Salah zostal tam jako kibic.

Co za różnica czy zostanie czy wróci skoro i tak grać pewnie nie będzie? Dobrze że jesteśmy przygotowani na taką sytuację i mamy dobrego zmiennika na jego pozycję…
Na szczęscie ani przez chwilę nie wierzyłem w coś wiecej niż TOP4 plus jakiś puchar bo bym się mocno wkurzył.

A ja uważam, że zostanie bo gra(nawet jak będzie już tylko motywował i dopingował kolegów) dla reprezentacji wiele dla niego znaczy.
Nasze “konowały” mogą przecież polecieć do Afryki i zbadać go na miejscu😬
LFC niewiele ma w tej sprawie do gadania bo Mo jest na oficjalnym turnieju - co najwyżej możemy to spróbować załatwić dyplomatycznie ale wątpię w powodzenie tej misji.

Mi się jakoś nie chce wierzyć, że piłkarz o takim zdrowiu i przygotowaniu fizycznym nagle dostaje urazu. Nie będę zaskoczony, jeśli wróci do Liverpoolu, a za kilka dni nastąpi cudowne uzdrowienie i Mo będzie gotowy na mecz z Chelsea. Guardiola robił podobne zagrywki z Haalandem, więc dlaczego Klopp nie miałby zrobić tego z Salahem? PNA na pewno wiele dla niego znaczy, ale Liverpool też stoi przed szansą. Może przekalkulował i uznał, że z klubem jest większa szansa na sukces?

Dopiero się okaże czy to kontuzja, czy “kontuzja”.

image

Normalna kontuzja 31 letniego zawodnika, którego mięśnie od kilku lat były poddawane ogromnym przeciążeniom. Trzeba liczyć na to, że kontuzja nie potrwa dłużej niż miesiąc.

7 polubień

Podleczy się u szamanów i póki nogi nie urwie będzie grał.

Zostanie do końca z Egiptem na turnieju. Lokalni działacze jak w Polsce, wykorzystają go jak marionetke. Zrobią zdjęcia, uścisną dłonie, przyprowadzą wnuków, ofiarują 13latki na kolejne żony. A może przedstawią pomysły na, pewne, biznesy które wsparłby Mo. To jest ich czas z rodakiem.

https://twitter.com/AnythingLFC_/status/1748311086049251687

1 polubienie

Kiedy tak było z tym Haalandem? Przecież mecze europejskich reprezentacji nigdy nie pokrywają się z meczami europejskich klubów.

Salah zostanie z kadrą do końca turnieju. Jeśli wróci, w co mocno wątpię, to i tak nie będzie mógł grać z powodu kontuzji. Sugerowanie, że to symulka jest śmieszne, ale też niesmaczne. Zwłaszcza że mówimy o zawodniku, który bardzo chciał jechać na ostatnie Igrzyska Olimpijskie, co nasz klub zablokował. Na szczęście ta kontuzja nie wydaje się groźna, maksymalnie miesiąc przerwy.

Swoją drogą Puchar Narodów Afryki miał być rozrywany zimą, ponieważ latem w Afryce nie da się grać z powodu upałów. Sprawdziłem średnie temperatury w Wybrzeżu Kości Słoniowej i ze zdziwieniem odkryłem, że styczeń i luty to najcieplejsze miesiące w roku, a czerwiec, kiedy mogliby spokojnie zorganizować turniej jest najzimniejszy. Hucpa. Co prawda wielkich różnic temperatur w przeciągu całego roku tam nie ma.

2 polubienia

Biorąc pod uwagę temperaturę odczuwalna to największa jest w lipcu, sierpniu ponieważ jest bardzo duża wilgotność powietrza

Zależy czy będzie konieczna operacja czy nie

Prezydent Footballowej Federacji Egiptu powiedział że Salah ominie tylko 2 mecze

Tam się nie cackają, u nas w klubie pauzował by 2 miesiące, dla kadry jak będzie jako tako biegał to po dwóch tygodniach już wypuszczą go na boisko.

I to nazywasz mądrym podejściem?

Po tych dwóch meczach Egipt może już szykować się do powrotu do domu.

1 polubienie

A madrym podejsciem nazywasz trzymanie Mac Allistera w meczu ligowym, zeby mu sie uraz poglebil?

Co?

#znaki20znaki20znaki