Naby Keïta

Mówcie co chcecie, ale Keita to jest piłkarz na poziomie, którego Hendo i cała reszta Milnerów i Oxów nigdy nie widziała. Nigdy nie było mi bardziej żal tego, że ktoś jest taką szklanką. Kapitalny zawodnik z fatalnym zdrowiem.

2 polubienia

Coś mnie ominęło dzisiaj? Zrobił coś nadzwyczajnego?

Niczego nie spier*****ił w przeciwieństwie do reszty pomocy z wyjątkiem Thiago :joy:

Nie tracił piłek, przesuwał grę do przodu, porządny występ.

4 polubienia

Fajną zmianę dał, ale wciąż nie wiem czy warto go trzymać biorąc pod uwagę że pół sezonu jest zawsze poza grą

Zagrał zaledwie poprawnie, ale na tle ogólnej mizerii pozostałych pomocników (poza oczywiście Profesora Thiago) wystarczyło to żeby się pozytywnie wyróżnić. Wcale się nie zdziwię jeśli podpiszemy z nim nowy kontrakt bo jest młodszy od Oxa - nie wspominając o Hendo i Milnerze - a jeśli jest zdrowy to lepszy od nich wszystkich. Tylko, no właśnie, jak bardzo jesteśmy skłonni zaryzykować? Pewnie dużo będzie zależało od tego, jakie cele transferowe uda nam się zrealizować w najbliższych 2 okienkach.

Nie podpisujmy juz kontraktu z Keitą, nie mielmy tego wkółko, bo zostaniemy w końcu z 40letnim Milnerem, i z tymi dwoma połamańcami, tu są potrzebne gruntowne zmiany w pomocy, bez żadnych skrupułów czas jego i Oxa pożegnać i kupic nowych.
Jeden dobry mecz tego nie zmieni. Nie piszę o tym dzisiejszym,ale gdyby Naby w przyszłości rozegrał w LFC mecz zycia czyli załadował trzypaka i dograł dwie asysty do juz skutecznego Darwina :wink:.
Ciao Naby powodzenia w innym miejscu. Bylo miło ale się skończyło, niech w ostateczności gra Bajcetić.

Naby pozytywnie zaskakuje. Za każdym razem kiedy wchodzi to wnosi ożywienie do gry. Można go winić za stratę piłki, co doprowadziło do trzeciego gola, ale kto by się spodziewał, że taki byczek jak Konate da się przestawić przez niższego zawodnika? Ogólnie, trzeba naprawdę pochwalić Gwinejczyka za ostatnie mecze i to jak prezentuje się po kontuzji. Zasługuje na występ od '1 minuty w meczu z Wilkami.
Wybrałem go na MOTM wczorajszego pojedynku.

Keita dostawał hektary miejsca i kończył zwykle stratą jak tylko się ktoś do niego zbliżył. Do tego przyczynił się do straty 3ciej bramki i zmarnował jedną setkę. Optycznie wyglądał nieźle przez to ile miejsca dostawał, jednak nic z tego nie wynikało.

4 polubienia

Naby, ma coś czego nie maja inny, potrafi zagrać piłkę pomiędzy linie łamiąc schematy, w miarę pokazuje się do gry, jednak warunki fizyczne i ogólne zdrowie +brak strzału bo te jego czuby nie dające nic przeważa ze to nie zawodnik na miarę Liverpool FC. Oby kontrakt wypełnił i nikt nie wpadł na pomysł przedłużania go…

1 polubienie

@MG75 to prawda. Fajny kierunek dla Nabego.

Podobno ma szansę żeby dołączyć do Divocka w Mediolanie.

Największa wtopa transferowa obok Baloteliego. Co ten gość ma wyj**ne i nawet tego nie ukrywa. Mam nadzieje ze to było ostatnie 45 minut tego typa.

Bez przesady, gdzie Balotelli, a gdzie Naby.
W pierwszych 2-3 latach jak grał robił gigantyczną różnice w środku pola, podaniami do przodu czy dryblingiem. Był wtedy powiewem świeżości, który nam się zestarzał w klubowym szpitalu.

Brakuje mu ogrania i być może profesjonalizmu, przy kończącym się kontrakcie, bo dzisiaj gra mocno średnio, ale z drugiej strony kto gra dobrze.

Odjedzie po sezonie i w sumie tyle, ale na pewno to nie poziom Balo, gdzie do klubu trafiały takie gwiazdy jak Jovanović czy Konczewski.

Spokojnie, jeszcze sobie potruchta do 80 minuty, aż Jurgen się skapnie że nic nie wnosi do gry i wejdzie młody Elliott czy Jones. :slight_smile: A później z 2 mecze zacznie na ławce, a potem dalej będzie stanowił o sile naszej pomocy :wink:

On ma głęboko w dupie co tu się dzieje, bo jego zwyczajnie za chwilę tu nie będzie. Jak manna z nieba spadła mu degrengolada linii pomocy, dzięki której może jeszcze przypomnieć światu o swoim istnieniu zanim będzie mógł przebierać w ofertach.

Na szczęście na drugą połowę już nie wyszedł, co jest najlepszym podsumowaniem jego występu.

Beznadziejny mecz, nie wiem co nasz trener jeszcze w nim widzi, szybka żółta kartka, no po prostu brak mi słów.

Naby najprawdopodobniej z nowym urazem po przerwie reprezentacyjnej :rofl: :rofl: :rofl:

To jest naprawdę niesamowite.

Z ostatniej chwili!! :red_circle:

Petycja z liverpoolskiego szpitala - proszą, aby klub przedłużył kontrakt z Keitą, jest im potrzebny w celach akademickich, kilku lekarzy robi doktoraty dzięki jego nieustającym kontuzjom.

1 polubienie