Naby Keïta

I co z tym Keita? Ta dość długa cisza w jego temacie jest dość niepokojąca…

Nie No proszę Cię, dał żółtą kartkę, po to jest VAR żeby weryfikować decyzje sędziego, poszedł do monitora, zmienił kartkę na czerwoną i wykonał swoją pracę bdb. Nie rozumiem tutaj czepiania się sędziego, jak ktoś napisał wyżej, jest człowiekiem, mógł to gorzej widzieć, sam dopiero byłem przekonany o czerwieni jak zobaczyłem powtórkę

2 polubienia

Sędziowanie bardzo dobre, wbrew różnym obawom.
Bardziej mnie teraz interesuje sytuacja Naby’ego, ciągle żadnego info.

3 polubienia

Przecież powiedział Klopp na pomeczowej konferencji prasowej, że jakieś konkretniejsze informacje w poniedziałek-wtorek. Jest jeszcze czas. Mam nadzieję, że uraz nie będzie poważny i Naby wróci na Arsenal 20 listopada. Wcześniej nawet się nie spodziewam, że Gwinejczyka ujrzymy na boisku.

1 polubienie

In the away changing room after the final whistle, Naby Keita was able to rise to his feet and join the celebrations. He had been fortunate. Keita had not twisted anything — he did not even leave the ground on crutches. [JamesPearceLFC & Simon_Hughes]
Żodyn się nie spodziewał lekkiej kontuzji u Keity :wink: świetna wiadomość, pewnie więcej info będzie na konferencji przed meczem z Preston, ale taka wiadomość daje nadzieję że wróci już na Atletico.

Uff właśnie cały czas miałem taką nadzieje, ze nosze to była forma prewencji. Pogba nie trafił w kostkę tylko trochę powyżej. A i Naby całe szczęście trochę uciekał nogą przy tym wejściu.

zwycięstwo zaczyna smakować coraz lepiej :smiley:

Obawiałem się diagnozy, ale wyglądało to jednak na silne stłuczenie, dostał korkami tego debila w kostkę, więc nie dziwię się, że opuścił boisko na noszach.
Skoro w szatni po meczu chodził to znaczy, że uraz przede wszystkim bolesny.

Naby uwieczniony na zdjeciu z dzisiejszego treningu😀FCzGLNsWYAUrDCj

2 polubienia

Wow, świetne wieści!!

Mega wieści! Niech w sobotę na ławce usiądzie na Brighton, tam bym widział Fabinho, Hendo i Jonesa, ale na Atletico musi gość być w gotowości bojowej facet!

Fabinho nie trenował z zespołem, wiec raczej nie zagra z BHA. Oby wrócił na Atletico.

Wow. Myślałem że ten drobny uraz będzie leczony przez kilka długich tygodni, a On już wrócił do treningów :d. Życie potrafi pozytywnie zaskoczyć.

1 polubienie

Naby to jest jednak kozak w opór:

  • strzela gola na OT
  • zalicza również asystę
  • udaje ciężką kontuzję, żeby sędzia wyrzucił Pogbę z boiska
  • dostaje też dzięki temu kilka dni wolnego
  • wraca po “kontuzji” i wszyscy się cieszą xD
5 polubień

Może przejechali znajomi z Gwinei i chciał trochę poimprezować, a tu akurat trafiła się okazja z Pogbą i miał parę dni wolnego.

Nie oglądam meczu - co się stało, że Naby zszedł?

Kontuzja mięśniowa, chyba prawe udo naciągnięte - podobne do urazu Milnera.

Nabiegał się chłopina.

Jeżeli nadciągnięcie uda to będzie żył. Wgl poroniony pomysł byl by go dzis wypuszczać od pierwszej minuty. Thiago wrocil do treningów i nikt nie ryzykowal z wystawianiem go a Keita od zaraz? Zły pomysł.

Też wydaje mi się, że mógł poczekać do Atletico.
Mamy na dzisiaj 5 kontuzjowanych pomocników i 3 zdrowych, zero opcji do rotacji, chyba, że Morton.
Dramat, dobrze, że nie opchnęliśmy Oxa latem.