Naby Keïta

jak jest 15 lepszych to chyba to nie jest taki zły wynik byc 16 w PL. Szczegolnie jesli chodzi o pomoc, gdzie wiekszosc druzyn gra trójką, do tego city ma niby 2 rownorzędne jedenastki. to tylko u nich juz jest 6 lepszych.

Tak szczerze to myślę, że znalazłoby się ich więcej, zwłaszcza, że mówimy raczej o pomocnika z pozycji 8-10. To zmniejsza tę pulę :slight_smile:

Niemniej Keita naprawdę słabo, świetny początek sezonu, potem kilka malutkich przebłysków, a tak to niestety średniawka.

Dokładnie. Dla mnie Keita to jest piłkarz do sprzedania.

Jeżeli byłby na niego chętny za te 20-30 milionów to oddać, za ten hajs mamy młodszego i pewnie lepszego Tielemansa.

Naby w tym meczu się nie popisał, nie dawał tego co powinien. Więcej z gry miał Thiago, ale w obliczu jego kontuzji Keita musi się wspiąć na wyżyny, nie ma innej opcji. Ciekawe co z Fabinho, jeśli jego zabraknie wyjdziemy Hendo, Milner i właśnie Keita, ale bez opcji z ławki. Wyścig z czasem i kontuzjami.

To jak gra to są jego wyżyny. Lepszy nie będzie często tu na forum ludzie piszą o Bundeslidze, że jest to słabsza liga i nie każdy potrafi przeskoczyć ten poziom. Myślę, że właśnie jesteśmy tego świadkami Naby odstaje, i to wyraźnie. Czasem da coś ekstra, jaka bramka asysta, ale Lalana też czasem coś dawał. Sprzedać i brać kogoś, kto serio wniesie nasza pomoc na wyższy lvl.

Mam wrażenie, że niestety ten sezon Naby’ego zweryfikował. Mocno wierzyłem, że odpali, bo to całkiem inteligentny gracz, z fajną techniką i przebłyskami w grze kombinacyjnej, no ale pograł w tym sezonie całkiem sporo, a niestety też mam wrażenie, że odstaje. Przede wszystkim fizycznie i mentalnie. Jako zmiennik jak najbardziej, ale do pierwszego składu potrzebny jest nam jeszcze ktoś top class.

Naby jest dobrym grajkiem, ale no właśnie jednak oczekiwania były wieksze. Pograł w tym sezonie wyjątkowo duzo jak na niego, gral regularnie to już powinien pokazać jakość.

No niestety, ale Keita jest zdecydowanie największym niewypałem transferowym Kloppa. Kosztował niemałe pieniądze, a obiektywnie należy przyznać, że nie zaprezentował jakości jakiej wymaga się od zawodnika za takie pieniądze. Oczywiście, rozegrał też trochę fajnych występów, ale zdecydowanie oczekiwania były znacznie większe. Przez ostatnie lata mozna było bronić Gwinejczyka za słabe występy brakiem rytmu meczowego, bo dostępny dla menedżera był niezwykle rzadko. W tym sezonie na całe szczęście poważne kontuzje omijały większość zawodników, w tym Keitę. Jednak poziom jego gry jest w dalszym ciągu niezadowalający.

Nie wiem jakie Klopp ma wobec niego plany, ale zapewne nie zostanie sprzedany w trakcie tego okienka. nie dość, że został mu ostatni rok kontraktu to jego gra nie spowodowała, że mamy szansę odzyskać większość wydanych pieniędzy.

Dlatego lepiej pozwolić odejść mu za darmo? Klub jest teraz w punkcie, w którym powinno się podjąć radykalną decyzję - odciąć pępowinę. W przeciwnym razie, aby na Keicie zarobić, trzeba przedłużyć z nim kontrakt, a to oznaczałoby, że znowu zabierze w składzie miejsce komuś, kto mógłby zrobić różnicę.

Istnieje jeszcze opcja o ktorej wspominał sam Klopp - przedłużyć kontrakt. Klub np. przedłuży kontrakt o 2 lata licząc, że kolejny sezon będzie dla Gwinejczyka w miarę udany i za rok spróbować sprzedać, albo liczyć, że w końcu rozwinie skrzydla i zostanie w zespole.

ja osobiście chcialbym wymienić Keitę na lepszego piłkarza, ale pytanie ile Jurgen bedzie miał kasy do dyspozycji

Liczymy na udany sezon Keity już od 3 lat. Przy czym udany w jego wykonaniu, to taki, kiedy nie leży przez 2/3 sezonu na kozetce u lekarza, a nie takie nadzieje w nim pokładano.

Potrzebujemy wymiany na lepszych piłkarzy w drugiej linii, bo tylko Thiago i Fabinho to klasa światowa. To nie przystoi drużynie zaliczanej do europejskiego i światowego topu. Milner dogorywa, Keita nigdy nie nawiązał na dłużej do swojego potencjału z Lipska, Jones młody i mało gra, Elliott po kontuzji i mało gra, Ox zostawił formę w 2019 roku, a Henderson to przeciętność nad przeciętności. Za mało jest piłkarzy, którzy robią różnicę. Chwała za tego Carvalho, ale to znów melodia przyszłości.

1 polubienie

Tak szczerze to Keita był przez sporą cześć sezonu dostępny, był w rytmie meczowym, niemniej i tak często nie dawał takiej jakości, które można było się po nim spodziewać: nawet znamienny jest ostatni mecz z Wilkami: Klopp decyduje się ściągnąć go: pomimo tego, że jest ostatnim kreatywnym pomocnikiem i wsadza Bobbyego. My strzelamy wtedy 2 gole, dopiero po jego zejściu.

Brak jest u niego płynności, decyzyjności, odpowiedniej fizyczności. Nie mam zamiaru go absolutnie tutaj jakoś całkowicie zjeżdżać bo w kilku meczach był świetny, ale… to było tylko kilka meczów.

Nasi pomocnicy muszą dawać nam jakość i nie schodzić poniżej pewnego poziomu, dać czasem coś ekstra itd. tak jak robią to pomocnicy City.

Szkoda, że w tym momencie Bilva jest nie do wyciagnięcia, bo jeszcze na początku tamtego sezonu przebąkiwano o jego odejściu.

Nam Silva żaden nie potrzebny. Jest Tielemans za grosze do wyciągnięcia który spełni nasze oczekiwania.

1 polubienie

Keita za często człapie po boisku, może tempo PL mu nie pasuje? Moim skromnym zdaniem zawodnik jak najbardziej do sprzedania.

Pierdolone strzały fałszem!!! Piszę to już od dawna

1 polubienie

Pierwszy sezon Keity, gdzie nie leży 80% w szpitalu. Wiem, że jest gorąca głowa po finale, ale Naby powinien odejść. Jedyny mecz w sezonie, który mu wyszedł to ten październikowy z United. Przez te kilka sezonów nie pokazał niestety się światu. Mam nadzieję, że zostanie zamieniony razem z Oxem na lepsze modele. Z fartem

A gdzie znajdziemy zmiennika na takim poziomie?

Tielemans, tani w dodatku i dojezdza na mecze.

Na takim poziomie? Czyli jakim?