Naby Keïta

Naby Keita wycofany ze składu Gwinei z powodu problemów z kolanem. Czyżby kolejna zagrywka Kloppa, by utrzymać w zespole swoich graczy ?

zdecydowanie. Klopp cwany lis.

7 polubień
Gol Keity

https://twitter.com/BenWebbLFC/status/1520371206662369280?s=20&t=EQ4a2LQaA6meWoCXVbcbTQ

ma jajca wielkość arbuzów.

Nie no przecież fartem wpadło XD kto ogląda w C+ słyszał :smiley:

3 polubienia

fart był, ale akcja cudo :heart_eyes:

Kiedyś to by podawał, kiksa walnął, albo się pogubił. Dzisiaj z zimną głową i świetna akcja. Dobra decyzja i od razu pewność siebie wzrasta.

Pamietam ciągle akcję Joty z Wilkami, gdy trafił w obrońców, Naby pokazał jak się takie ataki kończy.
Rewelacja!

Nie ogarniam, czemu on tak jakoś koślawie strzela, jakby fałszem. Nie wiem, dziwnie to wygląda, co prawda wpadały bramki po tych jego strzałach ale to dziwne takie, nie wyobrażam sobie uderzać tak piłki a on robi tak bardzo często

Ja tak często strzelam jak sobie pykam z kolegami :stuck_out_tongue:

Ci mu sie stalo na koniec? to ta sprawa z brzuchem czy jeszcze co innego ?

Walka o piłkę w końcówce, uderzony biodrem w brzuch, pewnie jakieś stłuczenie. Oby nic groźnego, bo już Fabinho wypadł.

Aa, tą akcje widzialem, myslalem ze w samej koncowce jeszcze cos doszlo. Chyba raczej nic powaznego, ot dostal bolesny cios w czule miejsce ale chyba nic wielkiego. Zagoi sie.

Dalej tym fałszem napierdziela

Przeniosę wątek z tematu o Konate:

Naby nie ma już za wiele czasu na udowadnianie czegokolwiek, bo za rok konczy mu się kontrakt. Nigdzie nie udało mi się wyczytać o tym, że klub planuje przedłużać z nim umowę (poprawcie mnie jeśli się mylę), tak jak ma to miejsce z Salahem i Mane. Osobiście nie byłbym zaskoczony, gdyby Keita został sprzedany w to lato, po wpłynięciu ciekawej oferty.

Nie uważam Keity za niewypał, ale nie można uciec od wrażenia, że nigdy nie zbliżył się do poziomu pokładanych w nim nadziei.

Już ktoś pisał, że zaoferują mu przedłużenie kontraktu bo to się najbardziej opłaca klubowi. Tyle ile kosztował nikt nie zapłaci a ten sezon jest najlepszy jeśli patrzymy na jego dostępność i brak kontuzji. Keita to też zawodnik który długo się wdraża i w nowym zespole jego aklimatyzacja myślę że trwałaby długo.

Oby nie. Sprzedać i znaleźć młodszego lepszego pomocnika.

Mam wrażenie, że w Premier League jest z 15-stu lepszych środkowych pomocników od Keity. Wcześniej jego zakup można było usprawiedliwiać kontuzjami, ale niestety gość to nie ten poziom. Może pograłby w jakimś Arsenalu, ale na obecny Liverpool jest za słaby i nie ma co się czarować.

Od początku tego transferu nie mogłem się do niego przekonać i to się już raczej nie zmieni. Jedyne czego nie można mu odmówić to techniki i zwodu co czasem się przydaje w rozpracowaniu defensywy rywala. Brakuje mu jednak szybkości, fizyczności, wydolności czyli tych cech, które powinien mieć środkowy pomocnik w obecnym Liverpoolu. Do tego dochodzą częste urazy, przez co nie można na niego liczyć jak brakuje nam opcji w środku, bo przecież nie zagra dwóch meczy w ciągu trzech-czterech dni bo się połamie. Sprzedać w to lato wziąć 20-30 mln byłoby super kupić w jego miejsce Tchoumeniego i byłby to zauważalny skok jakości w środku pola.

1 polubienie