Naby Keïta

Sprzedać i zapomnieć.

1 polubienie

Manager się znalazł, tego sprzedać, tamtego sprzedać, dołożyć 5 mln € i kupić Mbappe. :laughing:

4 polubienia

Bardzo fajny mecz Keity. Najlepszy z naszych pomocników.

Sporo odbiorów, kilka przyspieszających piłek.

Kurde gdyby on był tylko zdrowy… piłkarsko zjada wszystkich naszych pomocników :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Dalej marze, że kiedyś będzie nam dane ujrzeć trójkę Thiago - Fabinho - Keita. Co do dzisiejszego spotkania Naby znowuw tym sezonie pokazuje, że gra dobrze, tylko brakuje zdrowia.

Ciekawa bluza :wink:

3 polubienia

Naby rozpoczyna strzelanie, podczas przerwy reprezentacyjnej naszych afrykańskich zawodników.

Swoją drogą dziwi mnie,że Gwinea gra dodatkowo mecz towarzyski na 4 dni przed ich pierwszym meczem turnieju PNA.

My przed MŚ czy Euro też grywaliśmy mecze towarzyskie.

1 polubienie

Piękna brama Keity, ale Gwinea dalej przegrywa (2:1).

Link do gola Keity

https://twitter.com/naijaloveinfo/status/1483487999606370305?s=20

2 polubienia

Szkoda że w klubie nasi zawodnicy mają zdaje się zakaz strzelania zza pola karnego bo może więcej takich ciasteczek byśmy zobaczyli.

Bardzo ładnie przymierzył.

Z tym zakazem strzelania za pola karnego w tym sezonie bym nie przesadzał. Kilka ciasteczek było, tak na szybko:
Thiago z Porto, Henderson z Milanem, Curtis z Brendfordem, Keita z Crystal Palace, Atletico czy Trent z Newcastle.

Już usunęli filmik, więc nie zdążyłem zobaczyć.

Ale jest link do skrótu meczu. Wystarczy przewinąć do 4 minuty 55 sekundy, aby zobaczyć bombę Naby’ego.

Akcja i bramka naprawdę świetne, brakuje mi takich wejść naszych pomocników w klubie.

Warto dodać że Naby dostał też kartkę i nie wystąpi w kolejnym meczu, co zwieksza szanse że odpadną.
Nie żebym im źle życzył, wręcz przeciwnie, ale przy każdym meczu martwię się o zdrowie naszych zawodników - a jego w szczególności bo już wracał połamany z reprezentacji.

Przecież my jesteśmy w czołówce strzałów oddanych z dystansu. Po prostu nie mamy najlepszej jakości.

Jesteśmy na pierwszym miejscu w ilości oddanych strzałów w ogóle, więc nawet strzelając stosunkowo rzadko z dystansu ciągle możemy mieć takich strzałów sporo.
Ale jest taka statystyka jak średnia odległość z jakiej były oddawane strzały. I w tym jesteśmy na ostatnim miejscu w lidze. Próbujemy wjechać do bramki i to musi być celowe, często aż się prosi żeby huknąć a tu jeszcze jedno dośrodkowanie.

I to jest problem, bo rywale mogą zagęścić obronę przed bramką zakładając, że strzały z dystansu są mało prawdopodobne. A z autobusami słabo sobie radzimy.

2 polubienia

David Maddock, Mirror: “Klopp jest niemal przekonany, że zostanie podpisany nowy kontrakt z Keita”.

Link

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1502450742954807300?t=oTWJhAuVVMrXpX44MdRi7g&s=19

Niech lepiej podpisuje kontrakt z Salahem a nie szklanym chlopem :person_facepalming:

Ugh.

Genialny grajek, ale zdrowie nie na nasz styl gry.

Ja po prostu już nie wierzę, że on jest w stanie być stałym i ważnym ogniwem naszej drużyny.