Newcastle - Liverpool

Bez sensu jest to twierdzenie.
To tak samo jakby każdy kto typuje nasze zwycięstwo, po przegranej miał się nie udzielać…
Sam @manero ma raczej więcej powodów żeby myśleć że przegramy niż wygramy. Jego post dla mnie jest jak najbardziej zrozumiały w typowaniu.

Na tym zakładzie nic nie wygrywam. Dlatego proponuje do niego modyfikację.

Wygrywa NU milczysz Ty, wygrywa Live milcze ja. Do ostatniego meczu w aktualnym sezonie. Zgadzasz się?

1 polubienie

@ynwa19
Przyjmujemy zakład?

4 polubienia

Warto wspomnieć, że Newcastle zagra bez Bruno, a to duże osłabienie.

2 polubienia

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana!
Zaklad stoi z mojej strony :smiley:

Aby jednak doprecyzowac reguly: ostatni mecz sezonu to ten w PL czy tez obejmujemy w naszej umowie tez LM-mnie obojetnie :grimacing:

2 polubienia

Ostatni mecz tego sezonu to ten w Premier League bo to chyba oczywiste, że Real zleje nam tyłek :wink:

Zakład przyjęty :smiley:

2 polubienia

Alisson
TAA Gomez Van Dijk Robertson
Fabinho Henderson Bajcetić
Salah Nunez Gakpo

Kelleher Phillips Matip Tsimikas Milner Keita Eliott Firmino Jota

Łatwo nie będzie, ale po 3 punkty The Reds!

Póki co nie dowierzam w to co widzę, od strzelców, po naszą grę. Wszystko układa się idealnie. Oj, naładują naszych chłopaków mecze z Evertonem i Newcastle przed ligą mistrzów - rychło w czas!

Jak Jurgen znajdzie zastępstwo za Fabinho to jestem spokojny

Bajcetic to zastępstwo Fabinho.

Bez przesady. Fajnie, że wygrywamy po bardzo ładnych bramkach, ale nasz środek, pomimo że gramy w przewadze, nie jest w stanie przejąć inicjatywy i Newcastle co chwilę bezpośrednio zagraża naszej bramce - grają jakbyśmy zupełnie tej przewagi nie mieli.

5 polubień

Zgadzam się z Tobą i też bym nie popadał w hurraoptymizm.
W pierwszych 15 minutach meczu to Newcastle było bliżej bramki i wyglądało pewniej.
Szybkie 2 bramki i czerwona trochę odciąga uwagę od tego , że rozgrywamy trochę za wolno.
Dla mnie dzisiaj Hendo i Fab w pierwszej połowie na minus.
Dobrze, że nasz atak zaczyna wyglądać tak jak powinien.
Zmieniłbym w przerwie Brazylijczyka żeby nie skończyło się jakaś szybką bramką na 2:1 i być może drugą żółtą kartką.
Lepiej nie ryzykować i wpuścić Keitę.

2 polubienia

Oj Radbug, ładnie to tak na rywala typować🤦🏻‍♂️

Manero jeszcze 25 Minut + :rofl:

2 polubienia

Całe malkontenctwo po meczu nie mogące ponarzekać:

Scaloni Argentina GIF - Scaloni Argentina World Cup GIFs

Po przegranym meczu 600 komentarzy na stronie, a ile jest po wygranej? To wszystko mówi z jakimi ludźmi mamy kontakt.

Malkontenctwo? Przed Realem już dupa wypięta?

3 polubienia

No ogólnie to fajnie, że byliśmy skuteczni…
W pierwszej połowie.
Przez większość drugiej wyglądaliśmy, jakby to my byśmy grali w osłabieniu.
Środek tragedia.
Bobby powolny, pełno strat, normalnie tragedia.
Salah w paru sytuacjach strasznie niechlujny, jak z Evertonem się mógł podobać dziś znów, grał bez zaangażowania.
Jedynie Jota na plus ze zmian wniósł trochę ożywienia, ale tez powinien mieć bramkę na koncie.

1 polubienie

Do Manero!

Przysługuje Ci ostatni post😃

6 polubień

Bardzo ważne 3 punkty. Tylko oby z Darwinem nic nie było.

nieidealny mecz, momentami za bardzo oddaliśmy inicjatywę, ale w ostatecznym rozrachunku liczą się tylko 3 punkty. Powoli budujemy dobrą serię i oby z Realem było tak samo.

Forum przyda się Twój optymizm :wink:

3 polubienia

Bardzo doceniam przełamanie Liverpoolu, do tego przeciwko rywalowi z top4. Można rzec, że był to mecz za 6 punktów. Chciałbym jednak zauważyć, że mimo dobrego początku meczu, czerwonej kartki dla rywala, wcale nie zdominowaliśmy Newcastle, grając 3/4 czasu w przewadze. Dlatego byłbym bardzo ostrożny z mówieniem o odrodzeniu, powrocie do walki o miejsce gwarantujące udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów itd. Ostatnie dwa mecze to na pewno dobry prognostyk i znak, że jeszcze nie upadliśmy na deski, ale jeszcze daleko do optymizmu.

Najbardziej cieszy mnie drugie czyste konto z rzędu, może doda to nam nieco pewności siebie. Dostrzegam również więcej jakości z przodu, zaczyna wyglądać na to, że współpraca Salaha z Gakpo i Nunezem powoli się zazębia, do tego wrócili Jota z Firmino.

Czy Wy też zauważyliście, że gramy lepiej bez… Thiago?

5 polubień