Nowy trener Liverpoolu 2024

Może żeby nie zaśmiecać tematu Kloppa, dyskuję o nowym przenieśmy tu.

Może na start mała ankieta.

Najlepszy kandydat na nowego bossa LFC:

  • Xabi Alonso
  • Roberto De Zerbi
  • José Mourinho
  • Zinédine Zidane
  • Thomas Tuchel
  • Hans Flick
  • Pep Lijnders
  • Andoni Iraola
  • Graham Potter
  • Antonio Conte
  • Julen Lopetegui
  • Inny
0 głosujących

Xabi ofc choć dorzuciłbym jeszcze Ernesto Valverde do listy (kontrakt do czerwca tego roku)

Lijndersa nie ma co liczyć on też odchodzi

2 polubienia

można tu sobie pisac? ja bym nie chcial żadnych Conte, Zidanów i Tuchelów. predzej zrobia tu rozpierdziel niż wyniki. Znaczy Zidane może nie rozpierdziel, ale jakos nie sądzę, żeby osiagnal jakies super wyniki. To juz bym chyba Pottera wolal. ale stawiam na De Zerbiego, bo Xabi raczej nie do wyciągnięcia.
Chciałbym, żeby to był trener max 50 lat, żeby tutaj troche posiedział, a nie nagle poczuł sie stary i zmęczony

Jemu Liverpool to się pewnie śni po nocach xd.

2 polubienia

Potter, Iraola, Mourinho, Lopetegui, Conte, Lijnders? Co to są za śmieszne kandydatury? Ktoś wogóle rozważa tych gości na Anfield? Może jeszcze Marek Papszun, żeby był Polski wątek

6 polubień

Mourinho na tej liscie to chyba w formie żartu, jedyna sensowna opcja to Alonso, ewentualnie Naggelsman ale to raczej malo realne. De Zerbi zostałby zjedzony przez presje tak samo jak Potter w chelsea.

Nie ma dobrego zastępstwa, każdy to loteria

E. Nie żartuj z tym Mou, chyba tak na głowę nikt nie upadł żeby w ogóle rozważać zatrudnienie tego gościa.

1 polubienie

Xabi, De Zerbi, albo kolejna opcja niemiecka: Flick, Nagelsmann lub Tuchel (choć tego bym nie chciał) To są jedyne odpowiednie opcje dla LFC. Tier1 oczywiście Xabi

Nie prawda, że każdy to loteria. Jeżeli posadę dostanie np. Mourinho to można się spodziewać jakie gówno z tego wyniknie

A trenera wybiera to forum albo kibice? No nie, właściciele mogą rozważać każdego taka prawda.

Nie będę ukrywał, że tak :smiley:

Trenera wybiera się w oparciu o kryteria zdrowo rozsądkowe. Nie jestem w zarządzie FSG, ale mogę Ci z góry już teraz powiedzieć, że Mourinho nie zostanie trenerem LFC. Tak samo trenerem nie zostanie Marek Papszun, Gandalf Szary i Graham Potter.

Nie wiem po co się wszystkie dywagacje. Cieszmy się ostatnimi chwilami Kloppa w Liverpoolu bo to ostatnie chwile kiedy możemy coś wygrać. Cokolwiek się stanie później - to będzie katastrofa, dewastacja jak po uderzeniu fali tsunami. Jasno widać, że w klubie źle się dzieje skoro co rusz zmieniany dyrektora sportowego a w końcu odchodzi i sam Klopp. Po Niemcu zostaną wspomnienia jakiejś chwały a klub będzie popadał w ruinę a co najmniej w przeciętność

Może jeszcze numery totka podasz?

1 polubienie

Alonso nie sadzę żeby był realny, rozmawiałem z kolegą i rzucił nazwisko Zidane, uważam, że nie byłby to głupi pomysł. Zależy co on o tym myśli, czy nie wolałby z reprezentacją pracować. Ale zagłosowałem na niego.

Dlaczego Alonso miałby być nierealny?

Jako opcja jeszcze mógłby być Unai Emery, ale on rozwija projekt w AV.

1 polubienie

Wszystko zależy od samego Xabiego. Jeśli chodzi o pensję dla trenera to raczej nie oszczędzamy i jesteśmy konkurencyjni. Na pewno będzie miał wiele ofert tego lata, niewykluczone, że będzie chciał zostać w Leverkusen.
Przemawia za nami też fakt, ze nie zwalniamy trenera po nieudanym sezonie, mam wrażenie, że w większości klubów Klopp by wyleciał już 3 razy po słabszym okresie.

Alonso zapytany przed momentem o możliwość pracy w LFC po sezonie w skutek decyzji Kloppa odpowiedział: Nie wiem co się wydarzy w przyszłości.

Sky Sport

Xabi już dogadany xD

link

Nie no tak na serio, to nie wiadomo, ale skoro nie wykluczył, tylko rzucił standardową gadkę o byciu szczęśliwym…

2 polubienia

Parę miesięcy temu mówił, że marzy o pracy menadżera w Liverpool. Moim zdaniem wyląduję tu w lecie. Leverkusen to nie Real Madryt, rzuci im się kwotę odstępnego, która zapewne nie jest wysoka i tyle. Zresztą, On ponoć ma klauzulę, że może odejść do Liverpoolu albo Realu kiedy chce.