Nowy trener Liverpoolu 2024

8 polubień

I takie podejście bardzo mi się podoba, gość gra o tytuł dla swojego klubu i jest w pełni na tym skupiony.
A agent niech działa i dogaduję temat :yum:

6 polubień

Dokładnie. Chłop walczy o tytuł i puchar krajowy a dziennikarzyny zadają pytania o Liverpool. Kabaret

4 polubienia

Może po prostu ktoś inny jest dogadywany?

zauważyliscie, że najlepszy strzelec Bayeru ma 11 bramek? a mają średnią 2.55, więc wcale nie trzeba super bramko strzelnego napastnika. Tylko odpowiednią taktykę.

@down To u nas Salah tez się kręci koło 20

1 polubienie

Zauważyłeś, że Boniface pauzuje od stycznia i gdyby nie to, to pewnie spokojnie zakręciłby się koło 20 goli?

Ja pierdziele na Sky Sports podają,że klub rozważa rozmowy z Nico Kovacem.

Przeszła przeze mnie nie raz myśl, że w 2025 zobaczymy Xabiego. Może to miałaby być opcja "tymczasowa:?

Nie życzę nam takich testów ale czego sie nie robi dla Xabiego, który jest absolutną topką na rynku trenerskim. :smiley:

To już lepiej jakby nas Gerrard trenował. Bez jaj z tym Kovacem.

2 polubienia

To są chyba jakieś żarty niefajne? Oby to były bzdury, ale ogólnie pomysł na tymczasowego trenera może nie jest głupi i ile byłaby gwarancja, że Xabi Alonso przyjdzie za rok lub wróci Klopp. Jeśli brać kogoś na rok to kogoś lepszego kto zagwarantuje przynajmniej Ligę Mistrzów, a jeśli się sprawdzi z nawiązką i będzie taka wola to można temu komuś zaproponować dłuższą współpracę. Tak żartując na koniec to chyba Rumak już jest wolny albo pójść na całość i zaryzykować z Papszunem😁

1 polubienie

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w ankiecie na samym początku wątku nie ma wgl nazwisk, które są na ten moment najbardziej prawdopodobne. To fajnie pokazuje jak może się kręcić karuzela trenerów czy zawodników :slight_smile:

W Niemczech media sa pelne informacji,ze Bayern rozmawia z Nagelsmannem i chce jego powrotu.
I bardzo dobrze! poniewaz dla mnie to chlop z przerosnietym ego myslacy o sobie w kategoriach " i am the best " :grimacing:
Za zadne skarby nie chcialbym go u nas.

Letnie okienko czy tam wakacje mogą być bardziej interesujące pod względem nowych trenerów aniżeli piłkarzy.

Mogą być niezłe przetasowania.
Liverpool, Man utd, Chelsea, Tottenham, być może nawet Arsenal ( może być już 6 rok bez większych trofeów przy wydawaniu nie małych pieniędzy) będą szukali trenerów.

Jeżeli ktoś podkradanie takiego De Zerbiego to i dalsze kluby premier league będą szukały następców.

Do tego Barcelona czy Bayern.

A ciekawych nazwisk nie ma za wiele na rynku.

@Kolumbjajo oczywiście wrzuciłem parę nazwisk na siłę, Arteta mimo biedy w gablocie też na bank zostanie na następny rok, bo progres widać gołym okiem i bez różnicy jaką będą mieli końcówkę to ich zespół ma jeszcze pole do rozwoju pod jego skrzydłami.

1 polubienie

Że niby Tottenham miałby zwolnić Postecoglu ?
To ja bym go widział tutaj nawet przed Amorimem, jak na pierwszy sezon to naprawdę robi tam bardzo dobry wynik, myślę że byłby jeszcze lepszy gdyby nie kontuzja Maddisona. Zresztą musi trochę potrwać przestawienie drużyny na ofensywny styl który preferuje po takich trenerach jak Conte, Mou czy Pochettino.
Co do Kovaca to chyba głupszej ploty nie mogli wymyślić

Pewnie na wyrost go dodałem do pozostałej dwójki, chociaż tak mi się skojarzyło jak go zatrudniali do Chelsea to znajomy kibic totków mówił że nic z tego nie będzie i że ciężko się oglądało jego Spurs

3 polubienia

Tottenham Pochettino nie był ofensywny? :joy: :joy: :joy:

Postecoglu jest bezkompromisowy i wykonuje świetną prace w Spurs. Podobno to fan LFC.

6 polubień

Już widzę, jak Spurs zwalniają Ange’a z kontraktu, żeby mógł przyjść trenować Liverpool

Z tych klubów trenera zmieni tylko Liverpool zapewne. Ratcliffe jest ponoć zakochany w ten Hagu, a za słaby sezon obwinia masę kontuzji. Jakby Chelsea chciało zwolnić Poche, to już by to zrobili. Arteta nie ma szans, że odejdzie z Arsenalu, okej 6 rok bez większego trofeum, ale tak naprawdę dopiero drugi rok w topie. A ten Tottenham to chyba dla beki dałeś, Postecoglou robi tam robotę, ja tylko przypomnę, że to zespół, który stracił najlepszego piłkarza przed sezonem i to kozaka fes, i tak zrobi progres w tabeli.

1 polubienie

Postecoglou jest za stary. Klub szuka młodego trenera w okolicy 40 roku życia.