Olympique Lyon - Liverpool

Liverpool możliwa XI: Kelleher; Ramsay, Matip, Gomez, Robertson; Elliott, Thiago, Milner; Salah, Firmino, Carvalho

Bramkarze Adrian, Kelleher, Davies, Mrozek, Pitaluga.
Obrońcy Gomez, Tsimikas, Ramsay, Robertson, Matip, Phillips, Chambers, Quansah.
Pomocnicy Thiago, Milner, Keita, Oxlade-Chamberlain, Jones, Elliott, Clark, Bajcetic, Cain, Corness.
Napastnicy Firmino, Salah, Carvalho, Gordon, Frauendorf, Stewart, Doak.

Trent Alexander-Arnold, Fabinho, Ibrahima Konate, Darwin Nunez, Virgil van Dijk, Alisson Becker i Jordan Henderson są niedostępni ze względu na ich udział w Mistrzostwach Świata 2022. Ponadto kontuzjowani są Arthur Melo, Joel Matip i Diogo Jota .
Naby Keita wrócił do treningów i może wystąpić w niedzielę. Jednak Luis Diaz poniósł kolejną kontuzję, która go wykluczyła.

Lyon możliwa XI: Lopes; Gusto, Lukeba, Diamond, Henry; Aouar, Lepenant, Caqueret; Tete, Lacazette, Dembele

Bramkarze Lopes, Pollersbeck, Riou, Bonnevie.
Obrońcy Lukeba, Diomande, Da Silva, Silva, Tagliafico, Gusto, Kumbedi.
Pomocnicy Lepenant, Mendes, Caqueret, Aouar, Tolisso, El Arouch, Sanchez, Faivre, Adelaide.
Napastnicy Barcola, Tete, Cherki, Dembele, Lacazette.

Nicolas Tagliafico i Karl Toko Ekambi będą niedostępni z powodu udziału w Pucharze Świata, a Jerome Boateng zmaga się z kontuzją kolana.

Kelleher - Ramsay - Phillips - Gomez - Tsimikas - Bajcetić - Elliott - Milner - Carvalho - Doak - Firmino

Mecz towarzyszki, niech młodzi pograją. Oby bez kontuzji, oby nasi złapali rytm meczowy, bo jeszcze 2 tygodnie i wracamy powoli do poważnego grania. Tak jak mówie, oby nie było głupich urazów, a wynik w tym meczu jest sprawą drugorzędna, chociaż oczywiście fajnie by było wygrać :slight_smile:

Nielegalne streamy:

3 polubienia

Dzieki josif bo właśnie mialem pytać o jakiegoś streama bo o dziwo na strimsie nie ma naszego meczu. Bez kontuzji, wynik lotto aczkolwiek zawsze to lepiej wygrać.

~E: U mnie też jakieś powtórki.

1 polubienie

Na każdym LFCTV Są gole Gerrarda, na reszcie nic nie ma. Wie ktoś o co chodzi? Na Fortunie tylko mi działa xD

1 polubienie

Też mam ten problem i nie wiem o co chodzi.

na takim czymś odpaliłem

1 polubienie

Dzięki! Wytrzymam ten arabski, byle było wideo :smiley:

https://gameshdlive.xyz/hd/ch5.php?sport=soccer

ENG komentarz

1 polubienie

Elliott jakiś uraz ze zszedł już w 30 minucie?

Tak. Czyli kolejny zawodnik z lini pomocy kontuzjowany.

Obejrzałem ten sparing tylko dla czterech zawodników: Carvalho, Bajceticia, Doaka i Ramsaya. Wszyscy czterej zawodnicy zrobili pozytywne wrażenie. Czekamy na informacje o Harveyu, ale nie wyglądało to na coś groźnego. Pewne obawy jednak są, bo schodząc kręcił głową.

Przegraliśmy 1:3 i karne są? XDD

Karne są przewidziane po każdym meczu, taka koncepcja turnieju. Za wygraną w karnych 1 dodatkowy punkt.

2 polubienia

Tsimi +
Ramsey -
Ox +
Keita +
Porażka w karych 3:5 tylko mi ktoś wyjaśni czemu one miały miejsce?

4 punkty zdobył Lyon, bo 3 punkty za wygraną w meczu i 1 punkt za karne. Tak to sobie wymyśliły zespoły w tym mini turnieju dla odmiany.

Dzięki za info @Loku64
Nie wiem czemu ale zlagowało mi komentarz o strzelcach i z zapytaniem o wyjaśnienie bo był by przed twoim ale dzięki :slight_smile:
A wiesz co w przypadku gdybyśmy to my wygrali karne? XD To ma jakieś znaczenie? O co chodzi u tych szejków? :smile:

Tak jak wyjaśnił @josif po prostu chodzi o te punkty w tabeli turnieju. Żeby zapewne łatwiej było wyłonić zwycięzcę, zawsze więcej do rozróżnienia drużyn.

Aaaa takie coś XD @josif To był pomysł klubów?
Ciekawe XD To na Dubai super cup nie mamy co liczyć chyba :stuck_out_tongue:

No tak nam zależy, że ja pieprzę :joy: akurat takie “ćwiczenie” po porządnym sparingu spoko, choć wiadomo że brak presji też robi swoje, jednym (pewnie większości) ułatwia, a innym utrudnia (Salah?).