Podsumowanie sezonu 25/26

W tym sezonie chyba nikt nie miał za bardzo ochoty utworzyć tematu. Jednak może warto podsumować :smiley:

Ocena za sezon : 2-/10
Piłkarz sezonu : Szobo
Najbardziej niedoceniony piłkarz : Nyoni?
Najlepszy mecz : 2-0 z AV
Najgorszy mecz : 1-4 PSV
Największe rozczarowanie : Isak/Slot
Największe odkrycie : Ngumoha
Transfer sezonu : Woodman
Najgorszy transfer : Isak
Najładniejszy gol : Szobo z City

1 polubienie

Nic dziwnego, że nikt nie miał ochoty, nie ma sensu rozdrapywać ran po tym sezonie i najlepiej o tym wszystkim zapomnieć. Jakbyś miał dla nas litość to byś ten temat skasował.

Najlepszym podsumowaniem sezonu jest dyscyplinarne zwolnienie Slota.

1 polubienie

Ocena za sezon : 4/10
Piłkarz sezonu : Szobo
Najbardziej niedoceniony piłkarz : Gravenberch
Najlepszy mecz : 1-0 z Real Madrytem
Najgorszy mecz : 0-4 CITY FA CUP
Największe rozczarowanie : Gakpo
Największe odkrycie : Ekitike
Transfer sezonu : Ekitike
Najgorszy transfer : Frimpong
Najładniejszy gol : Szobo z Arsenalem

Ocena za sezon : 0!
Piłkarz sezonu : Szobo
Najbardziej niedoceniony piłkarz : Woodman
Najlepszy mecz : 1-0 z Real Madrytem
Najgorszy mecz : było ich zbyt wiele
Największe rozczarowanie : postawa drużyny ogólnie
Największe odkrycie : Rio
Transfer sezonu : Ekitike
Najgorszy transfer : Isak i Wirtz
Najładniejszy gol : Szobo z Arsenalem

Ocena za sezon : 1/10
Piłkarz sezonu : Szoboszlai
Najbardziej niedoceniony piłkarz : Ngumoha
Najlepszy mecz : 4-0 z Galatasaray
Najgorszy mecz : 0-3 z Nottingham
Największe rozczarowanie : Isak/Frimpong
Największe odkrycie : Ngumoha
Transfer sezonu : Ekitike
Najgorszy transfer : Isak
Najładniejszy gol : Szoboszlai z Arsenalem

Ocena za sezon : 4
Piłkarz sezonu : Szobo
Najbardziej niedoceniony piłkarz :
Najlepszy mecz : 1-0 z Real Madrytem
Najgorszy mecz : każdy w tym roku
Największe rozczarowanie : Frimpong Isak Konate
Największe odkrycie : Rio
Transfer sezonu : Ekitike
Najgorszy transfer : Frimpong
Najładniejszy gol : Rio z Newcastle

Ocena za sezon : 4,5/10
Piłkarz sezonu : Dominik Szoboszlai
Najbardziej niedoceniony piłkarz : Rio
Najlepszy mecz : 1-0 Inter
Najgorszy mecz : 1-4 PSV
Największe rozczarowanie : Isak
Największe odkrycie : Rio
Transfer sezonu : Ekitike
Najgorszy transfer : Isak
Najładniejszy gol : Szobo Arsenal

Ocena za sezon : 3.5/10
Piłkarz sezonu : Szobo
Najbardziej niedoceniony piłkarz : Harvey Elliott
Najlepszy mecz : 1-0 z RM
Najgorszy mecz : 1-4 PSV
Największe rozczarowanie : Forum lfc.pl
Największe odkrycie : Rio Ngumoha
Transfer sezonu : Woodman
Najgorszy transfer : Frimpong
Najładniejszy gol : Szobo z Barnsley

Ocena za sezon : 4/10
Piłkarz sezonu : Szobo
Najbardziej niedoceniony piłkarz : Curtis Jones :winking_face_with_tongue:
Najlepszy mecz : 1-0 z Realem
Najgorszy mecz : 4:0 z City
Największe rozczarowanie : Wirtz i Macca. I Kerkez. I mimo wszystko Salah
Największe odkrycie : Rio
Transfer sezonu : Ekitike
Najgorszy transfer : Isak
Najładniejszy gol : Szobo z Arsenalem

Cóż to był za sezon. Nie zapomnę go nigdy.

Ocena za sezon : 2/10
Piłkarz sezonu : Szobo
Najbardziej niedoceniony piłkarz : Rio
Najlepszy mecz : 1:0 z Realem
Najgorszy mecz : 0:3 z Forest
Największe rozczarowanie : Mac
Największe odkrycie : Rio
Transfer sezonu : Ekitike
Najgorszy transfer : Frimpong
Najładniejszy gol : Szobo z Arsenalem

Ocena za sezon : 1/10
Piłkarz sezonu : van Dijk
Najbardziej niedoceniony piłkarz : van Dijk
Najlepszy mecz : Real
Najgorszy mecz : City
Największe rozczarowanie : szrotball
Największe odkrycie : Rio
Transfer sezonu : Ekitiki
Najgorszy transfer : Frimpong
Najładniejszy gol : Szobo vs Barnsley

Ocena za sezon : 3-/10
Piłkarz sezonu : Szobo
Najbardziej niedoceniony piłkarz : VVD, wiele krytyki pod jego adresem, ale bez niego uważam, że byłoby tragicznie i miejsca 10-11
Najlepszy mecz : 4-0 z Galatasaray
Najgorszy mecz : 1-4 PSV
Największe rozczarowanie : Wirtz - nie był najgorszym zawodnikiem, ale oczekiwałem, że będzie niósl tę drużynę. Spodziewałem się, że Isak bez okresu przygotowawczego i z jego podatnościami na kontuzje będzie słaby dlatego pokładałem duże nadzieje w Wirtzu.
Największe odkrycie : Ngumoha
Transfer sezonu : Ekitike
Najgorszy transfer : Isak
Najładniejszy gol : Szobo z Arsenalem

1 polubienie

Ocena za sezon : 3/10

Piłkarz sezonu : Szobo

Najbardziej niedoceniony piłkarz : Vvd zdecydowanie, trochę Mamardashvili

Najlepszy mecz : 4-0 z Galatasaray

Najgorszy mecz : 1-4 PSV

Największe rozczarowanie : Slot, Salah

Największe odkrycie : Ngumoha

Transfer sezonu : Ekitike

Najgorszy transfer : Isak

Najładniejszy gol : Szobo z Arsenalem

Tylko jeden można wskazać? Proszę Pana, przecież to niemożliwe…

a painting of a man in a helmet with a tank behind him

2 polubienia

Będzie ktoś zbierał do kupy te nasze wyliczenia i przedstawi za jakiś czas wyniki naszych ocen? Czy po prostu “tak o” każdy wypełnia formułkę ?

Ocena za sezon : 4/10
Piłkarz sezonu : Szobo
Najbardziej niedoceniony piłkarz : Curtis Jones
Najlepszy mecz : 1-0 z Realem
Najgorszy mecz : 4:0 z City
Największe rozczarowanie : Alexis Mac Alister i oczywiście Mo Salah
Największe odkrycie : Rio
Transfer sezonu : Ekitike
Najgorszy transfer : Isak
Najładniejszy gol : Szoboszlai- rzut wolny na Anfield i ten pusty przelot Rayi

Ocena za sezon : 5/10
Piłkarz sezonu : Szoboszlai
Najbardziej niedoceniony piłkarz : Jones
Najlepszy mecz : 4-1 z Newcastle
Najgorszy mecz : 0-3 Nottingham
Największe rozczarowanie : Wirtz
Największe odkrycie : Rio
Transfer sezonu : Ekitike
Najgorszy transfer : Isak
Najładniejszy gol : Szoboszlai z Arsenalem

Postaram się ogarnąć powiedzmy na przyszły weekend. Wrzucę w jakiegoś AI to mi przerobi :winking_face_with_tongue: