Polityka - ankieta

  • Tak
  • Nie

0 głosujących

Biorąc pod uwagę, że sezon się skończył i poza transferami nic ciekawego się nie wydarzy, a poza tym temat transferów został już przemielony setki razy, a dodatkowo codziennie kasuje jakieś dyskusje polityczne to stworze ankietę czy forum chce, żeby powstał temat o polityce.

W sumie pytanie bardziej czy chce ci się trzymać nad tym piecze bo temat sam w sobie spoko jakby był. Tylko no na pewno byłoby wysoko.

1 polubienie

Z doświadczenia wiem (z forum koszykarskiego), że taki temat to worek bez dna, gdzie o kłótnie nie trudno, następuje podział społeczeństwa i wielki bałagan. Łączy nas piłka, niech nas nie dzieli polityka.

16 polubień

Z polityką jest tak, że za jakiś czas ludzie będą już siebie nawzajem wyzywać , tak to się zazwyczaj kończy :stuck_out_tongue:
I wtedy co? Banujemy użytkowników? Zabraknie wtedy ludzi do rozmowy w normalnych tematach hehe

10 polubień

Pod warunkiem że pierwszym postem każdej osoby będzie wymienienie 5 plusów i 5 minusów każdej partii która obecnie jest w Sejmie. Takie zadanie żeby odsiać skrajnych fanatyków.

Jeśli mieliby przestać o tym wspominać w innych tematach to niech powstanie, niech sobie chłopaki ubliżają od lewaków czy prawaków w takim specjalnym temacie, mnie mdli jak czytam te wypociny na forum Liverpoolu, nie mam zamiaru tam zaglądać, za dużo tego shitu wszędzie dookoła.

1 polubienie

Aż 5 plusów? Wysoko zawieszasz poprzeczkę :wink:

Temat w założeniu mógłby być fajny, ciekawy i informacyjny, tylko, prędzej czy później ( raczej prędzej ) skończy się na wyzwiskach, więc nie wiem, czy jest sens. Zauważcie, że tutaj użytkownicy się wyzywają odnośnie kapitan drużyny, której kibicują, bądź napastnika. Społeczeństwo jest już zbyt podzielone i za bardzo zabunkrowane w swoich bańkach. Zaraz zaczęła by się jazda od lewaków, prawaków, kucy itp.

Także moje zdanie, to jak już, to może na próbę, przez tydzień. Tylko czy modom chce się w to bawić. Bo widzę, że @josif już miał sobotę od rana zje…ą.

Z drugiej strony, pewnie byłoby śmiesznie :). OD dawna mnie bawi zacietrzewienie ludzi stających w obronie polityków, którzy mają ich gdzieś przez 3,5 roku ( potem kampania i wybory, więc i z jabłkami się pojawią na mieście. I z kawą. Cudowni ludzie, warto o nich walczyć i głosować na nich, prawda? )

1 polubienie

Skoro codziennie kasujesz wpisy o polityce to sam masz odpowiedz. Ja bym po prostu założył temat

“o wszystkim bez cenzury” / “światopoglądowo bez cenzury”

Określiłbym ogólną zasadę, że wpisy nawet idiotyczne nie będą usuwane (chyba, że będą mową nienawiści). Każdy użytkownik wchodziłby tam na własną odpowiedzialność. Jeżeli ktoś nie lubi się denerwować to omijałby ten wątek. Dość proste rozwiązanie, ale potrzebne, bo oczyściłoby pozostałe tematy z kontrowersyjnych i poza piłkarskich wpisów.

Poza tym niektóre sprawy ciężko zakwalifikować do odpowiedniego wątku. Dobrym przykładem jest wczorajsza sprawa z Marciniakiem. Niby to jest temat związany z ligą mistrzów, ale też niekoniecznie, bo to bardziej wątek polityczny. Wyobrażam sobie, że jakiś losowy użytkownik chciałby trochę odpocząć od polityki i poczytałby o finale ligi mistrzów, ale nie może, bo wątek zaśmiecają wpisy światopoglądowe. Dlatego uważam, że taki temat byłby potrzebny.

2 polubienia

Ja bym tam chętnie pooglądał jak się obrzucają gownem :sweat_smile:

2 polubienia

Fajnie, że jest ankieta, ale nie bardzo rozumiem jej sens :sweat_smile:
W sensie Ci, którzy chcą taki temat, będą w nim dyskutować. Ci, którzy nie chcą, nie będą w ogóle do niego zaglądać, a przynajmniej nie muszą.

@Kijoraptor - sprowadzenie tematu do “dzielenia” jest imo bardzo mocnym spłaszczeniem. Każdy ma jakieś swoje poglądy - ja również. Jeżeli ktoś ma przeciwne poglądy do moich i jednocześnie prowadzi dyskusję, nie mam z tym żadnego problemu, nie czuję się wcale “podzielony”. Tak samo można powiedzieć, że Nunez dzieli ludzi i nawzajem się obrzucają jedno drugich :rofl:

To ja już wolę czytać, o tym, że Thiago to był dobry transfer Liverpoolu i jaki to on wogóle jest zajebisty :rofl:.

1 polubienie

Oczywiście ze tak, tylko nie bierzcie go pod uwagę przy wyświetlaniu ostatnich wpisów na głównej stronie