Pre-Season

Czas pogodzić się z faktem, że Musiałowski jest ogórem i nie nadaje się na grę na tym poziomie.

1 polubienie

Hmm. Mi bardziej się wydawało, że na siłę próbujemy grać wszystko prawą stroną (w sumie to naturalne, że gra się przez najlepszych, a tam w końcówce grał Gomez z Elliottem). Brakowało go trochę w pressingu, ale 15 min przy stanie 0:3 to trochę mało by stwierdzić, że faktycznie ma w tym aspekcie takie ogromne braki. Może nie dostawał piłek bo się źle ustawiał? Możliwe. A może koledzy mu z jakiegoś powodu nie ufają? Również możliwe. Jak jest wie tylko sztab trenerski i on sam. Fajnie by było usłyszeć z nim jakiś wywiad typu “Foot Truck”. Już spędził u nas dwa sezony to pewnie ma ciekawe anegdoty i mógłby rzucić trochę światła na swoją obecną sytuację.
Zgadzam się jednak z tym, że w hierarchii ofensywnych grajków* jest bardzo nisko i musi udać się na wypożyczenie, albo poszukać innego klubu. Chyba, że nagle wystrzeli w U23, ale jaka jest na to szansa?

  • W hierarchii przed Musiałowskim na ten moment naliczyłem 12 graczy: Salah, Diaz, Darwin, Firmino, Jota, Elliott, Carvalho, OX, Gordon, Frauendorf i prawdopodobnie w perspektywnie sezonu Cannonier i Blair.

Czy my w ogóle trenujemy ostatnio? Slot miał mieć full skład od wtorku, a klub nie wypuścił żadnego zdjęcia z treningów w Axa. Żaden piłkarz nie wstawił nic na socialach.

A od kiedy my publikujemy większość treningów?

1 polubienie

Za Slota to my publikujemy jak trenujemy Boks, MMA, latamy z bronią palną, czy piłką lekarska XD

Gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz?

@dexter

Tutaj na bank będą strimy.

Tu też często oglądam jak legalnie nie mam możliwości.


Konate?

Gdzie można obejrzeć?

Mecz na LFCTV GO. Ci, którzy nie są w składzie zapewne wezmą udział w meczu z Las Palmas.

1 polubienie

O 18 kolejny mecz grają. Tam pewnie zobaczymy Konate, Gakpo, Nuneza czy Elliotta.

1 polubienie

(post usunięty przez autora)

Ja wiem, że to preseason, że piłkarza dopiero zaczynają, że my mamy jeszcze kilka dni na takie wejście na te wyższe obroty, ale….

Diaz wchodzi w 5 dryblingów w ciągu 25 minut - 3 razy traci piłkę i 2 razy cofa się z piłką po zejściu do środka- praktycznie na naszą linię XD

Nasz wielki Jotinho :heart:

Ale Jota pięknie to zapakował!!!

W fazie gry defensywnej jesteśmy dużo lepiej poustawiani niż za Kloppa. Dobrze to wygląda!

O i Diaz też piękna bramka :slight_smile:

1 polubienie

To by było na tyle czemu Diaz jest wyżej niż Gakpo

Ile Diaz zrobił takich akcji zakończonych golem sezon temu? Około 5?

I dalej Quansah popełnia indywidualne błędy - pomimo, że ustawia się dobrze, to też czasami nie daje jak Holender opcji rozegrania i musimy ratować się niebezpiecznymi zagraniami z tyłu, dlatego jeśli nie Konate, to powinniśmy poszukać do pierwszej XI partnera dla VVD. Nie żebym nie wierzył w młodego, ale ma czas, meczów tyle że swoje na boisku i tak dostanie, a to jest Liverpool, a nie Brighton czy Everton, że mamy czas aż się zawodnik rozwinie i nic się nie stanie w razie popełnianych błędów.

Nie, wcale nie dlatego. Bo Kolumbijczyk wykorzystuje bardzo mało takich sytuacji. Przede wszystkim chodzi o intensywność, wytrzymałość i to co oferuje Diaz bez piłki - to są powody dla których Diaz wygrywa rywalizację z holenderskim mesjaszem.

Ale u Slota widzisz strzela. Zobaczymy co będzie dalej.