Pre-Season

Patrząc na naszą politykę to Nyoni to nasze przyszłe 20-30 milionów funtów.

1 polubienie

Sprzedajemy tylko tych którzy nie mają przyszłości w klubie.

2 polubienia

Stylem przypomina Musialę.

Spokojnie, dajcie mu chociaż zagrać jeden sezon, bo póki co to zdaje się, że tylko z Southampton w pucharze zaliczył jakiś kwadrans. Biorąc pod uwagę ilu kozaków wyprodukowała akademia Liverpoolu w XXI wieku, to nie rozpędzałbym się z tymi Musialami i Yamalami :wink: Niech chłopak się rozwija, robi swoje, a jak będzie dobry to Slot pewnie będzie go stopniowo wprowadzał do zespołu.

1 polubienie

Mając Robertsona i Tsimikasa raczej nie kupimy lewego obrońcy. Chyba że takiego, który też może grać na środku

1 polubienie

Tsimi był dzisiaj bardzo aktywny i z przodu i z tyłu, kto wie, może to będzie jego sezon.

Obejrzałem wszystkie mecze towarzyskie, widać postęp z meczu na mecz i mam nadzieję, że taka trajektoria zostanie zachowana.

Podoba mi się to, że jest to mieszanka, chcemy grać, krótko, przebijać się przez pressing podaniami, ale potrafimy też zagrać przyspieszenie długa piłką jak za Jurgena.

Jeśli Zubi przyjdzie to mam przeczucie, że to może na prawdę dobry sezon, bo mimo, że mamy na 6 zawodników, którzy mogą zagrać dobre spotkanie jak dzisiaj np Ryan, to potrzebujemy tam na tak ważnej dla tego systemu pozycji pewniaka i Hiszpan może być taką postacią.

Czekam z niecierpliwością na mecz z Ipswich :saluting_face:

1 polubienie

Rudy chyba transfer, bo na ławce zamiast Phillipsa. Atak w sumie też ciekawy. :slight_smile:

Dziwnie potraktowany Joe Gomez, 1 mecz wchodzi z ławki na 15 min, 2 mecz nawet nie ma go w kadrze.

@Loku64 tez pomyślałem, że jakiś transfer może się kroi, ale szczerze zastanawiam się jak z tymi miejscami HG u nas? nie wiem czy pozbywanie się Gomeza, który obskoczy 3 pozycje i ma HG jest słuszne w naszej sytuacji

Może jest na wylocie, a może po prostu Arne chciał lepiej przyjrzeć się innym zawodnikom. Jednak skłaniałbym się ku wylotowi, wydaje się, że kilku zainteresowanych jego usługami jest, a sytuacja z Gordonem wskazuje, że raczej nie zależy nam na jego zatrzymaniu.

@qba3 odeszli Thiago i Matip, Nikt jeszcze nie przyszedł, to na pewno zapas z HG mamy. Z wypożyczen wrócili z takich co moga być ujęci w składzie JAros, Morton i Sepp. Z czego Jaros i Morton na pewno sa HG. Sepp nie jestem pewien

1 polubienie

ma ktoś jakiś stream na mecz z Las Palmas?

Moi mili: Strims.in Tam po lewej stronie od 18 jest nasz mecz. Polecam zainstalować kilka adblocków do przeglądarki bo reklamy zaśmiecają masowo. Alarmami od Antywirusa się nie przejmować. To nic groznego.

2 polubienia

dziękuje Ci bardzo! już odpalam :slight_smile:

https://www.reddit.com/r/LiverpoolFC/comments/1epljp1/all_liverpool_goals_against_sevilla/

Brameczki z Sevillą.

1 polubienie

Skrót meczu z Las Palmas.

1 polubienie