Premier League 2021/22

Skad to założenie? Przecież to oczywiste, że LFC brakuje kogos takiego jak Bernardo/KdB w środku. Myśle, ze śp będzie priorytetem w najbliższym okienku, a nie żaden 6 napastnik.

1 polubienie

Słabo coś z tym mentalem City. Załamani znowu piątkę wbijają. Kurde co jest :joy:

Wolves (0.52) 1-4 (0.83) De Bruyne

aha

Ja to powiem tak. Pomocnik to mus, ale dobra 9 też się na pewno przyda i ułatwi grę przeciwko autobusom.

1 polubienie

Gdyby nie Guardiola to Liverpool by pewnie wygrywał teraz 4 mistrza z rzędu.

1 polubienie

Raz pewnie United w zeszłym sezonie :smiley:

Fabinho to ty szanuj

1 polubienie

@klosinho były dwa scenariusze.

scenariusz A: City załamane po meczu z Realem straci formę
scenariusz B: City wkurwione po meczu z Realem rozwali resztę rywali w lidze.

No nie pykło

4 polubienia

jak ja się cieszę, że Real im wyrwał ten awans. mina łysego katalończyka bezcenna. oni mogą być królami Anglii, my zostaniemy królami Europy

6 polubień

W zeszłym sezonie City wygrałoby bez Pepa. xD

Przestańcie pisać, że Liverpool wygra LM… Patrząc na mecze z tego miesiąca, czyli Villarreal (gdyby nie BR Hiszpanów, to rożnie by mogło być), Tott i AV, to Real nas pyknie na lekko.

Zapeszacie strasznie, a potem, po finale, będzie płacz.

1 polubienie

Coz, lige pewnie co te 2-3 sezony pewnie bedziemy wygrywac, ale City CL raczej wcale :smiley:

1 polubienie

Robak uciekł na tonący okręt a mógłby być teoretycznie takim naszym De Bruynem bo te brameczki z dystansu co ładował to miód malina były.

3 polubienia

Ja nie wiem, jak Wy, ale wychowałem się na meczach Ligi Mistrzów, a nie Premier League. Dla mnie Premier League ma znaczenie drugorzędne…

Wygraliśmy Puchar Ligi, więc teraz czas na zwycięstwo w Pucharze Anglii i Lidze Mistrzów. City po odpadnięciu ze wszystkich możliwych pucharów, skupiło się tylko na lidze, którą najpewniej wygrają. Moim zdaniem, te ich ostatnie wysokie zwycięstwa są też wynikiem rozdrażnienia po odpadnięciu z Realem. Tak czy inaczej, cieszmy się tym co jest, ponieważ oglądamy jedną z najlepszych drużyn Liverpoolu w historii - naszym problemem w Premier League jest po prostu godny rywal w postaci City. Pomyślcie sobie, że przy takich punktach, jakie zdobywamy w lidze, obecna drużyna Liverpoolu rozwalałaby United Fergusona w każdym sezonie. Niczego nie ujmując Fergusonowi, bo był świetnym trenerem, ale on nie miał za swoich czasów tak poważnego wyzwania w lidze, jakie stanowią zespoły Guardioli i Kloppa. Biorąc pod uwagę, że w tym sezonie rozegraliśmy/rozegramy najwięcej meczów ze wszystkich klubów w Europie, to naprawdę nasza postawa w Premier League jest godna pochwały. Oczywiście szkoda straconych punktów, które mogłyby nam dać mistrzostwo Anglii, ale przy takim natężeniu meczów, uważam, że gramy absolutnie wybitny sezon. Obyśmy tylko wygrali Puchar Anglii i Ligę Mistrzów, a wtedy będzie petarda!!!

@Anthermil Nie wiem czemu dodałeś to zdjęcie. To jest prawda w 100%.

Małe zadanie. Kto pamięta mistrza Anglii z 2005 roku, a kto pamięta zwycięzce LM z 2005?

5 polubień

Kkto pamięta mistrzostwo Chelsea z 2005 roku ? Ty coś ćpasz chyba gościu. Najlepsza defensywa w historii PL, rekord czystych kont Czecha, niepobity do dziś, a Ty wyskakujesz, że kto pamięta, chyba mało kto urodzony w 2006 XD.

Ja pamiętam każdego mistrza od 1992, nawet od 1990 bym wymienił, a urodziłem się w 96.

btw Zwycięzcę LM z 2005 pamięta każdy, to był wyjątkowy finał, lol

Pamiętasz kto wygrał w 1993, bez sprawdzenia w google ?

Z głowy: Chelsea z 95 pkt (o ile dobrze pamiętam) no i LFC. Ale wiadomo, poza Anglią LM ma większe znaczenie, co świetnie widać po złotej piłce.

Skąd tyle pesymizmu, przecież będziemy mistrzem, CIty z West Hamem w pape, my 10-0 z Southampton i wskakujemy na miejsce lidera. A nawet jak się nam noga powinie i nie wygramy tak wysoko, to AV zakończy marzenia City o końcowym triumfie. Tak czy siak, tytuł jest nasz

1 polubienie

@FanLFC25 w sumie Southmapton raz na sezon dostaje 0-9 u siebie :rofl:

3 polubienia
  • Czy City jest już oficjalnie/matematycznie mistrzem Anglii w sezonie 21 /22? NIE!
  • czy LFC może jeszcze teoretycznie wygrać ligę w obecnej kampanii? TAK!

Dziękuję i życzę pięknego,słonecznego dnia :sunny::sunglasses:

PS Fabian nie da sobie strzelic gola a Steve dobije gada :rofl:

2 polubienia