Premier League 2021/22

Jeśli wygramy trzy puchary, to i tak sezon należy zaliczać do udanych. Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że Liverpool będzie się bił do końca o wszystko? Jest pięknie i cieszmy się tym co mamy.

2 polubienia

Moim zdaniem mistrz jest znany na 95%. W żadnym wypadku nie powiedziałbym, że na 100%, więc tych, którzy wciąż wierzą/chcą wierzyć nie ma co demonizować. Nie ma w tym nic złego.

Tak samo, jak nie ma nic złego w tym, że inne osoby twierdzą, że szans na mistrza nie ma w ogóle. Realistycznie rzecz ujmując szanse są cholernie małe, dlatego pozostałe 5% rozdzieliłbym następująco - 4% szans na to, że WHU pokona Man City i 1% na to, że zrobi to Aston Villa. Ewentualnie 3% na to, że WHU urwie City 2 punkty i 2% na to, że tyle samo urwie im Aston Villa. Nie wiem, czy nie są to zbyt optymistyczne założenia patrząc na to, co od porażki z Realem wyprawia w lidze City.

Co prawda nie oglądałem ich ostatnich meczów (bo nie chcę się dobijać), ale po wynikach widać, że odpadnięcie z LM musi ich naprawdę boleć i z pewnością dało im to ogromnego kopa (nie tego się spodziewaliśmy) do tego, aby nie przerżnąć w ostatnich możliwych do wygrania rozgrywkach.

Dlatego też nie spodziewam się, że tak doświadczony zespół, jak City wypuści Premier League z rąk. To by była klęska dekady! Mimo wszystko, tak jak każdy z nas z jakąś tam pozostałą dawką nadziei będę spoglądał na ich niedzielny wynik. Jeśli wygrają, to na 99% będzie znany mistrz, bo wówczas musielibyśmy rozjebać Soton na wyjeździe, nastrzelać kosz bramek Wolves i śnić na jawie o tym, że Gerrard wygrywa 1-2 na Etihad.

Na chwilę obecną niezłomna wiara w mistrzostwo wygląda, jak scenariusz z najlepszych książek fantasy George’a R.R. Martin’a. Każdy czasem lubi dać się ponieść wyobraźni, bo na tym w sumie polega większość życia normalnego kibica.

Jakie przegrywy, jakie frajerstwo, co to jest za sezon! 36 kolejek za nami a my dalej liczymy się w wyścigu po Mistrzostwo Anglii, ile wygranych spotkań w lidze, Puchar Ligi już zdobyty, przed nami piękna sobota, niezależnie od zakończenia i tak jestem dumny z tego zespołu. Finał Ligi Mistrzów, który to w ostatnich 5 latach? Wspaniały sezon, nasza gra się ustabilizowała, przyszedł dzik Diaz, w końcu sezon w którym nomen omen obyło się bez kontuzji (jak to w zeszłych latach obrona i pomoc). Walczymy do końca, wycisnęliśmy max z tego wszystkiego, możemy do góry wznieść dwa puchary jak nie 3. Nikt nie zakarze mi marzyć. I choć w robocie źle się dzieje, to chociaż mam rodzinę i mój ukochany klub.
Już nie chcę wspominać tego, co było 10 lat temu.

2 polubienia

Nikt sezonem rozczarowany nie jest, ale kwestia mistrzostwa rozstrzygnięta. Nie ma się co łudzić

Pozostaje iskierka nadziei, że City się wystrzelali i już więcej im nie wpadnie. Coś jak my po 7:0 z Crystal. Niedługo się wszystko wyjaśni.

Son to jest Pan piłkarz. Zabrakło mu na pewnym etapie kariery transferu do lepszego klubu a jestem przekonany że byłby gwiazdą światowej piłki. W sumie jest ale ciężko mu się wybić grając w Tottenhamie, kwestia czasu jak łyknie Salaha w klasyfikacji strzelców

Kontuzjowani Dias, Stones, Walker dołaczają do nich stoperzy z wczorajszego meczu Laporte i Fernandinho. Az troche szkoda ze nie z nimi w finale zagramy, niedlugo rudego beda musieli w obronie wystawic, jest w formie to sobie poradzi. https://lubon.tv/pep-guardiola-potwierdza-podwojna-kontuzje-aymerica-laporte-i-fernandinho-przed-wyjazdem-do-west-ham/

Czyżby zatem WHU-MC: 4-0?

Niestety trzeba czekać bo jeszcze nie ma pewnosci czy Laporte zagra czy nie.

Miejsca 5 i 6 LE a 7 LK czy 7 jednak tez LE ze wzgledu na to, ze my i CFC zagramy w LM zwalniajac miejsce w LE dla zwyciezcy pucharow?

Pep Guardiola tells Sky Sports: “If I extend my contract, it will be at the end of next season. Before it’s not gonna happen. I’m here since many years and I need to see how we feel together, me and the team. I’d like to stay 10 more years - but we need time”.

Nowe wyjazdowe koszulki Newcastle :rofl::rofl:


Newcastle za 5 lat będzie najbardziej znienawidzonym klubem w Anglii

Synowie Pustyni znad Rzeki Tyne.

1 polubienie

Fajne, biało zielone jak dolary pompowane ropociągiem.

2 polubienia

Wyciekł trzeci komplet Newcastle

9 polubień

Się śmiejecie a za 5 lat Mude będzie się nimi zachwycał jak dzisiaj City :sweat_smile:

2 polubienia

Okropne te zielone koszulki Newcastle, jaki to ma związek, fajnie, że producent próbuje nowych kolorów i wzorów ale to przesada. Jeszcze zielony herb.

To są wyjazdówki, a drugi komplet nie musi nawiązywać do barw klubu, dlatego Arabia wrrrróć Newcastle mogło zaszaleć.

Rozumiem to, wiem, że my też mieliśmy żółte, zielone, białe, czarne ale naprawdę brzydota. Ale co zrobić, kwestia gustu.