Premier League 2021/22

I być może żadnego finału LM.
Co jak co ale ta rywalizacja wniosła nas na szczyt w Europie

Nie no na ławce mogą usiąść ale fakt wymieniona wyżej piątka zdecydowanie zasługuje na odpoczynek. Spodziewałbym się czegoś takiego:
Alisson - Gomez - Matip - Konate - Tsimikas - Milner - Hendo - Jones - Jota - Firmino - Diaz
Wydaję mi się, że mimo wszystko jest to co najmniej solidny skład, który jest w stanie wygrać ze świetymi, zwłaszcza patrząc na ich ostatnia forme.

Edit: Zapomniałem o Firmino, widziałbym go w wyjściowym składzie, a Origi mógłby wejść z ławki.

Prawie bym zapomniał - Liverpool wygrał wczoraj 67 trofeum w historii, tym samym został (znowu) najbardziej utytułowanym klubem w historii ang piłki. 67 trofeum LFC, 66 MU.

1 polubienie

Man United raczej nieprędko zdobędzie swoje 67 trofeum. W Lidze Europy w następnym sezonie nie daję im większych szans. Musieliby spaść do Conference League, żeby na poważnie myśleć o wznoszeniu Europejskich pucharów.

Liczę na to, że Crystal Palace ich wyjaśni.

West Ham dzisiaj wygra 2-1.

3 polubienia

Będzie cud jak City im wciśnie mniej niż 3 bramki. Te dwa pozostałe mecze to formalność dla nich.

1 polubienie

West Ham jest mocny 10 minuta wciaz 0:0 :sunglasses:

Po co w tej lidze jest VAR jak nie sprawdza takich sytuacji jak to kopnięcie Jesusa ? Przecież to jest clear karny, a ten Zouma ma iq 10.

Ale rozkładają nogi.

Czyżby bowen strzelil bramke czzy mam omamy?

Chciałbym Bowena w Liverpoolu

Laporte na razie niszczy sezon City, podkreślam NA RAZIE.

Chodzi ofc o jego występ z Realem na SB i tą bramkę Bowena teraz.

1 polubienie

Bowen walczy o kontrakt dla LFC

5 polubień

Ukrainiec niech lepiej jedzie bronić kraju bo do gry w piłkę to on się nie nadaje.

A kto będzie strzelał Man City w innych drużynach?

1 polubienie

O kurde dawać tego Bowena

1 polubienie

Nowy Liverpoolczyk Bowen ??? Wow.

Teraz możemy sobie pluć w brodę za to ze nie dociągnęliśmy Totkow

1 polubienie

Jezu. Dwa? Dwa? DWA???

1 polubienie

Bierzmy tego Bowena on już gra dla nas, oby tak jeszcze ze 3 strzelił