Premier League 2021/22

To teraz 5:0 z Soton i wyjdziemy na prowadzenie.

Teraz musza ich pokopać, trafiać za każdym razem w nogi gdy jest okazja.

1 polubienie

Brawo WHU, wszystko idzie zgodnie z planem to nie jest zadna sensacja, a teraz city sie otworzy i beda ich kąsac jeszcze bardziej. Strata Diasa kluczowa.

Bowen zjada takiego Sancho, ciekawe, że w kadrze gra ten drugi

Jeżeli jest coś takiego jak interwencja wszechświata to jeżeli nie teraz to nigdy. City z walce z nami miało zbyt często zbyt dużo szczęścia. 1cm Stones’a czy strzał życia Komapny’ego w końcówce, które zapewniało im mistrza to zbyt dużo. Pora aby role się odwróciły.

Ależ ten remis z Tottenhamem boli… Jeżeli skończy się takim wynikiem to będziemy musieli mocno nastukać Świętym i Wilkom, a AV będzie musiała (mogła) grać z City za minimalne straty.

Poczwórna korona. Ależ by to była historia.

Na szczęście mecz z Southampton. Nie są zbyt mocni, nie graja o nic. Mają pewne utrzymanie. Także trzeba ich wystrzelać. AV ma postawic autobus a my załadujemy Wilkom parę bramek i robimy to.

Ciekawe za ile do wyciągnięcia byłby Bowen. Przecież to jest taki kot…, przypomina mi Jotę w formie, którą zgubił dawno temu.

1 polubienie

Śmiałbym się, jakby wszystko zależało od meczu Gerrarda z City, przecież to byłoby epickie, gdyby AV pocisnęli ich dając Liverpoolowi ligę, legenda zespołu za sterami innej drużyny. To teraz pytanie jak my wyjdziemy na świętych, jeśli City dziś przegra, kilka bramek różnicy w GD to jednak sporo niestety, wygrali parę meczów kilkoma bramkami i dalej mają ten spory komfort.

Zgubil nie zgubil 20 bramek Jota strzelil. City jak przegra to sie zesra mentalnie

To co? West Ham strzela jeszcze 2 :]?

2 polubienia

A niech walna i 5 byle by City calkowicie się złamało :smiley:

Piłka to taka prosta rzecz… Opowiadajcie prawnukom jak dla Was przewidywałem piłkę nożną co do milimetra. Ja się po prostu stałem jedną wielką piłka nożną. Czuję się jakbym łapał pociski w ręce i stał się wybrańcem.

Szkoda tych meczów Wilków i Newcastle, że tak okrutnie zostali zlani, bo dzisiaj wynik 2-0 mógłby nas świetnie ustawić.

1 polubienie

Panowie, spokojnie. Dopiero pierwsza połowa za nami. Nie ma się co nakręcać. I tak różnica bramek jest wyraźnie na korzyść City

Jesli wynik sie utrzyma kluczem do mistrzostwa bedzie av nie musi urwac punktow, byle sie nie rozpruła i nie przegrala wiecej niz 1 bramka, a to jak najbardziej realne a reszte zrobimy sami, zwlaszcza jesli szybko otworzymy swoje spotkania.

Lepiej żeby było 2:0. Ale największą robote robi kolega @Flymf. Kto zna jego metody ten wie :smiley:

Oby City dostalo jeszcze z 2 bramki i bedzie dobrze.

Wygrywamy z Southampton 5:0 i do ostatniego spotkania przystępujemy z takim samym bilansem.

Wtedy my gramy z Wolves, którzy już o nic nie walczą, a oni z AV, którzy również o nic nie walczą.

My mamy większe możliwości ofensywne.

Hipotetycznie zakładając, że mecz skończy się 2:0, to musimy władować 5 świętym. Łatwo nie będzie.

Muły do ligi konferencji buahaha

1 polubienie