Premier League 2021/22

Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale… ku*wa, brawo Bowen!! Co za bramki! Celebrowałem je, jakby L’pool strzelał. hehe :slight_smile:

Jak na razie the dream is alive, sen trwa, i oby tak do końca meczu. City się na pewno nie podda, ale West Ham broni się wszystkim, co ma.

Nawet moja kobieta zauważyła, że jak City nie idzie, to nie mają tego czegoś. Guardiola siedział zmartwiony na ławce. Wyobrażam sobie Kloppa w podobnych okolicznośniach intensywnie krzyczącego na swoich zawodników. Dwa zupełnie inne podejścia.

Ta panika na twarzy Guardioli jest przepiękna. Oby tak do końca meczu!

2 polubienia

Pewnie City się obudzi w drugiej połowie i jeszcze to wygrają albo przynajmniej zremisują.

W sumie trochę źle, bo ligi i tak pewnie nie wygramy, a teraz jest kłopot czy wystawiać na Świętych głębokie rezerwy, czy jednak walczyć najlepszym składem o dobry bilans bramkowy i wpakowanie im 5 bramek żeby się zrównać z City?

Jedyny plus, że jakaś tam mała szansa jest, że mogą nie wygrać tez meczu z AV i bilans bramek nie będzie miał już wtedy znaczenia.

@Radbug Ancelloti zaciera rączki. Z Realem trzeba będzie wygrać w 90 minut

No i wylądował :smiley: Eh niedobrze się zaczęło.

Wiekszym problemem jest to, że City zrobili bilans +20 w ostatnich 5 meczach, a nie nasz remis z Totkami( w koncu ten słabszy mecz musiał przyjść) . Szybko poszlo tak swoją droga, bo strzelili jak to pisałem.

Wolej z Soton w 2019 był ładniejszy.

Ale jeśli przegramy mistrzostwo różnica bramek to będzie cholernie bolało.

Nie ma siły na świecie żeby WHU utrzymało wygraną z City.

jest, nazywa się fart

1 polubienie

Tylko farta musiałaby mieć także Aston Villa, bo tych bramek to nie odrobimy.

Najpierw kusimy wygrać swoje spotkanie a wy już dopisaliście nam 3 pkt.

Niby czemu nie? Gramy z Southampton i Wilkami a nie z Evertonem i Burnley.

Ja pierdole, co zrobił tam Antonii?

Takie błędy co City robi…

Antonio niezła beka XD

@Maniakk Oni mają szpital w obronie.

Co za idiota XD hahahha

1 polubienie

ładnie sie złożył, zaraz będzie 2-5

Najpierw to City musi przegrać. Potem pomówmy o naszym meczu.

Po prostu beka.

West Ham świetnie się broniący przed stałymi fragmentami, traci 2 gole xD po prostu to jest niewiarygodne, jaki to jest niefart.

5 polubień

J pierd le jakiego oni maja farta

2 polubienia