Premier League 2021/22

Woow. 1:1 wyciągnęli.

To za wiele nam nie daje, ale MOŻE jest jeszcze o co walczyc… Pod warunkiem że skończymy frajerzyć.

Brawo Święci.

Wyciągają remis.

Pięknie Soton♥️. Jak widać można powalczyć z City. Jutro musimy poprostu zrobić swoje i zgarnąć 3 pkt. Małe światełko w tunelu się pokazało🙏
Jeśli jutro wygramy to zaczynam wierzyć, że jednak Mistrzostwo jest możliwe

1 polubienie

No i jak niedowiarki, jak ktoś wyżej pisał, to może być 18/19 ale odwrócony, jutro melduje się na naszej trybunie i jedziemy z tym mordy.
We are Liverpool!

4 polubienia

Kolejna strata punktów City na przełomie marca/kwietnia

W jaki niby sposób sędziowie przepchnęli City że Świętymi?
Dzisiaj Southampton może mówić o szczęściu, Armstrong powinien wylecieć za atak na Laporta, co do karnego dla City - sytuacja na styku.

Fajnie, że Pep stracił punkty, teraz musimy wykorzystać ich potkniecie i nieco skrócić dystans jutro.

Jak ja uwielbiam takie nastawienie jak ma np. ten kuczq. Typowy Polak.

6 polubień

Swoją drogą Salisu dzisiaj szef totalny w obronie

Jestem mocno zawiedziony, gdyż nie było dzisiaj lepszej okazji na porażkę Obywateli i w konsekwencji załamania formy. Remis nie jest zły, ale mogło być lepiej. Guardiola mógłby co kolejkę tak skutecznie demotywować swoje wydmuszki. Oni mają najsłabszy mental z całej trójki aspirującej do mistrzostwa. Mi jako kibicowi The Reds jest to bardzo na rękę. Ten sezon wciąż trwa wbrew powszechnej opinii tego zacnego grona.

Istotne jest jedno, city nie jest Bogiem, krwawi. Musimy jutro wygrać by wywrzeć presję, panowie i panie, jak nie my to kto?

czyli już tylko 3 punkty tracimy do city (zakładam, że zaległy mecz z Leeds, jutrzejszy z Palace i bezpośredni z City wygramy). Myślę, że możemy już świętować mistrzostwo, bo z kimś pewnie City przegrana. My z kolei na pewno wszystko już wygramy jak wróci Harvey.

boom

Liverpool przegrał walke o tytuł już w lecie nie robiąc wzmocnien, nie ma co sie emocjonowac remisami city bo mistrz i tak jest już wyłoniony, ważne jest żeby być na koniec w top4, zajsc jak najdalej w LM i wygrac jakikolwiek puchar, to jest na ten moment maksimum tej kadry

Patriota :slight_smile:

Ale też się nie podniecam tym remisem. Nic nam nie da strata punktów rywala jeżeli sami będziemy frajerzyć.Tu trzeba zmienić mentalność na mistrzowską, a na ten moment to średnio tak. Ja zachowuje chłodny stoicyzm i nie nastrajam się już na PL, ale może zmienię nastawienie przy korzystnych wiatrach w okolicach kwietnia/maja.

Przeczytaj moją odpowiedź do Mude i będziesz wiedział :smiley:

sędzia świeżak jeszcze nie wie, że w razie wątpliwości, sytuacje rozstrzyga się na korzyść city, także brawo dla tego pana. Ogólnie ten mecz wpisuje się w nienajlepszą dyspozycję city już od meczu z leicester gdzie stracili 3 bramki w kilka minut, strasznie się męczą, ostatnio im się udawało, dzisiaj już nie, ale ogólnie nie ma się co podniecać nadmiernie.

1 polubienie

Kurcze, te City ma tak szeroką kadrę, że Pep ma ból głowy kogo wystawić. Dwie równe jedenastki jak to tu wielu wykrzykuje, a wchodzi jeden Jesus przy niekorzystnym wyniku. Gdzie ta ich głębia ? Gdzie te ich ostatnie super transfery ?
Wiele osób już wręczało puchar City, ale muszą poczekać z szampanem. Potknęli się i teraz nasza szansa na zbliżenie się do nich. Czy ją wykorzystamy, zobaczymy. Najbardziej śmieszą mnie teorie, że mistrza przegraliśmy już latem :joy: :joy: :joy:

Mahrez wrócił już z PNA i dostał tydzień wolnego. Jak wróci Salah to będzie od razu grał. Ot różnica bogactwa

No od razu nie zagra bo pewnie będzie miał kwarantannę po powrocie z innego kraju ale nie wiem do końca jak jest dziś z tymi zasadami.

U nich wchodzi Jesus u nas Minamino, różnica między tą dwójka jest taka że Jesus w prawie każdym topowym zespole grałby w 1 składzie, a Minamino był rezerwowym w Southampton.

Nie ma już czerwonej listy, więc nie będzie. Partey zagrał praktycznie od razu po wylądowaniu w Londynie.

@kuczq , robisz coś w życiu, oprócz narzekania ?

1 polubienie