Premier League 2021/22

A tam frajerzy, naiwniacy czy jeszcze inne wynalazki. Cieszymy się z wywrotki city!
Wierzymy w Liverpool!
Jesteśmy inni bo prawdziwi!
Wygramy mistrzostwo!
Za to nas karajcie, za marzenia!

Szkoda, że Soton nie wygrał tego meczu. Chyba każdy fan L’poolu, który śledził wynik po chichu na to liczył. Sam fakt, że zakończyła się passa 12 zwycięstw z rzędu nie jest bez znaczenia. Uważam, że ci co najgłośniej ‘krzyczą’, że Man City wygrał już ligę tak naprawdę najbardziej boją się pomyśleć ‘a co jeśli…’, żeby się tylko nie rozczarować. W pełni to rozumiem. Czasem przesadny pesymizm, często nazywany realizmem, jest po prostu lepszym wyjściem.

Natomiast dla naszych piłkarzy powinien być to dodatkowy zastrzyk motywacji, aby wygrać z Palace, bo inaczej dzisiejsza strata pkt City będzie nieistotna. Mam przeczucie, że jutro skrócimy dystans do lidera do 9 pkt. A co będzie później, to się zobaczy. Nie ma sensu wybiegać w przyszłość dalej niż najbliższy mecz.

2 polubienia

Masz jeszcze jakieś przykłady popierające Twoją tezę ? Zamiast Minamimo weź wprowadź Firmino.

Ja tam bym chciał żeby został felietonistą i publikował artykuły na głównej dwa razy w tygodniu :grinning_face_with_smiling_eyes:

Jakim cudem za to nie było czerwonej ?

Jakim cudem tu nie było czerwonej?

2 polubienia

To tera trzeba trzymać kciuki 19 lutego za Totki, może urwą punkty City i na początku marca Manu mają i Ronaldo niech błyśnie hattrickiem :slight_smile: , a na sam koniec Aston Villa i Steven Gerrard pokona Pepa, tym samym my wygrywając już wszystko mamy majstra :smiley:

2 polubienia

Post trochę na poziomie przedszkola. Co to ma wspólnego z meczem Southampton-City?
Armstrong powinien był wylecieć z czerwoną.

2 polubienia

Matko, co się dzieje pod tym postem. Popadanie ze skrajności w skrajnośc… Bardzo cieszy mnie strata punktów City, mam tylko nadzieję, że jutro Nasi to wykorzystają - tyle i aż tyle :wink:

Elegancko gościu. Ja piszę o meczu City z Soton, a Ty wyjeżdżasz z akcją sprzed ponad miesiąca. Nie dość, że narzekadło z Ciebie, to jeszcze mocno dziwny jesteś.

2 polubienia

Miesiąc temu byłe inne zasady sędziowania?

2 polubienia

Jezu chłopie, ale ten temat już był wałkowany, po co do Niego wracasz ? Dyskusja była nt wczorajszej akcji, a nie tej z grudnia. Ty jesteś jakiś odklejony czy co ? Wyskakujesz jak Filip z konopi z przeruchanym tematem…

@Mude - Nie ma powodu, by się tak unosić. Niemal każdego dnia w spekulacjach pojawia się temat potrzeby uzupełnienia czy wzmocnienia naszej kadry, o czym każdy doskonale wie od długich miesięcy i to jest dopiero przeruchany temat, więc nawiązanie kolegi @kuczq do sytuacji sprzed miesiąca, nie jest tragedią, by robić osobiste wycieczki.

Kolega @kuczq słusznie tu wypunktował sytuację z Kanem, bo jeśli tam nie było czerwonej, to przynajmniej konsekwentnie sędziują. Wczorajsza sytuacja była znacznie mniej groźna niż ta Kane’a. Robbo uratował się, odrywając nogę od murawy. Gdyby nie to, skończyłoby się zapewne przemieszczeniem stawu skokowego jak u Elliotta. W obu przypadkach to powinna być czerwona, ale jeśli Kane jej nie dostał, to tu też nie musiała zapaść taka decyzja. Sędziują ch**owo, ale stabilnie.

Słusznie wypunktował ? A ktoś pisał, że nie powinno być czerwonej ? Dyskusja była nt kartki w wczorajszym meczu z City, po co wyciągać mecz Liverpoolu sprzed miesiąca, co to wnosi ? A tekst typu - skoro Kane nie dostał wtedy czerwonej, to tu też nie, jest jakaś abstrakcją xD.

Tematem był faul napastnika Soton, a nie faul Kane’a, to już było omawiane.

1 polubienie

Mude, Mude czego nie rozumiesz? Warto porównywać takie sytuacje z tego samego sezonu, żeby ustalić mniej więcej obiektywną granicę pomiędzy kartką pomarańczową, a czerwoną.

Obiektywną granicę ? O czym Ty bredzisz ?

A no wnosi element porównania. Sam je stosujesz tylko nie widzisz własnej hipokryzji. Tu masz przykład z wątku dzisiejszego meczu z CP:

Parafrazując Ciebie: Jezu chłopie, ale te mecze były wałkowane, po co do nich wracasz? Dyskusja jest na temat dzisiejszego meczu z CP, a nie tych meczów sprzed kilku miesięcy. Ty jesteś jakiś odklejony czy co? Wyskakujesz jak Filip z konopii z przeruchanym tematem…

Porównywanie dwóch sytuacji na czerwoną kartkę jest fe, ale porównywanie 4 meczów w Londynie już spoko. Zbuduj ołtarzyk dla swojej hipokryzji, bo czcisz ją jak bóstwo.

1 polubienie

A gdzie mecz z CP jest porównywany z tymi 4 meczami, skoro się nawet jeszcze nie odbył ? XDDDDD

Ja napisałem fakty - graliśmy w Londynie 4x i nie wygraliśmy żadnego meczu, to nie jest porównanie xD

Nieźle masz IQ widzę.

haha , czytam to 2x i tak sobie myślę, co Ty masz w głowie :no_mouth:
hipokryzja XD Dzisiaj na świecie 80% ludzi nie ma pojęcia co to znaczy.

Zadałem pytanie, jakim cudem w tej sytuacji nie było czerwonej, po czym jakiś typo wyskakuję ze screenem sprzed miesiąca i z pytaniem - “jakim cudem tu nie było”. Co to wnosi do mojego pytania ? Mogłem sam sobie odpowiedzieć, znajdując szereg innych przykładów niż z ten Kanem…

Naprawdę Mude daj sobie spokój z pisaniem na kilka godzin, bo tylko się nakręcasz i robisz osobiste wycieczki do ludzi obrażając ich. Kilka osób Ci jasno wyjaśnia sytuacje, a Ty dalej brniesz w swoje niby racje. Dobrze, że wiesz co to hipokryzja, w końcu jesteś hipokrytą.

@Mude
Chłopie, ciśniesz innym od IQ, samemu stawiając spację przed znakami interpunkcyjnymi. Przecież to już jest szczyt hipokryzji. I nawet jeśli - tak jak piszesz (dane z instytutu danych z dupy) - 80% ludzi nie ma pojęcia co to znaczy hipokryzja, to jesteś w tych 80%.
I szkoda tylko, że mój post przeczytałeś 2 razy, bo gdybyś taką wagę przykładał do swoich postów przed ich wysłaniem, to może udałoby Ci się dostrzec parę rzeczy.