Premier League 2022/23

Brighton zrobiło dzisiaj dokładnie to, czego spodziewam się po Newcastle z Leeds w sobotę :wink:

Ależ ten Gibbs-White to jest kocur. Świetnie się ogląda Forest.

Ależ dzisiaj kwintesencja i piękno PL, 20 goli jednego dnia w trzech spotkaniach, a jeszcze zostało trochę minut do ostatniego gwizdka.

1 polubienie

Forest gryzie trawę, bo to własciwie ostatni mecz, w którym zdobędą punkty.
Chelsea w końcu idzie jak burza :wink:, a z Arsenalem też nie wygrają, może na koniec z CP powalczą, a Southampton cóż…, szkoda naszego Bednarka, ale PL wg mnie to dla niego zdecydowanie za wysokie progi niestety.
A mecze super.
Brighton spuchło, Newcastle mam nadzieję, że też już jedzie na oparach, do tego dojdzie stres, MU też już tak dobrze nie wygląda jak jeszcze niedawno, ciekawie się to wszystko układa. PL jest najlepsza bez dwóch zdań.

Ja podchodzę do sprawy w trochę inny sposób. Według mnie po prostu pisanie MEMnited to wyjątkowo kiepska obelga. Ani to jakieś sprytne, kreatywne czy zabawne.
Dla kontrastu jest przyśpiewka o Gerrardzie, który “slipped on his f*cking arse”. Nie dość, że jak nie jesteś kibicem Liverpoolu to jest nawet zabawna, to jeszcze co ważniejsze jest cholernie celna. Moment w którym Stevie się przewraca i tracimy bramkę jest czarnym punktem w historii dla każdego kibica LFC.
A MEMnited? Trochę to leniwe, nic to nie znaczy, żaden kibic Manchesteru się nie zdenerwuje. Jak obrażać to porządnie :wink:

3 polubienia

Ależ jak Kolega tak może no?!
LFC nie należy się LM bo Jürgen pajacuje przy linii, FSG nie zrobiło transferów, w ogóle piłkarze są be i nie mają ochoty do gry i robią nas kibiców w balona.
Po co my gramy w tej PL :ok_man:t2: ni ma wincyj jakiś “mynczysterów”? :grimacing:

Burmanek8
Ludzkość, nie zrozumiesz tego gatunku! Dla jednych “MEMnited” to śmiertelna obelga a dla innych nudne coś tam🤣

Wielokrotnie. Swego czasu każdy mecz na anfield traktowałem jako pewne 3 punkty. W tym sezonie mam trochę inne podejścia, zwłaszcza na mecze wyjazdowe. Jeżeli popatrzysz w tabelę meczów wyjazdowych to zrozumiesz. Realizm to nie to samo co pesymizm. Bywa to często mylone, bo w życiu częściej jest gorzej niż lepiej.

Ja to bym usunął tych co wywalali Kloppa. W necie nic nie ginie, można szybko się wrócić do tych haniebnych wpisów.

1 polubienie

„22 marca” kuczq

Z bólem serca to piszę, ale jeżeli Klopp chce zostawić Milnera i innych swoich ulubieńców (przydupasów) to musi odejść z Liverpoolu.

2 polubienia

Nie wiem czy pamiętasz, ale ja już dawno pisałem gdy Ty twierdziłeś, że mistrzem będzie Arsenal, że Arsenal w nieskończoność tak dobrze grał nie będzie, mistrzem będzie City, a Liverpool 4-ty, a wtedy gdy to pisałem byliśmy w beznadziejnej sytuacji, wiem, że nie będzie łatwo, ale nadal się tego trzymam.

1 polubienie

Na koniec dnia zacytuję Kolegę Aldora :grinning:

Fora sa do glupiego przerzucania sie argumentami i dyskutowania w kolko o tym samym (szok x2). :joy:

Grypka
Ale Ty wiesz, że post do Ciebie to ironia była albo? :slightly_smiling_face:

@JakubLFC Zauważyłeś słowo “jeżeli”? Nie napisałem, że należy od teraz zwolnić Kloppa, tylko, że jeżeli w przyszłym sezonie nic się nie zmieni to powinien odejść. Duża różnica. Milner odchodzi, Klopp sam powiedział, że przyjdą nowi pomocnicy więc warunek się nie ziścił.

W sumie zdanie mam podobne też mi się określenie memnited nie podoba :blush:, za to bardzo podoba mi się Qrefscy i ich kibice mocno się o takie okreslenie delikatnie mówiąc foszą, od pewnego czasu strasznie mnie ten klub irytuje, czemu? pewnie dla wszystkich to oczywista oczywistość i może nie aż tak jak ynwę19 Manchester Utd, ale też dość mocno, no ale staram się tego na forum nie pisać, choć czasem po mocnym meczu zabarwionym odrobinką % się coś wymsknie, szczególnie gdy się z tymi mendami przegrywa w tak dziecinny sposób jak my to notorycznie ostatnio robimy.
Nas nazywają Looserpoolem, co jest trochę śmieszne, ale też trochę z dupy, bo akurat Liverpool to nie jest klub który należy do looserów, jeden z niewielu klubów z charakterem, ale cóż ktoś tak wymyslił i trzeba się z tym pogodzić.

Looserpool bo wiecznie drudzy jestesmy. A to w lidze a to w finalach. Jak Adas Miauczynski.

3 polubienia

Czy wiecznie? Tych trofeów jednak sporo mamy, poza tym drugie to i tak lepiej niż wcześniej Arsenal przeważnie 4te miejsca albo Tottki, to jest dopiero loserpool, poza tym tylko real w ostatnich latach tak naprawdę nas ogrywa, innym się zdarza ale rzadko nawet City dość często ogrywamy, a jeśli o widowisko chodzi to mecze Liverpoolu każdy lubi oglądać.

w ostatnich latach wygraliśmy wszystko co się da, więc obraza z dupy. Prawdziwym looserem jest Tottenham i chyba nawet fani spurs się zgodzą

1 polubienie

To co sfrajerzyliśmy to tylko albo aż tylko to jedno mistrzostwo. No ale City gra na kodach. Każdy to wie. W takiej serie a potrafią dać nieuczciwemu po bebechach. A w PL hulaj dusza piekła nie ma.

Kolega bardzo brzydka jest :wink: ze tak z rana napada na niewinny klub z jedynego,prawdziwie pilkarskiego miasta na “M”.
Skandal! jak tak mozna no.I te porownania do tych mafiosi z Italii,fuj nie wstyd Ci?
Jedynie dobrze co nie uzyles jakiegos przezwiska typu $ity czy cus bo zaraz by cie tutaj ukamieniowali co najmniej ,Ty brzydka ty :joy:

1 polubienie

Trochę za dużo Radbuga z tą ironią, ciężko się to czyta. Proponuję wrócić do starego stylu.

Nasze szanse niby wzrastają z każdym dniem, póki mamy szansę warto wierzyć w ligę mistrzów. Jednak podchodzę do tego na spokojnie. Mieliśmy swoje szanse w trakcie sezonu, ale teraz dopiero zaczęliśmy grać. Czy takie United straci punkty ? Jest na to szansa, dzięki de Gea’i każdy mecz może być właśnie tą szansą dla nas. Newcastle również ma ciężką końcówkę i mogą się potknąć, ale czy na tyle by stracić sporo punktów? Nadzieja wróciła. Ważne byśmy my wygrali co mamy wygrać.

Liverpool - 23.2

Manchester City - 25.6

Leicester City - 25.8

Tottenham - 26.1

Manchester United - 26.3

Chelsea - 26.5

Brighton - 26.9

Leeds United - 27

Nottingham Forest - 27.6

Arsenal - 27.6

West Ham United - 27.8

Crystal Palace - 28.1

Wolves - 28.6

Fulham - 28.8

Aston Villa - 28.9

Everton - 29.1

Southampton - 29.2

Bournemouth - 29.2

Newcastle United - 29.9

Brentford - 31.4

Marnujemy najmniej czasu przy stałych fragmentach w PL. To właśnie lista po klubach i średni czas jaki zajmuje im wprowadzenie piłki do gry.
Brentford jasno pokazało w meczu z nami, że w piłkę to grać nie lubi :smiley:

2 polubienia

Bo my wiecznie musimy gonic wynik :slight_smile: a jak juz prowadzimy, to druzyna sie tak nakreca, ze nie moze przestac strzelac i kazdy chce zdobyc bramke i zasuwa 2x szybciej.

ynwa19 plan! :joy:

Sobota 15.30

  • Leeds wygral z Newcastle i ci maja 35 meczow oraz 65 oczek na koncie

Sobota 18:00

  • “MEMnited” zremisowal z Wolves i ma 35 spotkan oraz 63 punkty na koncie

Poniedzialek 23:00

  • LFC pokonal Leicester i ma 36 gier oraz 65 pkt na koncie

:red_circle: :muscle: :grinning:

1 polubienie