Premier League 2022/23

Sorki, ale nie uwierzę w to. Rodgers, Gerrard też zrobili wyniki, a żaden z nich nie jest dobrym trenerem to raz. Ten burdel nie potrafił ogarnąć w ostatnim sezonie Pochettino i każdy trener po nim przez Mou i Conte. Dla mnie to wygląda jak ruch z desperacji bo nikt nie chce się tam pchać bo jest to klub burdel.

https://twitter.com/MirrorFootball/status/1665473879458869249?t=9_uACLC-q9ZyGX1Jw2YXXw&s=19

20 lat zbierania na Bellinghama, a Liverpoolu nie stać na to, żeby aktywować klauzulę za Ugarte i przy okazji kupić akcje mniejszościowe Sportingu. Taka perełka się rzadko trafia.

3 polubienia

Kiedy będzie zamknięty ten temat?
Jak pojawi się terminarz na nowy sezon?

Terminarz już za 10 dni

O tym to wiem.
Ale mam pytanie.
Widnieje tak informacja, że ogłoszony on zostanie o godzinie 9:00.
Chodzi tutaj o 9:00 czasu brytyjskiego, czy ,naszego"?

9:00 brytyjskiego, 10:00 naszego.

Zobaczyłem to na stronie głównej, niemniej dzięki za odpowiedź :).

Skrzydłowy Manchesteru United Antony może mieć bardzo duże problemy. Jak informuje m.in. ESPN, piłkarz miał rzekomo znęcać się nad swoją byłą partnerką, która zdecydowała się w poniedziałek złożyć zeznania na policję. Groził jej również śmiercią i zapowiadał, że odbierze życie także sobie.

Nie tak dawno zakończyły się tegoroczne rozgrywki Premier League. Manchester United zajął finalnie trzecie miejsce w tabeli, dlatego w przyszłym sezonie ponownie zobaczymy piłkarzy Erika ten Haga w Lidze Mistrzów. Ostatnie dni nie należą jednak do udanych dla “Czerwonych Diabłów”. W sobotę przegrali finał Pucharu Anglii z Manchesterem City (1:2) i zaprzepaścili szansę na drugie trofeum w tym roku. Duże kłopoty ma również kluczowa postać drużyny.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że poważnej kontuzji w ligowym starciu z Chelsea (4:1) doznał Antony. Piłkarz padł na murawę po faulu Trevora Chalobaha, opuścił boisko na noszach i nie wiadomo, kiedy wróci do gry. To jednak nie koniec złych wiadomości dla 23-latka.

Jak podaje ESPN, była partnerka Brazylijczyka Gabriela Cavallin złożyła w poniedziałek zeznania, które mocno obciążają piłkarza. Rzekomo miał on czterokrotnie dopuścić się wobec niej przemocy, a następnie grozić jej śmiercią. Pierwszy incydent miał miejsce w lipcu ubiegłego roku podczas jednej z imprez w Sao Paolo, gdzie Cavallin zdecydowała się zerwać z piłkarzem. Ten z pomocą ochroniarzy usunął ją z imprezy. Była wtedy w siedemnastym tygodniu ciąży. Okazało się, że niedługo później straciła dziecko.

Rozłąka nie trwała zbyt długo, ponieważ para wznowiła związek, a kobieta przeprowadziła się z piłkarzem do Manchesteru. Po raz kolejny Brazylijczyk zaatakował ją w lutym tego roku, kiedy oboje znajdowali się w mieszkaniu, a powodem miała być zazdrość. Jakiś czas później Cavallin została zraniona szkłem rozbitej przez Antony’ego szklanki, po czym piłkarz połamał jej telefon komórkowy. Zdjęcia blizny zostały dołączone do policyjnego raportu.

Cavallin przekazała, że w sobotę 20 maja piłkarz zadzwonił do niej i groził, że jeśli ją z kimś spotka, to ją zabije. Kobieta ze strachu doniosła o tym na policję, ponieważ bała się, że Antony może mieć dostęp do broni palnej ze względu na jego obecną sytuację finansową, ale również na kontakty z podejrzanymi kolegami z Brazylii.

W raporcie policyjnym zawarto również, że Brazylijczyk nie mógł pogodzić się z rozstaniem, dlatego groził kobiecie, że popełni samobójstwo. Kobieta poprosiła o ochronę, a podczas zeznań przedstawiła zdjęcia obrażeń wynikających z agresji zawodnika. Para nie mają kontaktu ze sobą od 28 maja.

1 polubienie

Sprawa Greenwooda #2?
Nie powiem, żeby Antony wzbudzał mają sympatię czy szacunek, ale takie zarzuty śmierdzą na kilometr.
Rok temu zerwali, facet jej groził, strata dziecka i nagle razem przeprowadzają się do Manchesteru? Atak w lutym i dziewczyna w maju się zorientowała, że warto zgłosić się na policję?

Inna rzecz, że klimat Manchesteru sprzyja takim historiom. Albo po prostu ściągają tam graczy niedorobionych emocjonalnie.

3 polubienia

Co do Greenwooda to przeglądałem sobie ploty i może wróci do drużyny w lato , tak więc to może być podobnie jak u nas jeden kontuzjowany wraca , drugi wypada, u czerwonych diabełków podobnie jeden oskarżony wraca , drugi wypada :joy:

1 polubienie

Z tym Greenwoodem to wydaje mi się, że United jednak się go pozbędzie. Za mocna otoczka wokół Niego się zrobiła, nawet jak jest niewinny, to wątpię, że tak duży klub jak United machnie ręką na te wydarzenia z przeszłości + duży rozbrat z piłką.

Można nie sympatyzować z klubem czy zawodnikami, ale te afery z kobietami piłkarzy śmierdzą na kilometr. CR7 też miał przecież kolejny raz aferę, bo lasce się hajs skończył po polubownie rozwiązanej sprawie.

Wbrew pozorom nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, że coś się działo w lutym a ktoś zgłosił w maju. Ba, nawet powiedziałbym, że to całkiem szybko. Nie mówię tego w kontekście Antony’ego czy fejk czy nie, ale generalnie nie ma w tym absolutnie nic dziwnego.

2 polubienia


Stevie jednym z dwoch faworytow u bukow do objecia Leeds
tez wysoko stoja akcje Brendana :smiley:

https://twitter.com/RossHarwood_/status/1668223862490771456?s=20

Nie mam pojęcia na ile wiarygodne

Bardzo zła wiadomość. Kolejny klub otrzyma bezkresne wsparcie finansowe.
Wiadomo coś czy FSG ostatecznie rozważa sprzedaż czy po niezłej końcówce sezonu sprawa całkiem ucichła? Niestety, ale chcąc rywalizować rokrocznie z Man City, Newcastle, Chelsea (w perspektywie kilku lat) i teraz z Man Utd to musimy mieć równie głębokie portfele.

2 polubienia

W sumie to jeden uj czy to szejk czy obecny własciciel. Ich net spend jest najwyższy w lidze, mają mnóstwo pieniędzy mimo, że przez ostatnie 10 lat częściej ich nie było w LM niż byli, także to był jest i będzie klub, który nie ma dna finansowego.

6 polubień

:rotating_light: Monchi zostanie nowym dyrektorem sportowym Aston Villa :white_check_mark:

  • Fabrizio Romano

A my bierzemy chłopa z Wolfsburga, nie wierzę.

2 polubienia

Ja jestem zdania, ze ten chłop z Wolfsburga jest na chwile, a za np rok przyjdzie ktoś poważniejszy

United mają ponoć zostać wykupieni przez szejków z Kataru

Jeśli to się potwierdzi to kolejny oil money club w premier league. Oby zarządzali gorzej niż ci z City.