Premier League 2022/23

Szkoda Leeds mam do nich sentyment. Ale niestety lecą w tym sezonie. Jeszcze przegrywaja mecze na wlasne zyczenie

Top 4 ma jedno znaczenie w naszym kontekście, jeśli będzie to “mamy dobry skład, nie trzeba transferów”. Jeśli nie będzie to “Nie mamy kasy na transfery”.

Swoją drogą Firpo pewnie ustatwił dwa pokolenia w przód tym zagraniem siatkarskim. Nie wierzę, że można być takim kretynem i nie zrobić czegoś takiego specjalnie.

4 polubienia

Zaraz dostaną następną bramkę. Wyglądają jakby im się nie chciało grać

Dokadnie, nie wiem czym tu ludzie się podniecają, zmieni sie co najwyzej wymówka i to tyle. Jeden sezon odpoczynku od LM może nawet dobrze zrobi, bedzie sie mozna skupic na lidze

Szok… :smiley: Trzeba dalej trzymać kciuki

Skupimy się na LE, bo to puchar którego Klopp nie wygrał. W lidze znów zajmiemy drugie miejsce po walce z City. Tak to widzę

W sumie powinniśmy się martwić o siebie. Drużyny walczące o przetrwanie w ostatnich kolejkach są nieprzewidywalne. Nie zdziwię się jak wygramy 3:2 po mega nerwowej końcówce tak od 86 minuty, gdzie Ali wybroni sam na sam z Vardym.

My nie mamy właścicieli jak $ity czy Newcastle i dla nas liga mistrzów jest bardzo ważna ze względów finansowych, a dodatkowo ułatwiłaby sprowadzenie klasowych wzmocnień. W życiu się nie zgodzę, że sezon bez ligi mistrzów miał nam wyjść w ogólnym rozrachunku na dobre

1 polubienie

Było 6 sezonów z rzędu z LM, było nawet wygrane tej LM i ligi, gdzie są niby te klasowe wzmocnienia?
Klopp może wygrac nawet i poczwórną koronę z tymi drewniakami w środku pola, a drogich transferow i tak nie bedzie

5 polubień

Nie wiem kto zachował się głupiej: Firpo czy Big Sam, który nie zdjął tego sabotażysty xD

@AquerdationLFC Chyba tak, Joelinton go sfaulował.

Czy to nie czasem Firpo wywalczył rzut karny dla Leeds, bo nie jestem pewien?

To cud ze Leeds wyciagnelo remis majac w skladzie Bamforda ktory gral nieporadnie jak Nunez zaliczajac chyba 90% nieudanych kontaktow z pilką i Firpo ktory gral jak nasi ekstraklasowicze 20 lat temu…

Nie chce mi się wierzyć, że dzisiaj United nie wygra po dwóch wtopach z rzędu. 4 pkt straty do Newcastle i United, trzy mecze do końca. Nie powiedziałbym, że potrzebujemy cudu, ale szansa dalej dość niska. Fajnie byłoby do ostatniej kolejki walczyć, przynajmniej będą emocje

Leeds miało Newcastle na tacy, trochę szkoda jednak tego rzutu karnego, bo sytuacja byłaby znacznie lepsza- a tak, już tylko matematyka trzyma Newcastle poza top 4.

Trzeba w takim razie mocno trzymać kciuki za Wilki. United bez Rashforda to jakieś 20% siły ofensywnej, więc może jakiś remis :)? United chyba zawsze ma z nimi spore problemy na OT.

A sezon temu Bamford miał hype jak Toney w tym sezonie. Dlatego nie można kupować piłkarzy na podstawie jednego dobrego sezonu

Nie byłaby, bo Newcastle ma lepszy bilans bramkowy od nas i raczej ich nie dogonimy

@Lucasss ale wiesz, że Caicedo już był blisko LFC w 2022 roku? To nie jest żadna sensacja, że tak dobrze gra w tym sezonie

Caicedo.

Losowe znaki

@kuczq nie wiedziałem, ale nadal mnie ten gość niczym nie przekonuje. Kolejny ogór z dobrym marketingiem windującym cenę w kosmos.

Bamford, to jest mój osobisty zawód sezonu. Bardzo liczyłem na rozwój tego zawodnika myślałem, że pogra sezon może dwa w Leeds i odejdzie do większego klubu. Teraz, jak go oglądam widzę tyczkę, która miota się z piłka. Straszny zjazd.

1 polubienie

Dużo sie spodziewałem po tym forum, ale nie tego że kuczq zacznie jechać po swoim ulubionym zawodniku Nunezie xD

Wolverhampton robi sobie jaja wystawiając na mecz z MU nowicjusza w PL - Bentleya. Cała kariera w League One i Championship. Ehh… oby to był mecz życia 29latka ;D

1 polubienie

Dwa odwierty nie wystarczyły to może czas na trzeci. Szkoda, że ich jednak nie przejmą, bo ku zadowoleniu kibiców podali jakieś przypadkowe nazwiska jako cele transferowe. United by wyglądało jak kolejne PSG. Ratcliffe to niestety poważny biznesmen i po jakimś czasie United będzie o wiele groźniejsze niż teraz.

1 polubienie

Widzę, że zmiana także w bramce Chelsea, Mendy w grze, nie wiem czy to celowe czy tez jakiś drobny uraz Kepy (siedzi na ławce).