Premier League 2023/2024

Chelsea strasznie schematyczna, ciągle laga za linię obrony.

Vicario niesamowity dzisiaj.

1 polubienie

Wyjęli jakiego kota z Empoli, grubo.

Przy tak wysokiej linii obrony totkow i szybkich atakujących Chelsea powinno być już 1:5, ale skuteczność the blues nawet mnie zadziwia.

Przy Jacksonie Nunez to Suarez. Co za partacz!

A miałem pisać, że przez tyle kolejek ten Vicario mnie nie przekonuje ale dzisiaj dobry mecz, naprawdę dwoi się i troi w bramce. Nawet nie widać tak bardzo tej różnicy dwóch graczy.

Karny, dwa czerwa i kontuzje kluczowych graczy. Tutaj Chelsea powinna gromić, a jeszcze mogą przegrać. Co za żenada

Jaki ten Mudryk jest słaby, przecież on w ekstraklasie by przepadł.

1 polubienie

Wydaj miliard na budowę składu - skończ z Jacksonem w ataku… Jak Chelsea tego nie wygra to będzie kompromitacja

Edit: No w końcu mu się udało, czegoś takiego to tylko Nunez mógłby nie trafić :sweat_smile:

Narazie fatalna zmiana.

Ale tap in’a strzelił elegancko. Nunez może się uczyć

Ale ten Tottenham debilnie broni w takiej sytuacji. Gdyby nie bramkarz, dostaliby już z 5 goli.

Mówiłem, po co aż tak wysoko bronili. XD

Oczami wyobraźni widzę Nuneza, który nie trafia do bramki w takiej sytuacji.

Grać w 9 i bronić na 40 metrze, WTF. Dziwna taktyka kogutów.

1 polubienie

Przecież to świetna tatktyka na tak wysoką linię obrony

Jak długo sprawdzają te spalone hahaha Kiedy Liverpool tam grał to 15 sekund i gramy dalej

Ależ to jest mecz, cieszę się, że zdecydowałem się go obejrzeć, naprawdę dobre widowisko.

1 polubienie

Chelsea jest tak mierna, że ciężko uwierzyć, żeby w tym sezonie byli w stanie skończyć w top 10.

Oni grają 11v9 i niektórzy wyglądają jakby im się po prostu nie chciało.

Chłop na varze nie umie zrobić zbliżenia na piłkę…

1 polubienie

Ten war w Anglii lepszy niż Monty Python. Tutaj już śmiech tylko został.

3 polubienia