Premier League 2024/2025

Nunez by wyleciał za taki faul, ale ciul to Haaland maskotka to oszczędzony

Sklad i ławka Chelsea wyglądają dziś całkiem przyzwoicie, przy obecnej dynamice to za 2 max 3 sezony Chelsea będzie kończyć w tabeli przed Liverpoolem z palcem w dupie

Ale przepuścił Kovacica Caicedo.

Grają dla Francji, ale są z Angoli, szybko biegają, ruchją transów, ich matka jest z Nigerii, ojciec z Kambodży, ale ich paszport jest francuski*

Wg mnie bardziej ksenofobia niż rasizm.

Ten mecz podsumuje tym.

1 polubienie

To nieuczciwe po prostu. City ma lepszy skład i lepszy atak, który wykańcza akcje. Chelsea miała swoje sytuacje i to nie trener wpłynął na wynik.

Za mało transferów XD

City grało dzisiaj mieszanym i dziwnym składem, Chelsea prawdopobnie najmocniejszym. City najgorsze zawsze jest na początku sezonu. W okresie sierpień-wrzesień przegrywają najwięcej meczów. Nie powiedziałbym, że dzisiaj Chelsea dobrze zagrała.

3 polubienia

Moim zdaniem Chelsea wyjątkowo z dobrej strony się pokazała. Nadążali, fizycznie nie odstawali. Jakby potrafili być skuteczni, to wynik byłby całkiem inny. W każdym razie mnie zaskoczyli na plus. Dali jakąś nadzieję, że może będą się liczyć w walce o puchary w tym sezonie. Jednak może to niezłe, złego początki :sweat_smile:

Miliony które wydały za panowania Amerykanina powinny dawać jakieś rezultaty, a patrząc na ich grę i skład to wygląda to jak jakiś zlepek przypadkowych piłkarzy, ani nie są mocni na papierze ani tym bardziej jako drużyna, wcale mi ich nie szkoda życzę im wszystkiego najgorszego po tym jak zepsuli rynek transferowy. Nigdy bym nie sądził, że będę się cieszył z wygranej City.

4 polubienia

Lavia zagrał moim zdaniem bezbłędnie i został pierwszy zdjęty :grin:.

Pewnie znowu kontuzjowany.

W Chelsea jest mnóstwo dziwnych decyzji. Oby nie uraz bo szkoda chłopaka. Dzis najlepszy na boisku z Chelsea obok fofany

Jamie Vardy Having a Party, chłop niesamowity ;D Milner ataku

1 polubienie

chyba mój ulubiony gość z anglii, oczywiście spoza liverpoolu. oby sobie postrzelał póki może

12 polubień

Prędzej czy później powstanie o nim jakiś film o ile już nie powstał.

Nie oglądałem meczu, ale na flashscore zauważyłem, że Spurs dokonali w meczu sześciu zmian:

Czy to ze względu na urazy Bentancura i Porro mięli taką możliwość?

Dzięki @Loku64, faktycznie, przed chwilą przeczytałem, że Bentancur doznał urazu głowy i już nie wrócił na plac gry.


ponoć Bentacur miał głowę rozwaloną

Ktoś ogląda United ? Wynik śledzę tylko na flashscore i zastanawiam się czy grają kupę jak zawsze ?

Wchodzą na naszą stronę i prowokują, że przegramy z Brentford, a nie radzą sobie z Brighton. Powinni rozwiązać ten śmietnik junajted.

Ja tak oglądam piąte przez dziesiąte, mecz wyrównany. Diallo patelnię zmarnował. Brighton wielu sytuacji nie miało. Też oglądałem od 10. Minuty i to tak „przy okazji”, więc niekoniecznie dobry ogląd sytuacji mam :sweat_smile:

@dexter tylko Brighton rozniósł ostatnio Everton na wyjeździe i ogólnie wzmocnili się. Moim zdaniem spokojnie top6 w zasięgu. A Brentford raczej kandydat do walki o utrzymanie, do tego Manu gra na wyjeździe, my u siebie, więc skalę trudności spotkania mamy dużo niższą.