Premier League 2024/2025

Może przez skojarzenie, ale od razu przypomniał mi się Arboleda ze Smolarkiem i nadinterpretowałem, nie będę szukał powtórki ale na żywo wyglądało tak jakby celowo pocelował gdzie pocelował :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Jakby tak zrobił Sterlingowi to by mu tam ręka utkwiła xD

1 polubienie

Jeżeli zbliżenie czołem do czoła jest brutalne, to jakie jest to, co zrobił Jesus? Oczywiście, żeby nie było, został sprowokowany i pewnie każdy by tak zareagował.

Moim małym marzeniem jest wybranie Mohammeda Kudusa na następce Salaha… niesamowity piłkarz z ogromnym potencjałem. Już teraz mógłby nam wiele dać na każdym ze skrzydeł

Dochodznie dotyczy lat Roya i Rogersa wi c ewentualnie my mamy +1 tytuł a United +2…

Sezony Kloppa nie są objęte.

1 polubienie

Zgadzam się. Chciałem Olise na pozycję numer 10 i jako zastępcę Salaha w przyszłości, ale po transferze do Bayernu, Ghańczyk jest moją opcją nr 1. Na lewej stronie widziałbym Kvarę. Ależ by to chodziło.

1 polubienie

Dzisiaj bardzo ciekawy meczyk.
Planujecie oglądać ?

Dla mnie Chelsea to największa zagadka w nadchodzących rozgrywkach.

Mają tylu zawodników, że albo ulepią z tego coś konkretnego, albo znowu będą grali jak rok temu.

Dla mnie zupełnie nie do przewidzenia jaką pozycję zajmą na koniec.

Będę oglądać, aby zobaczyć jak takie zespoły wejdą w sezon. Liverpool miał kiepski start meczu, po czym zdominował, Arsenal zaczął mocno i konkretnie. United jak zawsze. Ciekawe jeszcze jak jutro Totki zaczną. A dziś City Chelsea, czyli kandydat nr 1 kontra wielka niewiadoma.

Polecam zaobserwować ten profil na Twitterze. Umieszczane są tam wyjaśnienia VARu podczas meczów.

2 polubienia

Ja myślę, że będzie to rzeź :sweat_smile: Jak City wyjdzie z odpowiednim nastawieniem to tam 3 bramki różnicy to będzie minimum :stuck_out_tongue:

Chelsea jest fatalnie zarządzana. Poczetino ogarnął ten bajzel, a w nagrodę został zwolniony i zatrudnili jakiegoś pół amatora, bo jest moda na łysych w Premier League. Bez szans dzisiaj, City bierze pewnie trzy punkty.

Chelsea ma kadrę 50 zawodników a ławka wygląda jak u Southampton

Enzo kapitanem Chelsea xd.

Jest teraz vicekapitanem po Jamese, który wiecznie jest kontuzjowany, wiec to bedzie pewnie czesty teraz widok :stuck_out_tongue:

Ile jeszcze będą klęczeć dla tego przestępcy?

2 polubienia

Dziwnie sie ogląda Enzo z opaską, on chyba jest najdluzej w Chelsea z całego dzisiejszego składu.
A w pomocy dwaj nasi niedoszli piłkarze.

Dobrze Chelsea wygląda póki co.

Ile dla City znaczy brak jednego gracza (Rodri). Przegrywają walkę w środku, nie potrafią się utrzymać przy piłce i de Bruyne z Silvą nie mogą się rozkręcić. Chelsea póki co solidnie w obronie.

Wykrakane w dobrym momencie :grinning:

1 polubienie

Wydane tyle siana, a tam nadal gra Jackson z przodu.
A narzekamy na naszych ludzi od transferów :rofl::rofl::rofl: