Puchar Anglii

W tym miejscu rozmawiać będziemy o najstarszych klubowych rozgrywkach na świecie.

Liverpool w 3 rundzie FA Cup zmierzy się z Shrewsbury Town na Anfield
ManU - Aston Villa

3 polubienia

Idealny mecz żeby Musiałowski zadebiutował :wink:
Nawet jak nie on, to i tak jest to idealna sytuacja, żeby wystawić zespół u23.

Tego nie da się oglądać. Shaw ewidentnie łamie ręką nos Konsie w polu karnym, chłopak zakrwawiony, na powtórkach ewidentnie widać jak Shaw spogląda na Konse. Sędzia miał czas i mógł podejść do monitora, nie zrobił tego.

1 polubienie

Też byłem w szoku. Przecież po obrażeniach widać że siła uderzenia była duża. Sytuacja wogole nie sprawdzona, nawet zbyt wielu powtórek całego zdarzenia nie było.

Ha,ha,ha!
Bye,bye “menczyster” :crazy_face:

1 polubienie

Muły odpadają trwa degrengolada klubu z Old Trafford. W ciemno można stawiać ze w serii jedenastek jaki młody zawali, właśnie czekałem na Elange.

Hahaha dużo osób pisało, że Ragnick przyjdzie i zrobi taką samą robotę jak Tuchel po zwolnieniu Lamparda w Chelsea

Dopiero pierwszy mecz rundy a tu taki hit, już sie nie mogę doczekać na więcej po tej przerwie.

1 polubienie

Dodam, że dopiero 1 mecz 1/16 za nami a z rozgrywek odpadło już 7 ekip z PL ( w tym arsenal) i dołącza do nich minimum 3 kolejne.

1 polubienie

Ze względu na “problemy techniczne” dzisiaj na OT kibicom nie sprzedawali żarcia więc ich ulubieńcy zaserwowali im dogrywkę. Teraz wracają do domów przegrani i głodni. :joy:

1 polubienie

Szkoda, że te łajzy trafiły w 1/8 LM na zespół również bez formy, grający padakę.

Miód na moje oczy!!!

EFL:PL - 1:0.
MU na galowo zremisowali z Middlesbrough i potem baty w karnych. Cały MU po odejściu SAF to książkowy przykład, jak nie prowadzić czołowego klubu piłkarskiego.
A u nas składy w połowie rezerwowe ogrywają rywali, nawet Kanonierow.

Nie chciałem, ale musiałem się wczoraj upić, wiecie chyba dlaczego

Bo masz problem z alkoholem? :smiley:

2 polubienia

Jakim cudem uznano bramkę dla Boro ? To teraz mamy koszykowkonogę ? Coś mnie ominęło ?

Wydarzyło się, w pucharach tak przeważnie bywa, że klub, nawet z drugiej ligi potrafi ograć zdecydowanego faworyta. Nawet skład Manchesteru United nie był jakiś słaby, czegoś brakuje wyraźnie tej drużynie po odejściu SAF, nie mówię, że ktoś może nawiązać do jego sukcesów ale jakoś nie potrafią złapać właściwego rytmu. Co jakoś mnie nie martwi :wink:

Teraz jest taki przepis, że jeżeli doszło do przypadkowej ręki to gol jest anulowany tylko, jeżeli ten piłkarz strzeli gola. Jeżeli zaliczy asystę to gol jest zaliczony.

Przepis jest bardzo głupi, bo czasami ciężko ocenić czy ktoś celowo czy przypadkowo zagrał ręką.

Żeby nie było, że Junajted zostało wczoraj poszkodowane powiem, że podobną bramkę w tym sezonie muły strzeliły w lidze mistrzów przeciwko Atalancie.