Puchar Ligi Angielskiej

Ta, ten Betis to ledwie ogrywa Elche, które nie ma nawet 10 pkt w lidze.

W LE jedynie Arsenal może zatrzymać United.

Ta a w pucharze króla Real potrzebował z Elche dogrywki, mecz meczowi nierówny. Hiszpanie w pucharach grają wyjątkowo dobrze, do tego w Betisie naprawdę niezła drużyna jest budowana. Nie mówie, że to znaczy, że ograją Manu, ale napewno łatwego zadania diabelki nie będą mieli.

Do Major Trophies nie licza sie Tarcze Wspólnoty, Superpuchary Europy i KMS. Tu masz lepszą:

Twoja tabela jest o tyle lepsza poniewaz nie uwzglednia “angielskiego superpucharu”,ktory w duzej czesci(te dzielone “tytuly”) jest jakims absurdem.
Tak czy siak jestesmy NUMBER ONE :muscle: :red_circle:

W każdej lidze jest mecz o superpuchar tzn zwycięzca ligi vs zwycięska pucharu krajowego, ale tylko w Anglii jest to “absurdem”.

I nie wiem skąd macie info, że Tarcza Wspólnoty czyli Superpuchar Anglii, Superpuchar Europy i KMS nie są liczone jako major trophy, otóż są.

1 polubienie

Absurdem jest, że kiedyś Tarcza Wspólnoty była przyznawana obu klubom, jeśli w meczu wystąpił remis. Trzeba by po prostu historię Superpucharu Anglii liczyć od momentu, gdy w meczu trzeba było wygrać lub o wygranej decydowały karne.

4 polubienia

Zadalem sobie ten trud i to bedzie taka tabela ala ynwa :joy:
Uwzglednie w niej Superpuchar Europy;KMS z jej wczesniejszymi odmianami a takze Charity Shield ale tylko te pojedyncze czyli bez wspoldzielenia.

LFC 19 PL,8 FA Cup,9 Carabao,11 CS,6 LM,3 PUEFA,4 Superpuchar Europy,1 KMS co nam daje razem 61 :trophy:

MU 20 PL,12 FA Cup,6 Carabao,17 CS,3 LM,1 Puchar Zdobywcow Pucharow,1 LE,1 Superpuchar Europy,2 KMS co daje nam razem niestety 63 :trophy:

:sleepy:

Myślę, że nie ma sensu porównywać ciągle liczby garnków naszych i MU. Kluczowe sa dwie statystyki- mistrzostwa Anglii i Puchar/Liga Mistrzów.

Tak i dalej uważam że top 4 jest realne.

Ja pójdę dalej. Przejdziemy Real :sweat_smile:

2 polubienia

Podbijam!
Zajmiemy 3 miejsce w PL oraz wygramy LM🤣

3 polubienia

A na koniec podpiszemy Bellinghama :smiley:

I do tego Kyliana Mbappe.

Slabo koledzy slabo! :grimacing:
Tutaj bedzie wymiana z PSG czyli Mo do nich za “gruba kase” a do nas swiezo upieczony,najlepszy zawodnik tego globu Leo za friko :joy:

Panie, leciutko haha Bellingham, Musiala i Mbappe :sweat_smile:

1 polubienie

Losowanie kolejnej rundy dzisiaj ??

Tak, po meczu Evertonu.

1 polubienie

Na razie Doncaster (League Two) prowadzi z Evertonem 1-0, czyżby Sean odpuszczał puchary skupiając się na walce o utrzymanie?

Tofiki ledwo wygrały z ostatnią drużyną czwartej ligi :slight_smile:
Mam nadzieję że ich wylosujemy, nie trzeba będzie daleko jeździć a satysfakcja z wykopania ich z pucharu w bonusie.

@lfc96pp no właśnie myślałem że Viaplay puści skoro transmitują rozgrywki ale nie ma, w Anglii Sky chyba pokazuje.

1 polubienie

Wiecie, gdzie na necie można obejrzeć losowanie?
Strumyk?
@adamne Dzięki.
Wiesz w takim razie, za ile można się spodziewać?