Puchar Ligi Angielskiej

obcięli koszty xD pewnie nie starczało na światła w trakcie meczów.

My tu gadu gadu a tu potężna Chelsea wygrała :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:
jak mawiałby klasyk:
image

4 polubienia

Wygląda na to, że ustawili się na tle ścianki do wywiadów, ale tam faktycznie nie było miejsca dla trzech osób i trzech pulpitów. Logo sponsora mieli na każdym z nich, więc mogli sobie tę ściankę darować. Pytanie, na jakim stadionie było to losowanie, ktoś wie?

Przecież to Etihad Stadium.

Losowanie przypadkiem nie było na St James’ Park? To chyba z reguły jest tak, że losowanie odbywa się na stadionie zespołu, który grał mecz o 21 w dniu losowania.

No ładnie, WHU wygrywa z Arsenalem 3:1, Manchester United przegrywa do przerwy z Newcastle 0:2, niby nic nie znaczący puchar a dzieje się.

Po prostu Newcastle to na ten moment lepszy zespół, i to mimo zawieszenia Tonalego i kontuzji Isaka. United byłby łatwiejszym przeciwnikiem

Mam nadzieję, że Erik utrzyma posadę do meczu z nami :wink:

Wyglada, że najtrudniejsi rywale w CC to Chelsea i NU.

W ćwierćfinale fajnie by było dostać Newcastle na Anfield.

Chelsea wolałbym uniknąć, bo mecze z nimi zawsze pachną jakimś remisem po 90 min.

Też się zaczynam obawiać o wesołego Erika, do 17 grudnia daleko…

Teraz grają w sobotę o 13:30 wyjazd na Fulham. Obawiam się, że to może być ostatni mecz EtH.

za 3 minuty losowanie

1: Middlesbrough

2: Port Vale

3: Liverpool

4: Chelsea

5: Everton

6: Fulham

7: Newcastle

8: West Ham

4 polubienia

Ile to się tak będzie przedłużać… to losowanie. Dalej bo chce wiedzieć i iść spać.

Ostatnio wszyscy tu narzekali na pomieszczenie do losowania to teraz szykują się godzinę.

Również czekam i chcę iść spać…

Spokojnie, kulki tak szybko się nie podgrzewają, muszą dać nam to Newcastle na wyjeździe.

6 polubień

A nie możecie iść spać i przeczytać info rano xd?

1 polubienie

Nie wiem czy West Ham na wyjezdzie nie byłby groźniejszy. Oby tylko był mecz na Anfield, rywalem może być każdy

Chelsea vs Newcastle na SB.

My z WH na Anfield.

West Ham u siebie, jest dobrze. Mogło być lepiej, ale nie ma co narzekać

4 polubienia