Puchar Ligi Angielskiej

Nie ma się co śmiać z Chelsea, bo przed nami dużo trudniejsze zadanie. Fajnie gdyby odpadli, ale jestem przekonany, że u siebie wyciągną wynik.

Po pierwszym meczu można a czy po drugim tak będzie… zobaczymy :blush:

Myślę, że na SB Chelsea wygra przynajmniej dwoma.

1 polubienie

W sumie nie wiem jakim cudem obie drużyny znalazły się w półfinale. Strasznie niski poziom pokazywały obie strony. Palmers 3x z rzędu nie strzelił w bardzo dobrych sytuacjach, ale gazety i tak będą pastwić się po Nunezie.

Fani śpiewali o zwolnieniu Pochettino xD plastikowy klub to idealne określenie. A fani już płaczą, że musi przyjść Xabi Alonso. Muszą wydać jeszcze z miliard funtów. Caicedo dziś tragicznie, na tle Boro wyglądał jakby grał na codzien w jakimś Blackburn a oni podpisali z nim kontrakt na 8lat? Colwill też strasznie słaby występ z Luton też bardzo przeciętnie. Jak na piłkarza za 100mln to taka kwotę mogłaby zapłacić tylko Chelsea, ale jest jej wychowankiem.

Kiedyś ludzie w Europie bali się Chelsea. Ostatnio za Tuchela, teraz to pośmiewisko, któremu bliżej Leeds.

Cóż się dziwić, skoro polityka Boehly’ego polega na ściąganiu samych młodych, w dodatku rzadko naprawdę dobrych zawodników. Z czymś takim nie masz prawa bytu w PL. Ci zawodnicy nie są gwarantem jakości na teraz i nawet nie są nim na przyszłość.

1 polubienie

Tylko czytając to forum niektórzy chcą takiej polityki transferowej jak Chelsea. Byle wydawać pieniądze na byle jakich piłkarzy. To smutne.

2 polubienia

Uważaj z takimi tekstami, bo zaraz przyjdzie nasz naczelny fan Chelsea Roan i Cię ustawi do pionu i dokładnie wytłumaczy, że Chelsea ma lepszy i bardziej perspektywiczny projekt niż Liverpool :wink: tak jak argumentował decyzję Caicedo.

2 polubienia

A jak wróci Nkunku (znowu xd), to w ogóle rozwalą ligę w drobny mak :smiley:

2 polubienia

Znowu się połamał? :joy:

1 polubienie

jakbys dokładniej czytał forum. to byś widział ,że większość chce DM i CB i od biedy RB(ale to nie jest takie pilne, bo jest Gomez) więc tak naprawdę dwa transfery, ktore w tym momencie by nam dały wieksze szanse walczyc o mistrza.

2 polubienia

Tak, gdzieś mi mignęło, że znowu kontuzjowany.

Tak wypada na jakieś 3 tygodnie, kontuzja biodra. Nie wiadomo, czy zagra z nami.

Chyba kombinują jak nas z tego pucharu wywalić :sweat_smile:

9 polubień

Mister Hooper,pan wstydu nie masz! :rage:

2 polubienia

Nie mogę patrzeć na tą łysą, skrzywioną mordę.

2 polubienia

Nie będzie varu w tym meczu? Ale będą jaja

1 polubienie

W pierwszym składzie M’borough jak zwykle ostatnio Rav van den Berg, młodszy brat naszego Seppa. Też stoper.

Come on Boro, po finał :blush:

Chilwell robi różnicę, znakomite dogranie przy akcji bramkowej.

Przy okazji - czy przy wcześniejszej główce Chilwella nie powinno byc jednak karnego? Ben dostał w głowę w tej sytuacji, piłka była jeszcze w grze.

Zdecydowanie karny.
Rzekłbym podręcznikowy.