Puchar Ligi Angielskiej

Tak myślałem, że Chelsea odrobi. Cóż, pokonać jutro Fulham i powtórka z 2022

Już w pierwszym meczu Chelsea mogła spokojnie kilka bramek strzelić, także raczej nie należało się spodziewać dzisiaj niespodzianki.

Najpierw to awansujmy a później się przejmujmy z kim gramy. Tak naprawdę to jeżeli będziemy w takiej formie jak teraz, to nawet Chelsea nie powinna być nam straszna - aczkolwiek z szacunku trzeba podejść na 100% do meczu, ale najpierw Fulham!!

Tragiczne jest to Boro.

No to poszły konie po betonie :grimacing:
Chelsea w finale i oby z nami oraz takim samym skutkiem jak w 2022 roku.

Czego wy się spodziewaliście po 11 zespole Championship? Przecież pierwszy mecz, to bardziej Chelsea przegrała niż Oni wygrali.

Chelsea nam mocny nie leży w ostatnich latach i szkoda, że z nimi finał, oczywiście o ile jutro awansujemy.

Chelsea mocne nie jest akurat w tym sezonie wyjątkowo. No chyba że się odpala nagle w jakimś meczu jak z City

Mnie tam średnio interesuje puchar ligi. Trzeba zdobyć mistrzostwo Anglii. To jest docelowy puchar i o to musimy walczyć z całych sił. Puchar ligi oczywiście fajnie wygrać ale taki triumf nie jest powodem do żadnej euforii

To może o 12.30

3 polubienia

Czy ktoś wie czy nasz mecz w niedzielę będzie na eleven czy tylko powtórka w nocy?
EDIT:
Bo tak mi pokazuje


A jak klikam w link to jedynie o 21 na Eleven Sport 4 umiem znaleźć nasz mecz. Też na flashscore nie ma naszej transmisji

wygląda na to, że będzie leciał na Eleven Sports 1, na WP Pilot pokazuje mi mecz o 15:25, a tylko my gramy o 15:30.

E: @ynwa19 właśnie dołączyłeś do naszego grona

Koledzy ale wiedza,ze my gramy w FA CUP a nie w Carabao czyli nie ten temat :rofl:

4 polubienia

Potrzebny nam ten finał Kakao jak łysemu grzebień

Kazdy :trophy: w gablocie podnosi prestiz klubu!
Jak tego mozna nie rozumiec? :thinking:

5 polubień

Carabao i prestiż? Może w przypadku klubu typu WHU, AV czy Tottenham, dla nas Puchar Ligi to żaden splendor, raczej kolejny dzień w biurze.
Liczy sie mistrzostwo Anglii i ewentualnie LE.

Absolutnie nie moge sie z Toba zgodzic!
Oczywiscie,ze ja tez przede wszystkim chce wygranej w PL ale nie mozna deprecjonowac innych trofeow.
Puchar Ligi Angielskiej ma juz swoja tradycje i nie zasluguje na wysmiewanie.
A kazdy zdobyty przez nas :trophy: to rowniez (miedzy innymi) powiekszanie przewagi w statystyce zdobyczy nad “memnited” :muscle: :red_circle:

5 polubień

Jesli wygramy w tym sezonie CC i nic więcej to będzie rozczarowanie. Inaczej, gdyby jedynym triumfem było mistrzostwo albo, w mniejszym stopniu, LE.
Wygrana w CC byłaby sukcesem dla klubów które wspomniałem, dla nas to może być jedynie przystawka przed faktycznym sukcesem, czyli np. mistrzostwem.

a jak nie wygramy nic? Puchar to puchar, trzeba go wygrac i tyle

4 polubienia

Może Puchar Ligi nie ma takiej renomy jak Puchar Anglii, we Francji znieśli te rozgrywki, nie ma za to dużych pieniędzy ale nie wygrać z tak słabą Chelsea to będzie wielki błąd, to nie jest zespół Lamparda, Cecha, Terry’ego, Makelele. Jeżeli już doszliśmy do finału to trzeba spróbować to wygrać.

Temat poruszany już nie raz. Dla mnie to nie powinniśmy brać w tym udziału, co najwyżej druga drużyna. FA Cup wystarczy.