Puchar Narodów Afryki

Dzisiaj Klopp na konferencji plotkom o wznowieniu kariery reprezentacyjnej przez Matipa. To było po opublikowaniu tej informacji na stronie.

Good news for #LFC as Salah, Mane and Keita will be available to face Chelsea on January 2 before heading to AFCON.

5 polubień

No i to jest wiadomość na którą czekałem, teraz tylko żeby to wykorzystać i zdobyć komplet punktów w następnych dwóch meczach.

Uff chociaż tyle.

Nadal liczę na odwołanie całej tej “imprezy”.

I pierwsze starcia naszych bohaterow juz za nimi.
Sadio z bramka z rzutu karnego w doliczonym czasie gry a Naby rozegral cale spotkanie jako kapitan w zwycieskiej potyczce Gwinei :smiley:
Lekko zdziwila mnie porazka Ghany w konfrontacji z Marokiem bo choc ci drudzy do ulomkow nie naleza to jednak wyzej ocenialem szanse ekipy braci Ayew.

Jednak narazie ogladam tylko skroty bo to tylko faza grupowa.Jak zrobi sie ciekawiej w fazie pucharowej to pewnie jakies mecze postaram sie obejrzec w calosci.

Warto dodać, że obaj nasi piłkarze zostali wybrani graczami meczu. Ciekawe jak dzisiaj wypadnie Salah ? Może i on dorzuci coś extra :slight_smile:

@ynwa19 oglądasz na viaplay ?? Pytam o poziom komentowania, oprawę, studio itd. Czas powoli się żegnać z C+ i viaplay to chyba jedyna alternatywa na Premier League.

Moze Ci umknelo ale ja nie mieszkam w Polsce :grinning:
Skroty ogladam na Sportdigital,tam sa tez cale mecze.To niemiecki portal.

A co do Canal+ i PL to ciagle jeszcze mnie to zastanawia dlaczego oni te prawa do transmisji nie przedluzyli?
Od nowego sezonu trzeba chyba bedzie “zaprzyjaznic sie” z tym calym Viaplay.W sumie jedyne co mnie interesuje to jakosc transmisji.Studio,ta cala gadanina przed to nie nie moja bajka bo zazwyczaj wlaczam sie 5 minut przed rozpoczeciem gry.
I tak szczerze mowiac komentarz tez wlasciwie jest mi zbedny.Zamiast takiego Nahornego np to wolalbym sluchac tylko odlosy stadionowe.

PS w Niemczech PL jest na Sky,mozliwa alternatywa dla mnie choc cena nie zacheca.

A co do Mo-z Nigeria Faraonowie beda mieli trudna przeprawe.

1 polubienie

Co prawda za dużo nie oglądam, ale ja mam Viaplay , wczoraj oglądałem kawałek Gwinei, nie zwróciłem uwagi na to kto komentuje ale było ok, niedawno obejrzałem jakiś mecz Bayernu , który komentowali, Rafał Wolski i Michał Zachodny, tak więc o komentarz jestem spokojny tym bardziej że po sezonie na pewno kilku Panów z C+ od ligi angielskiej tam przeskoczy…

4 polubienia

Oglądam teraz mecz Algierii włączyłem w trakcie, komentuje jeden Pan niestety nie znam ale nie irytuje mnie tak jak niektórzy polsatowcy :slightly_smiling_face:, jakość jest bardzo dobra, nic się nie tnie, w przerwie nie było studia tylko skróty bez komentarza jak na Polsacie przy okazji tych pobocznych transmisji, postaram się trochę tych meczy pooglądać wtedy będę mógł to ocenić bardziej, na razie oglądałem dwa bardzo dobre skandynawskie seriale na Viaplay, które mógłbym polecić.

Liczę na to, że viaplay przejmie wszystkie rozgrywki w których występować może LFC. Fa cup, carobao cup, LM. Nie płacę za eleven, a chętnie również bym nie płacil za Polsat Sport premium, który akurat posiadam. Fajnie że będę mógł również obejrzeć F1 i KSW. Nie mam jeszcze tam subskrypcji, bo czekam na start PL

No ja mam na razie wszystko w kablówce polsaty, eleveny, c+, Viaplay ale z uwagi na to że głównie oglądam PL Viaplay prawie nie tykałem, plan jest taki że jak będą mięli PL to zrezygnuje z C+ ,ale to się jeszcze zobaczy.

A jaką masz kablówkę? Ja mam UPC, z C+ na pewno rezygnuję zaraz po zakończeniu sezonu i zastanawiam się czy brać Viaplay u nich, nie wiem jak z jakością bo słyszałem narzekania.

UPC, na kompie mi śmiga nic się nie tnie, ale kiedyś chciałem odpalić Legię w pucharach to był problem z Napoli na wyjeździe, szczerze to jeszcze chyba nie obejrzałem nawet jednego pełnego meczu, więc ciężko tak to jednoznacznie ocenić, obejrzałem 5 sezonów seriali na tv i nie pamiętam żeby się coś złego działo a mój tv nie jest pierwszej młodości.

Gra akurat Egipt z Najdżirią, mam trochę czasu postaram się obejrzeć od deski do deski w TV, później, napisze czy były jakieś problemy, na razie wszystko śmiga jak trzeba, dwóch komentatorów, niestety głosów nie kojarzę, ale może się jeszcze przedstawią

Komentują Szymon Ratajczak i Michał Borkowski, szczerze nie za bardzo kojarzę, choć jeden głos wydaje mi się znajomy.

Fajnie widzieć jak sporo graczy Liverpoolu w swoich reprezentacjach nosi opaski kapitańskie, Salah, Keita, Virgil, Andy, czasem Hendo, coś jak w meczu gwiazd NHL :rofl:

1 polubienie

iheanacho i 1-0 dla Najdżirii, Salah gra
na środku napadu na razie bez fajerwerków

Niektóre mecze PNA na Viaplay komentują też Mateusz Borek (ten to się wszędzie wkręci :slightly_smiling_face:) i Piotr Domagała z C+, reszty na razie za bardzo nie znam.

adamne obejrzałem całą połowę i nie mam na co narzekać, kamerka trochę jak w Armenii akurat w tym meczu, ale jeśli chodzi o płynność, zwiechy itd. jest git, komentarz pozytywnie, w weekend postaram się obejrzeć też jakiś mecz bundesligi.

2 polubienia

Grypka fajnie że się udzielasz, ale niektóre informacje nie są istotne i unikaj spamowania na forum, lepszy będzie pełny długi jeden post.