Reprezentacja Polski

Mamy jedynie mistrzostwo europy u18 z 2001 (Mila, Brożek,Madej,Kuszczak i wielu solidnych ligowców) i 3 miejsce u17 z 2012 roku po porażce z Niemcami (Goretzka, Sule, Brandt) tu juz duzo gorzej, tylko Linetty zrobil kariere. I tyle. Wiele sie zmienilo od tago czasu w szkoleniu mlodziezy w Polsce, przede wszytskim infrastruktura i akademie pilkarskie z prawdziwego zdarzenia. Mamy blisko 38 mln populacje wiec mogloby sie cos wreszcie ruszyc :slight_smile:

Po dobrym meczu i zacietym boju Polacy przegrywają z faworyzowanymi Niemcami 3:5. Może sie podobac ta ekipa, jesli kojarzycie styl Michniewicza, to oni grają dokladnie odwrotnie :slight_smile:

Przeciwieństwo stylu Michniewicza? To spory komplement.

Niby wygrywamy na chwilę obecną, ale gra jakoś nie przekonuje. Dalej polska myśl szkoleniowa głęboko zakorzeniona, albo brak podstawowych umiejętności. Wrzutka w pole karne, mija niemców, obrońca przyjmuje, wokół za bardzo nikogo nie ma a ten na pałe wywala byle dalej, byle mocniej, gdzieś na połowę boiska, w aut. Nie wiem co to za as tak się popisał.
Dla mnie porażka takie zagrania
Co do meczu, tak jeszcze zauważyłem na plus, że jak atakujemy to już nie że jakiś osamotniony nasz zawodnik biegnie sam z piłką gdzieś w narożnik aż straci, albo sam przeciwko trzem,tylko wspomaga go od razu automatycznie kilku naszych, atakujemy większą liczbą po prostu, jest komu zagrać ale wciąż umiejętności nie pozwalają na swobodne rozgrywanie.

Piłkarskie jaja w Kiszyniowie.
Z 0:2 na 3:2 ze 171 drużyna w rankingu FIFA xD

1 polubienie

Wstyd i nic więcej do napisania. Źle to wygląda, a oddać takie prowadzenie w tak banalny sposób, to zwykły kryminał.

A CZesiu ponoc taki zły był i tu na forum też były takie głosy. To macie fachowca teraz…

Nie no, z Czesiem było zajebiście przecież :smile:

2 polubienia

Na pewno dużo lepiej niz jest teraz :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Nie wiem ile w tym winy selekcjonera a ile piłkarzy paralityków, bo sposób w jaki traciliśmy bramki to nie była kwestia taktyki. Wstyd, żenada, kompromitacja

Chyba nigdy nie widziałem tak dwóch różnych połów meczu. To jest totalna kompromitacja naszej “reprezentacji” tego się nie da w żaden racjonalny sposób wytłumaczyć… Najwyższy czas sobie dać spokój z oglądaniem spotkań drużyny narodowej szkoda nerwów…

To, że sobie Santos nie radzi nie znaczy, że trzymanie się innego gówna jakim było oglądanie Polski za Michniewicza byłoby lepszym rozwiązaniem. No ale to takie polskie… Beenhakker dobrze mówił o betonie w polskiej mentalności, w PZPN. Potencjał zajebisty, ale od podstaw mamy przepierdolone XD

6 polubień

I oczywiście kadrowicze nagle umieją biegać jak trzeba spier**lać z murawy do szatni przed kamerami i wywiadami…

Panom podziękujemy. Wolę w doroslaej kadrze oglądać chłopaków z U21 i U17. Może dostaną od Mołdawii 7-5 ale będą przez cały mecz zapierdzielac i gryźć trawę.

2 polubienia

Jak to mowią, w Europie nie ma już słabych drużyn xD

711 poleciał nie za wyniki sportowe tylko za aferę premiową i wyciąganie starych brudów przez m.in Jadczaka. Brzęczek też poleciał nie za wyniki sportowe. Taki mamy klimat

To albo wywalamy za niewyniki, albo nie mamy wynikow i tez wtedy wywalamy za brak wynikow. Błędne koło.
Ogólnie Lewy wydaje się, że Brzęczka zwonil i do Czesia sie przyczynił…

Ja już jestem obojętny wobec tej kadry. Ta drużyna nie ma duszy

3 polubienia

Jeżeli mają honor to kasę co zarobili z tego meczu oddadzą kibicom co przyjechali, a jeżeli coś zostanie to na cel społeczny

4 polubienia

image
miała być grupa z której sie nie da nie wyjśc, ale widzę nasi chcą udowodnić, że jednak się da…

Ale beka :rofl::rofl::rofl: dziwię się ludziom którzy jeszcze biorą na poważnie mecze kadry i realnie im kibicują. Gwiazdeczki nie zasługują na nasz czas spędzony przed telewizorem. Nasi piłkarze to celebryci, a nie sportowcy :slight_smile: ja dziś pełen chillout, a im dalej w las tym bardziej chciało się żeby Mołdawia wygrała, super atmosferę tam zrobili kibice, piłkarze oprócz tego że zasuwali jak trzeba to wykazali się naprawdę niemałym talentem piłkarskim. No i ten ukradziony gol po rzucie rożnym powodował chęć sprawiedliwości. Ostatecznie to był dobry wieczór :slight_smile:

1 polubienie