Rowery, tak/nie?

Nie wiem czy aktualne. Z gravelkiem może być mało komfortowo przyczepić fotelik czy przyczepkę - kwestia dolnego trójkąta i ogólnie geometrii.

Crossowy rowerek będzie ok. Kross, Romet albo Van Rysel będą ok. Za 3-4k znajdziesz bardzo spoko maszyny z dobrymi podzespołami.

Rower Giant XTC advanced 29 stan jak nowy Zielona Góra • OLX.pl ktoś może zerknąć, oplaca sie nie oplaca ?

Byniu podpieprzam. Kto pierwszy ten lepszy. Już opłacone. Żartuję! :sweat_smile: P.S Dobry sprzęt.

Czyli warto zakupic taki second hand bike ? :smiley:

Mój brat był wicemistrzem Polski juniorów w kolarskie szosowym. Widziałem i górala do lasu na zime i szosówke. Bierz.

Szczerze…
Wolabym kupic jakiegos nowego treka (np dualsporta)

Warto nie warto. Trzeba sprawdzic w jakim stanie rower, przede wszystkim czy rama nie pęknięta/wgnieciona co by sugerowało dzwona.

Ale jeżeli ktoś normalnie użytkował rower, serwisował, mył to jak najbardziej.

A jak już szukasz używki nie lepiej w podobnej cenie lub trochę drożej ok 6 tys kupić np Giant Anthema na pełnej amortyzacji? A może poczekaj do września i salony Giant i inne mają już w większości kolekcję na na nowy sezon i stare wg nich modele pójdą w przecenę, ew zapytaj czy np nie wziąść nowego na raty 0% przy wpłacie własnej ok 50 procent?

Wracam z radością pochwalić się, że postanowiłem pójść na całość i kupiłem ostatecznie szosę, Bianchi Infinito, w którym jest możliwość włożenia nieco grubszej opony (do 32mm). Nie mogłem nic znaleźć w budżecie 4-6k, nic mnie nie przekonywało i nic nie czułem, dlatego postanowiłem zmienić zasady gry:) Pojechałem do sklepu w Gnieźnie (oficjalny dystrybutor Bianchi) i dawno nie poświęcił mi ktoś w sklepie tak dużo czasu, dokładność w pomiarach, ustawieniu pozycji, uwagach, wszystko na najwyższym poziomie. W porównaniu z innymi 2 sklepami rowerowymi w Gdańsku, przepaść:) Na razie zrobiłem 2 małe przejażdżki i jestem zachwycony tym rowerem. Za 7 dni przenosimy się do Włoch na kilka miesięcy i będzie więcej czasu, by testować sprzęt na dłuższych dystansach i cieszyć się jazdą.

Jeśli ktokolwiek szuka roweru i ma wątpliwości, to może ten wpis go zainspiruje:) wiem, że to już większe pieniądze, ale zawsze uważam, że warto. Osobiście często sobie odmawiam wielu gadżetów/rzeczy, drogich smartfonów itp, ale na sport i fajne wartościowe pomysły nigdy!

3 polubienia