Rozważania i spekulacje transferowe

Jak savić ,Neves,Zieliński,Mitrović,Kane bla bla bla

1 polubienie

Z akcji w sumie go nie kojarzę. Gra głównie 6, ale z czego widzę tez grywal na srodku obrony i na 8. Młody(19 lat) dużo gra( poza kontuzja niemal grał zawsze, często po 90). Ze statystyk to totalny beton jedynie stricte defensywne ma w miarę dobre i ilość podań, o dziwo także dryblingów udanych. Jednak w koncu gra w najsłabszej druzynie w lidze, to dużo okazji do ataków nie ma :sweat_smile:
Przyszłościowo status HG, ma za sobą debiut w seniorskiej kadrze Belgii.
Alarmujące może być to, że City puściło go za nieduża kwote( z czego widzę zapewnili sobie klauzule wykupu na 40mln, ale dopiero od przyszłego roku wchodząca)

A tu pierwszego lipca w Liverpoolu melduje się… Barella i Bellingham :joy:

Edit@ ja mu kur*a nawet list miłosny napisze :laughing:

1 polubienie

Napiszę tłuste przeprosiny dla Radbuga, jak coś takiego odjebie FSG :smile:

Znając życie to nie będzie powodu… A on już mi przyznał, że jak FSG nie wyłoży kasy i żadne znane nazwisko na Anfield nie trafi - to i tak będzie ich bronił

Screenshot 2023-05-11 at 06-21-03 Anfield Edition na Twitterze

Screenshot 2023-05-11 at 06-20-53 Anfield Edition na Twitterze

Screenshot 2023-05-11 at 06-20-45 Anfield Edition na Twitterze

Wie ktoś może co się dzieje z Edwardsem i dlaczego nie podjął nowej pracy ?

Nie chcemy dać stówy za Bellinghama, a chcemy dać 88 za Bruno i jeszcze w ogóle Newcastle go puszcza. Jedna z głupszych plotek jakie tu widziałem.

12 polubień

Moim zdaniem transfery pomocnikow robione sa po cichu, 3/4 informacji które są podawane to jest zasłona dymna. Bo śledząc nasze poczynania, które opisane są we wszystkich tych plotkach to nic nie trzyma sie kupy. Uważam, że wszystkie te negocjacje dzieją sie za zamkniętymi drzwiami i nie są podawane do informacji publicznej, także ja osobiście myślę, że wszyscy możemy się jeszcze mocno zdzwić. Ale to tylko moje domysły:D

To nie zasłona dymna, tylko plotki wymyslane przez dziennikarzy. Każdy kto interesuje się futbolem wie, że mamy gigantyczne problemy w drugiej linii, dlatego codziennie wymyslane są kolejne artykuły o naszym rzekomym zainteresowaniu danym pomocnikiem, bo to są klikalne tytuły.

2 polubienia

Być może właśnie o to chodzi w strategii transferowej na to okienko. Robimy dużo szumu, rozsyłamy zapytania, powodujemy chaos informacyjny - bo to nasza główna dźwignia negocjacyjna w sytuacji, gdy cały piłkarski świat wie, że na gwałt potrzebujemy pomocników. Innymi słowy kreujemy u potencjalnych partnerów negocjacyjnych poczucie, że mamy na celowniku wiele opcji i nie jesteśmy uzależnieni od tej jednej, o której z nimi rozmawiamy. To chłodzi nastroje, żeby windować ceny do poziomów absurdu, jeżeli komuś zależy na sprzedaży i zysku.

18 polubień

ciekawa koncepcja, nie patrzyłem na to wcześniej z tej strony

Możecie nazwać mnie szaleńcem, ale ja jeszcze wierzę w transfer Bellinghama

Tak, transfer Jobe’a Bellinghama jest jeszcze realny

6 polubień

I to byłby bardzo mądry i fajny ruch! Zakładając oczywiście, że nie byłby to plan na fundament naszego środka pola i byłyby jeszcze przynajmniej 2 inne, solidne nazwiska przychodzące w to okienko (pokroju Barella/Mount/Mac Allister).

Dwóch panów z kwarteru Barella/Mac Allister/Ugarte/Mount (w tej kolejności preferencji) + Lavia/Gravenberch i już miałoby to jakieś nogi. Tylko chyba niezbyt realne, zważając na reguły HG player’ów (?).

Ktoś się orientuje jakiego rzędu kosztem może być Lavia, biorąc pod uwagę, że Southampton prawdopodobnie nie będzie na mocnej pozycji negocjacyjnej przy spadku z ligi?

Wyceniany jest na 25mln euro, klauzula w 2024 jest na 40 mln funtów. Myślę, że coś pomiędzy 30-40 mln euro. Mogą też równie dobrze poczekać z nim rok, jeśli nie będzie wymuszał transferu( i będą mogli sobie na to pozwolić) i po sezonie dobrym w championship może te 40 wyciągną.
Kosztował ich 10,5 plus 3,5 w bonusach milionów funtów. Praktycznie bez gier na poziomie seniorskim, więc podwojenie tego to minimum. 20 % kwoty transferu zapewniło sobie City, więc będziemy wzbogacać rywali przy okazji tego transferu :stuck_out_tongue: Ogólnie nie wydaje mi się, żeby był rzeczywistym celem.

@Lucasss zawsze pomoc jakas przy ffp :stuck_out_tongue:

brzmi to zabawnie w kontekście City :rofl:

Tak za 2 lata przychodzi Jobe Bellingham a po 4 dobrych sezonach odchodzi do Realu grac z bratem bo to był tylko przystanek w karierze…
Po odejściu Joba klub zaczyna interesowac sie mlodym zdolnym pomocnikiem z Ligue ktorym rowniez interesuje sie Real dalej chyba pisac nie trzeba.

Pain