Rozważania transferowe (dyskusja)

dokładnie teraz byle kogo się za takie pieniądze kupuje, 150 mln i ani petro euro mniej, potem idziemy p Gruzina z Napoli lub … Mbape, to luźna wypowiedź nie pisać nic o odpływaniu w sferę marzeń. Co do tej tej smutnej listy zastępców Fabinho, to szczytem frajerstwa byłoby kupić z city Philipsa i dołożenie im pieniędzy do Kimmicha, jeśli by któryś z tych graczy miał przyjść to mamy najgorszego DM z top 7, ale możemy mieć najlepszego i trzymajmy za przejście Kimmicha kciuki, chociaż jest część forumowiczów która uważa za genialne kupno Ducure, Kamary i Gravenbercha, zresztą każdy ruch FSG gloryfikuje, gracze z tej listy w takim klubie powinni być co najwyżej zmiennikami, to co zrobi teraz FSG w kwestii DM ostatecznie pokarze czy mają ambicjie czy to zwykłe sknery którym się trafił złoty róg i go w końcu zgubią. Ostateczna rozgrywka między fanami i przeciwnikami FSG, Kimmich czy FSG out.

niezly tekst. Przeciez Kimmich nie przyjdzie grać za 250k, a wiecej nie damy( jak on teraz zarabia 300k) . Więc to można juz włozyc do tego samego worka co Mbappe.

Wakacje są, do szkoły nie chodzi, nudzi się to i fantazja go ponosi :smiley:

Niestety obesraliśmy się w sprawie poszukiwań nowego inwestora to też takie transfery są w sferze fantazji. Niemniej fajnie byłoby Joshue powitać w klubie.

Edit. Wyobraźcie sobie, że kupuje cześć naszych udziałów ten od F1. Chcąc pokazać siłę sprowadza nam na przywitanie Kimmicha, Mbappe, Barelle i Inacio. Ehh

@Ewagim {Mówiono, że transakcja ma zostać zrealizowana “latem”, ale nie nastąpił żaden przełom w tej sprawie, chociaż twierdzono, że właściciele Formuły 1 Liberty Media byli gronie zainteresowanych.}

Coś konkretnego? bo mi chyba to umknęło i nie mogę tego znaleźć.

Ok czyli takie konkrety jak od Listopada.

2 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Jordan Henderson

No nawet biorąc pod uwagę klasę i umiejętności Kimmicha, to jednak my na pewno nie damy 28 letniemu graczowi na wejście 400 k tygodniowo. Myślę, że maxem z naszej strony może być 280-300 k funciaków tygodniowo, o ile Jurgen naciskałby na ten transfer wszystkimi siłami.

Chęć wygrania Premier League oraz praca z Kloppem, to nasze karty przetargowe. Z tym, że o wiele sensowniej z jego perspektywy byłoby dołączyć do City. Może kwestia chęci podjęcia wyzwania coś by tu zmieniła. Sam nie wiem.

Edit. Swoją drogą, sądzę, że fiasko z Colwillem oznacza rychłą finalizację Lavii. Nie chce mi się wierzyć, że tak łatwo odpuścimy temat HG.

Po odejściu Fabinho i Hendersona to są nasze opcje w środku pola:

:hungary: Szoboszlai
:argentina: Mac Allister
:es: Thiago
:es: Bajcetic
:england: Jones
:england: Elliott
:england: Morton

Liczę na Lavię, bo ma duży potencjał, ale tu musi też przyjść jakiś gracz na światowym poziomie.

@Loku64 ja jestem spokojny, wierzę, że nas pozytywnie zaskoczą.

1 polubienie

Jak widać po rywalach duże transfery(Rice, Onana, Caicedo, Gvardiol) się długo dopina, a my jeszcze lubimy działać po cichu, wiec remain calm😅

Chciało by się rzec, że talenty to my już mamy.

To co teraz będzie gadka, ze nie trzeba pomocnika, bo jest Trent?:joy:

1 polubienie

Prędzej, że może zakręcimy się koło prawego obrońcy, a do pomocy ściągniemy kogos na jutro, nie dziś :thinking:

Nie liczę absolutnie Mortona, Elliott to powinien być zmiennikiem Salaha, a nie grać w środku.
Minimum 2 transfery trzeba zrobić.

1 polubienie

Robią Kimmicha i Thurama to normalnie stawiam im pomnik i pije za ich zdrowie każdego dnia :sweat_smile: ale to się nie wydarzy Panowie o nieee

Skoro odchodzi Fab i Hendo, to tak naprawdę potrzebujemy kolejnych 3 pomocników. No 2 bo za Hendo Trent wchodzi. Za fabsa obowiązek i kolejny który miał być zanim Fabinho i Hendo chcieli odejść.

No dobra, ale jeśli Trent ma zastąpić transfer jednego pomocnika, to wtedy trzeba kupić PO do pierwszego składu albo LŚO do grania trójką obrońców. I oczywiście wtedy nie trzeba szukać zastępstwa za Hendo, ale za Fabinho dalej by było potrzebne.

Wystarczy 2 ale konkretnych.

4 polubienia

Z Mortonem to się troszkę zagalopowałeś bo chłopak się jeszcze nawet nie pokazał w meczach przedsezonowych, żeby móc ocenić, czy w ogóle będzie w stanie powąchać boisko w dorosłej drużynie w nadchodzącym sezonie.

Jednak samo wymienienie go na tej liście tylko dobitnie pokazuje, jak słaba byłaby nasza pomoc po sprzedaży tej ‘niechcianej’ pary, której kolejno nie chce się biegać (Fabs), a nawet jeśli, to z kim do ludzi z takimi podaniami-wrzutkami do przodu i do donikąd (Hendo).

1 polubienie

EXCLUSIVE: Liverpool and Al Ettifaq just reached an agreement in principle on fee for Jordan Henderson — here we go! :rotating_light::red_circle::saudi_arabia:

Henderson already agreed three year deal last week, documents to be checked then time to sign and move to Saudi.

Steven Gerrard, waiting for JH.