Rozważania transferowe (dyskusja)

Jeśli mistrza świata nazywasz przeciętnym zawodnikiem to gratuluję. Zresztą taka laurka do Szoboszlaia też nie przystoi.

2 polubienia

Gdzie w moim poście przeczytałeś, że nie potrzebujemy wzmocnień? Zarzuciłem tylko luźnym porównaniem, cel ostatniego akapitu był bardziej taki, żeby ostudzić troche głowy, bo zarówno Klopp jak i dziennikarze klubowi mówią jasno, ze transfery będą.

A co ja takiego napisałem ? Odpowiedziałem Ci na czym polega ekscytacja w obecnej sytuacji i czego oczekują kibice.

Kurcze, jeszcze 3 tygodnie temu laurki dla FSG o spółki jakie to super transfery. Jacy to super zawodnicy z TOPu. Jak szybko przyszli. Majstersztyk!

Odchodzą 2 zawodnicy bez formy i lament, że za mało, że Mac i Szabo to piach itd.

Calm the f***k up! :sweat_smile:

Sprzedaż Hehe i Flaco nie była w planach (choć dobrze się stało).

Dajmy klubowi pracować i ocenimy okienko po jego zamknięciu. A drużynę po zakończeniu sezonu. Nie ferujemy wyroków.

Ja głęboko wierzę, że zarówno DM jak i SO przyjdzie. Jestem realistą i nie spodziewam się Gvardiola i Caicedo. Ten klub tak nie działa i nie ma tyle kasy. Moze się to komuś podobać lub nie ale tak jest i raczej się nie zmieni. Jak z żoną :sweat_smile:. Albo kochasz taka jaką sobie wybrałeś albo wybierz nową :joy::joy::joy:.

1 polubienie

4 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Fenway Sports Group (FSG)


Potwierdzenie, że to nie my złożyliśmy ofertę za Caicedo. A szkoda ;(

Sam piszesz, że klub ma inne priorytety… Rozbudowa stadionu wg Ciebie nie jest priorytetem? Ośrodek treningowy nie jest priorytetem?

To ma nam dać większe przychody w przyszłości i odpowiednie warunki do treningu. Posłuchaj co np. Rio lub Garry mówią o Old Trafford I ośrodku treningowym ManU.

Naprawdę na forum chyba są osoby, które mają 16 lat i nie wiedzą jak działa świat i że klub piłkarski to nie tylko zespół kopiący piłkę. To firma z bardzo drogim marketingiem. Bo de facto tym jest dział sportowy. Dźwignia do generowania reve.

1 polubienie

Andre + Lavia + Schuurs - pościel do prania.
Kimmich + Inacio - ewakuacja budynku (bio zagrożenie)

Tyler Adams + motywacyjna opaska dla Van Dijka - FSG Summer Transfer Window.

Głupio zasypiać, jak nie wiadomo co poranek przyniesie.

7 polubień

Ja to czuję że nie będzie już konkretnych transferów i zostaniemy z tym skladem co mamy.

Bo FSG to sknery i tyle w temacie. Jak wejdziemy do top4 to będzie cud.

To jest jakaś komedia. Jesteśmy w stanie zapłacić za Lavie 45 milionów, ale 50 już nie? Czy oni tam mają budżet wyliczony co do każdego funta?

Jeszcze śmieszniejsze jest to, że ten niemiecki specjalista, który objął stery po Wardzie nie może nawet o kilka procent obniżyć ceny za zawodnika. Za Szobo trzeba było płacić pełną cenę, tak samo z Lavią będzie. Całe szczęście on tylko tymczasowo pełni tą funkcję, bo takiego nieudacznika jeszcze tu nie było

5 polubień

Post został scalony z istniejącym tematem: Humor

Że jak?
Przecież tu od początku okienka przez większość była narracja po transferze Maca i Sobo, że fajny początek, ale nadal trzeba pozbyć się szrotu i kupić jeszcze paru zawodników.

Jak na razie osmieszylismy się z Bellinghamem, zrobiliśmy 2 fajne transfery i pozbyliśmy się trochę szrotu, została jeszcze część kupienia tych 2/3 zawodników i takie okienko będzie ok, ale po zaniedbaniu zimowego I ostatniego letniego nic specjalnego.

A jak przyjdzie tylko Lavia i to będzie koniec naszych ruchów to te okienko będzie małym rozczarowaniem, przynajmniej dla mnie.

Przyznam, że okienko jeszcze się nie skończyło, więc bata na Fsg jeszcze z piwnicy nie wyciągnąłem.

2 polubienia

Manu Kone wrócił po kontuzji i już trenuje. Dlaczego nie interesujemy się nim?

4 polubienia

Jeśli zrobimy te 2/3 transfery to tez alezy jakie one będą. Gdyby prawie nasi (:rofl::rofl:) Kone i Thuram uzupełnili letni zaciąg do pomocy, określiłby to okienko jako bardzo dobre. Przydałby się oczywiście jeszcze jakiś dobry młody obrońca.

Czemu nie pisze o Lavii? Każdy z nas, laików mniejszych i większych, ma swoich faworytów mniejszych i większych. Ja do Lavii nie jestem przekonany. Ot tyle.

2 polubienia

Skąd wiesz, czy się nim nie interesujemy ? Wrzucałem już tego tweeta, ale jakiś nadgorliwiec mi usunął.

Nie che mi się szukać tweeta do tego, ale podobno podawał to Romano. Lukeba jest do wyciągnięcia za 34 mln euro.

Barcelona nie chce nawet z nami dyskutować w sprawie Kessiego. Chyba obrazili się za klauzulę u Coutinho. A szkoda, bo podobno Barcelona jest skłonna zgodzić się na niecałe 10mln funtów, byle zejść z jego ogromnej tygodniówki. Podobno są zaawansowane rozmowy z innym klubem. Ciekawe kto? Bardzo mi się podobały komentarze co do Francka, że pierwsze trzy mecze w Barcelonie miał na bardzo wysokim poziomie, a potem był zmiennikiem Gaviego. I podobał mi się komentarz, że skoro gra w drużynie tylko trzy mecze to byłby idealnym zastępstwem za Keite.

Max Woltman completes permanent transfer to Oxford United - Liverpool FC

Nie przyszła do nas ani jedna oferta za Matipa bądź Gomeza. Za to Leeds dalej myśli o Phillipsie. Za to Thiago ma zielone światło jeśli chce odejść i klub nie będzie robił problemów.

Jeśli kupimy Andre to mamy już nie mieć pieniędzy na Lavie. Co wydaje się dziwne, gdyż pozwoliliśmy o tak o odejść czy to Hendo czy Fabinho.

No i na koniec Did Hamman uważa, że Thiago to najbardziej przereklamowany piłkarz. Tu oryginał
https://www.marca.com/futbol/premier-league/2023/08/02/64ca0557e2704e015b8b45ab.html

Kessie to jest taki bambik, że szkoda na niego czasu. W ogóle łączy się z nami coraz to gorszych pomocników. Jednak znając politykę transferową klubu, to i tak wyskoczą z kimś z kapelusza w ostatniej chwili. Dobrze, że Arthur Melo i Krychowiak już nie są dostępni :v:

5 polubień

Może ten Lavia i granie na zwłokę w temacie transferu, to tylko zasłona pod Kone? Liverpool czekał aż ten wróci do pełnych treningów, a Lavia był od początku alternatywą, stąd próba zbicia ceny.
Ja wiem, że zwrot ‘‘zasłona dymna’’ powinien być banowanym wulgaryzmem jeśli chodzi o temat transferów w tym klubie, ale zaczyna mnie po drugim kasztelanie coraz bardziej przekonywać właśnie taki scenariusz.

2 polubienia