Rozważania transferowe (dyskusja)

Bellingham to nie 6, a takiego zawodnika teraz potrzebujemy, a nie kolejna 8.

Tylko do takich zagrań trzeba brać się z zamysłem - czyt. jakąs realną alternatywę. Andre jest realny, bo tańszy. Natomiast w Southjampton informacja, że w takim układzie mamy alternatywę w postaci Caicedo może wywołać tylko śmiech politowania, że my się targujemy o każdego pensa, a niby jesteśmy skłonni wydać 2x więcej na innego grajka? To się kupy nie trzyma.

xD

Prędzej przestanę pisać na forum do końca roku niż Liverpool kupi Caicedo za 100mln.

10 polubień

Niech idzie, mamy przecież jeszcze Spearinga, którego możemy włączyć do kadry (Jay Spearing moved to first team DANZA KUDURO REMIX).

2 polubienia

Bez przesady z tą szeroka kadra. W obronie bez szału. Rudiger, Alaba i Eder do rotacji. Jeden wypada i reszta musi grać od deski do deski wszystko. W pomocy zgoda, mają sporo opcji. Ale już w ataku znowu tragedia. Vini, Rodrygo i Joselu. Bez zmienników.

“Liverpool’s refusal to date to simply pay £50 million for Lavia is not about a lack of funds but more about value for a player who is a year older than Stefan Bajectic. Bajcetic impressed when making his breakthrough last season before suffering an injury and he has played only 18 fewer Premier League games than Lavia” (Joyce)

Zamiast rozglądać się po młodych piłkarzach lepiej szukajcie kolejnego Arthura na wypożyczenie, bo tylko na to ten klub stać

Moisés Caicedo has informed Liverpool to wait 48 hours for talks. The player is set to meet his agent tonight for [#cfc]

Roméo Lavia wants to join Liverpool & has told Jurgen Klopp to get the deal done in the next few days [#lfc]
Liverpool have made new enquires on Joachim Andersen [#cpfc]

1 polubienie

Sprowadzenie Caicedo i Lavii uratowałoby trochę te okienko ale niezbyt w to wierzę

5 polubień

Ale by tu co niektórym kopary opadły jakby ogłosili transfer Caicedo :sweat_smile: A co do pieniędzy, przecież dobrze wiecie, że Liverpool stać na taki transfer. Niedawno dołączył taki sympatyczny Węgier za 70 milionów. Także wiecie.

Oby. Trzymam kciuki, że dotrzymasz słowa.

1 polubienie

Ogólnie Caicedo odmówił gry w niedziele, gdyż właśnie ponoć miał dopinać transfer. Trochę takie gwiazdroskie zachowanie, bo mija kolejny tydzień, a dalej sagi z jego transferem nie ma końca. Podpisał kontrak na wiosnę, ale zarabia jedyne 15k/week troche śmieszne pieniądze patrząc na klase sportową. Ciekawa sytuacja z nim, może ma jakas klauzule w tym kontrakcie. Tylko widocznie wyższa niz 80 baniek :smiley:

Andersen i Nunez w jednym zespole hehe, cóż to byłby za paradoks.

9 polubień

Screenshot 2023-08-10 at 14-48-24 Anfield Edition on Twitter

Cena za Lavię nie jest problemem.

Screenshot 2023-08-10 at 14-49-43 Anfield Edition on Twitter

@radzimordka z jakiego innego powodu?

@Kolumbjajo zapisany na listę.

No chyba jednak jest tylko z innego powodu xD

@Hanys No według tego wpisu cena jest problemem, ale nie dlatego, że tyle nie mamy, tylko że Southampton na tyle wycenia Lavie, tak jakby według nas był warty dużo mniej i nie chcemy tyle wydawać (co już trochę śmiesznie wygląda przy trzeciej ofercie równej 48 mln)

Temat Lavi już forum ogarnęło :rofl: teraz zajmujemy się Caicedo :rofl: panie Hanys chyba pan wstał po nocce :crazy_face:

Przecież to są świeże newsy. Jak były, to sorry. Z pracy wróciłem i nie jestem na bieżąco.

Świeże świeże żartuje !! Cały dzień próbujemy wszyscy to pchnąć do przodu i nic :rofl::rofl:

Hmm myślę jaki na tę chwilę jest najgorszy defensywny pomocnik i pierwsza myśl jaka mi przychodzi to ten Orel Mangala z Nottingham. Może jego kupimy? Z tych realnych transferów, bo Freda nie uda nam się pozyskać, ale transfer idealny właśnie wymyśliłem jak już jesteśmy przy Nottingham. Jonjo Shelvey. Wysoki silny no i ze statusem.

A co do Caicedo to chyba specjalnie takie zagrywki pod kibiców, bo czas będzie mijał a na końcu powiemy. Trudno Chelsea dała 120mln euro nie moglismy rywalizować z drużyną z Londynu. I tak to będzie mijało pół roku z Jonesem/Bajceticiem i walka o szóste miejsce.

1 polubienie

Podpinam się też przestanę do końca roku

A Ty jesteś coś w stanie zaproponować jeśli jednak nie będzie tego transferu?

1 polubienie

Plus tego okienka jest jeden. Nikt już nie będzie się bawił w adwokata tych diabłów z Bostonu. A niech ktoś spróbuje to każdy na niego skoczy

1 polubienie