Rozważania i spekulacje transferowe

Inacio to już był do wyjęcia za 40, teraz ma wyższą klauzulę, ale my lubimy przepłacać w ostatnim czasie więc może to jest jakiś prognostyk na przyszły transfer xd

Teraz ma 60, to wcale nie są duże pieniądze, jak za 22letniego stopera z kontraktem do 2027, który z każdym sezonem wygląda coraz lepiej.

1 polubienie

“Yukinari Sugawara był ostatnio łączony z Liverpoolem i zdecydowanie jest osobą, na którą warto zwrócić uwagę. Jak dotąd w tym sezonie stworzył najwięcej okazji w Eredivisie (4) i drugi pod względem liczby szans (16). Nieźle jak na prawego obrońcę. Jest także całkiem solidny w defensywie. Tylko 23 lata.”

"Takefusa Kubo przeciwko swojemu byłemu klubowi Realowi Madryt:

  • Najwięcej stworzonych szans (4)
  • Większość wykonanych dryblingów (3)
  • Najczęściej faulowany zawodnik (4)

Co więcej, to właśnie jego strzał zakończył się golem dla Realu Sociedad, którego bramki niestety nie uznał VAR.

W świetnej formie."

Na pewno w najbliższe okienko, nie kupimy dwóch obrońców gdyż zablokuje to rozmów Quansaha. Co innego latem, kiedy odejdzie Matip.

Redmen podał też zarobki, więc zrobiłem screena:

Gdybyśmy go ściągnęli za darmo to chapeau bas

Luis Diaz ma “śmieszny kontrakt” i natychmiast klub powinien mu nowy zaoferować. Adrian zarabia więcej!!!

1 polubienie

Biorąc pod uwagę wkład do zespołu, to szokujące są tygodniówki Adriana, Diaza i Jonesa. Thiago jeszcze jestem w stanie zrozumieć ze względu na jego klasę, ale bez żalu powinniśmy go pożegnać jak najszybciej.

Taaa… szkoda tylko, że w drugiej połowie, gdy Real wrzucił drugi bieg by wygrać mecz, to ten Kubo zniknął całkowicie. Ten Kubo to absolutnie NIE JEST klasa zawodnika godnego gry w takim klubie jak Liverpool.

2 polubienia

Jakieś rzetelne źródła piszą o tym Nico Williamsie? Chłopak trzyma poziom od kilku lat, jest młody, byłby za darmo. Zakładając sprzedaż Salaha za 120 mln - moglibyśmy dokupić Inacio za 60 i drugie 60 przeznaczyć jeszcze na ŚPD. Byłoby to niewątpliwie mocne wzmocnienie składu

Osobiście serio liczę na to, że jedną z tych pozycji załatamy już w zimę, by mieć jeszcze szerszy i bardziej jakościowy skład na drugą połowę sezonu.
O ŚPD plotki ostatnio ucichły, ale za to przewijają się plotki zarówno o Inacio, jak i o Hincapie.
Czas pokaże, ale naprawdę mam nadzieję, że zimowe okienko nas nie rozczaruje jak to letnie.

Zapomniałeś o kobiecym golfie - on jak nikt potrzebuje dofinansowania i kasa z Salaha jest idealnym pomysłem :smiley:

Pedro Neto będzie jednym z najciekawszych nazwisk, które Liverpool prawdopodobnie będzie brał pod uwagę. Juz dawno wiadomo, że zawodnik jest bardzo dobry i Arsenal bardzo mocno się nim interesował. Niestety jego wartość została na tym forum umniejszona z powodu trolla Mrozika [nie bezpośrednio przez niego tylko innych użytkowników], ale pomijając tę kwestię jestem niemalże przekonany, że Chelsea albo United będą się o niego licytować. Jeżeli jednak do tego nie dojdzie to może być ciekawą opcją. Miał dwie poważne kontuzje, ale raczej nie ma po nich śladu.

Jakbym miał ustawić hierarchię to w ten sposób i kolejność ma znaczenie.

  1. Kubo
  2. Malen
  3. Neto
  4. Williams

Podobno Cuccurella chce odejść z Chelsea. W Brighton grał naprawdę nieźle. Ma 25 lat. Jak byście ocenili jego transfer do nas? Ja za 20-25 mln bym się zastanowil…

Ma bardzo imponującą fryzurę.
Nie pamiętam już jak chodził w BHA, ale w Chelsea dramat, zreszta fakt, że po roku idzie do odstrzału mówi wiele.
Poza tym nam bardziej potrzebny jest gość na drugą stronę obrony.

1 polubienie

Kukurydza to prędzej do Luton niż do Liverpoolu

Oczywiście potrzeba PO ale Robbie młodszy się nie robi.

Ja to się bardziej zastanawiam nad Sancho. Dzisiaj pojawiły się informacje, że zabroniono mu w ogóle trenowania na obiektach manu, a z wcześniejszych informacji wynikało, że sprzedadzą go już w zimowym okienku temu, kto złoży najwyższą ofertę. My prawdopodobnie za rok rozstaniemy się z naszym podstawowym prawoskrzydłowym ( Salah), a Sancho na prawym skrzydle w Dortmundzie wyprawiał cuda ( choć podobno teraz nie chce grać na prawym tylko na lewym). Nie trudno się domyślić, że pewnie bardzo wysokie finansowo oferty złożą kluby arabskie, ale jednak nie da się zmusić piłkarza do podpisania kontraktu z klubem na siłę. Cała ta afera Sancho vs Haag źle oczywiście świadczy o Jadonie, ale obserwując i czytając wypowiedzi trenera manu nie da się nie odnieść wrażenia, że u niego w główce też nie wszystko działa jak należy. Co by nie powiedzieć to Sancho ma bardzo wysokie umiejętności i status HG, więc ja na miejscu Jurgena wybadałbym mimo wszystko temat, bo manu jest mistrzem niszczenia piłkarzy i coś czuję przez skórę, że w innym klubie to Jadon może być wciąż topowym zawodnikiem. Klopp zna się z zarządem Dortmundu, Trent przyjaźni się z Sancho, a chociażby Szobo przyjaźni się z Hallandem, którego mógłby podpytać szczerze o to, jakie rzeczywiście podejście do obowiązków ma Sancho, dlatego myślę, że klub byłby w stanie uzyskać rzetelne informacji na temat Jadona. Drodzy parafianie, co wy o tym wszystkim myślicie?

Ja myślę, że nie ma szansy na transfer z United do nas czy odwrotnie. Nie było takiego transferu od 1964 roku. Ja wiem, że czasy się zmieniają itp. ale według mnie próba takiego transferu wywołała by duże wzburzenie wśród kibiców.

1 polubienie