Rozważania i spekulacje transferowe

To za ile ty myślisz Hincape jest do kupienia? Znajdź tańszą alternatywę - młody, ograny, lewonożny…

Daliśmy ciała, że Ignacio nie ściągnęliśmy zanim podpisał nowy kontrakt.

Czy po wczorajszym meczu Pedro Neto wskoczył ponownie na listę Liverpoolu? Następca Salaha?

Ordep Oten!!!
Żadnego Pedro Neto to ja nie znam.

7 polubień

Jak tylko będzie zdrowy

Po wczorajszym meczu sądzę, że świetnie spisuje się na lewej stronie i póki tam to robi, to nie znajdzie się na żadnej liście do zastąpienia Salaha. Inna sprawa, że sam mógł nabić podobnie do Salaha kilka asyst, gdyby nie nieporadność kolegów. Na szczęście dla Nas tak się nie stało. Pytanie jak radziłby sobie w lepszym otoczeniu.

Salah w obecnej formie powinien być nie do ruszenia jeśli sam nie wyrażałby chęci odejścia. Chłop przy odpowiednim wykorzystaniu może być dla nas tak ważny jak KdB w kontekście budowania akcji. Pozbyliśmy się starych drewniaczy zapierdzielaczy oraz wypalonego Fabinho. Odeszli również ci którzy mieli od jakiegoś czasu ciągłe problem z kontuzjami. Po co chcielibyście się pozbywać? Rozumiem Thiago czy Matipa ale Salah, VVD, Robertson czy Alisson to dla mnie kwartet nie do ruszenia w obecnej formie. No chyba że bardzo chcieliby odejść to podziękować i wytargować góóórę kasy.

Jak chodzi o nasze przebudowy nie przebudowy to zdecydowanie widać, że faktycznie brakuje typowego destruktorką w środku. Endo coś nie wchodzi w trudnych momentach. Tak wiec spodziewam się jakiegoś transferu za rok albo pół roku na tę pozycje. Dalej pewnie w końcu sięgniemy po jakiegoś ŚO. Może wróci temat Hincapie albo Inacio.

@LiverpoolJestCzerwony oprócz wyższej klauzuli masz kolejny rok gry w klubie grającym w Europie i nie najłatwiejszej lidze. Czyt. rok dłuższego rozwoju jako wybór numer jeden. Być może właśnie będziemy bardziej przekonani do jego kandydatury za rok a może zrezygnujemy z niego całkiem.

2 polubienia

Inacio to już był do wyjęcia za 40, teraz ma wyższą klauzulę, ale my lubimy przepłacać w ostatnim czasie więc może to jest jakiś prognostyk na przyszły transfer xd

Teraz ma 60, to wcale nie są duże pieniądze, jak za 22letniego stopera z kontraktem do 2027, który z każdym sezonem wygląda coraz lepiej.

1 polubienie

“Yukinari Sugawara był ostatnio łączony z Liverpoolem i zdecydowanie jest osobą, na którą warto zwrócić uwagę. Jak dotąd w tym sezonie stworzył najwięcej okazji w Eredivisie (4) i drugi pod względem liczby szans (16). Nieźle jak na prawego obrońcę. Jest także całkiem solidny w defensywie. Tylko 23 lata.”

"Takefusa Kubo przeciwko swojemu byłemu klubowi Realowi Madryt:

  • Najwięcej stworzonych szans (4)
  • Większość wykonanych dryblingów (3)
  • Najczęściej faulowany zawodnik (4)

Co więcej, to właśnie jego strzał zakończył się golem dla Realu Sociedad, którego bramki niestety nie uznał VAR.

W świetnej formie."

Na pewno w najbliższe okienko, nie kupimy dwóch obrońców gdyż zablokuje to rozmów Quansaha. Co innego latem, kiedy odejdzie Matip.

Redmen podał też zarobki, więc zrobiłem screena:

Gdybyśmy go ściągnęli za darmo to chapeau bas

Luis Diaz ma “śmieszny kontrakt” i natychmiast klub powinien mu nowy zaoferować. Adrian zarabia więcej!!!

1 polubienie

Biorąc pod uwagę wkład do zespołu, to szokujące są tygodniówki Adriana, Diaza i Jonesa. Thiago jeszcze jestem w stanie zrozumieć ze względu na jego klasę, ale bez żalu powinniśmy go pożegnać jak najszybciej.

Taaa… szkoda tylko, że w drugiej połowie, gdy Real wrzucił drugi bieg by wygrać mecz, to ten Kubo zniknął całkowicie. Ten Kubo to absolutnie NIE JEST klasa zawodnika godnego gry w takim klubie jak Liverpool.

2 polubienia

Jakieś rzetelne źródła piszą o tym Nico Williamsie? Chłopak trzyma poziom od kilku lat, jest młody, byłby za darmo. Zakładając sprzedaż Salaha za 120 mln - moglibyśmy dokupić Inacio za 60 i drugie 60 przeznaczyć jeszcze na ŚPD. Byłoby to niewątpliwie mocne wzmocnienie składu

Osobiście serio liczę na to, że jedną z tych pozycji załatamy już w zimę, by mieć jeszcze szerszy i bardziej jakościowy skład na drugą połowę sezonu.
O ŚPD plotki ostatnio ucichły, ale za to przewijają się plotki zarówno o Inacio, jak i o Hincapie.
Czas pokaże, ale naprawdę mam nadzieję, że zimowe okienko nas nie rozczaruje jak to letnie.

Zapomniałeś o kobiecym golfie - on jak nikt potrzebuje dofinansowania i kasa z Salaha jest idealnym pomysłem :smiley:

Pedro Neto będzie jednym z najciekawszych nazwisk, które Liverpool prawdopodobnie będzie brał pod uwagę. Juz dawno wiadomo, że zawodnik jest bardzo dobry i Arsenal bardzo mocno się nim interesował. Niestety jego wartość została na tym forum umniejszona z powodu trolla Mrozika [nie bezpośrednio przez niego tylko innych użytkowników], ale pomijając tę kwestię jestem niemalże przekonany, że Chelsea albo United będą się o niego licytować. Jeżeli jednak do tego nie dojdzie to może być ciekawą opcją. Miał dwie poważne kontuzje, ale raczej nie ma po nich śladu.

Jakbym miał ustawić hierarchię to w ten sposób i kolejność ma znaczenie.

  1. Kubo
  2. Malen
  3. Neto
  4. Williams