Rozważania i spekulacje transferowe

Tylko Hincapie, Wirtz i GK? Przecież hajsu na transfery mamy jak lodu, bierzmy jeszcze Yamala z Barcy, a i może tego Tchoumeniego się w końcu uda :slight_smile:

Robbo się nie nadaje do 1 składu. Taki środek pola też nie ma racji bytu, potrzebujemy klasowego DMa. Jakby Xabi chciał grać tą samą formacją co w Bayerze, to mógłby odwrócić role wahadłowych. Trent po prawej stronie w roli Grimaldo i w roli Frimponga nowy lewy wahadłowy.

Na start byśmy potrzebowali 3 podstawowych zawodników. DM, lewy wahadłowy i lewy środkowy obrońca.

6 polubień

Przydałaby się ta “bułeczka” jako drugi bramkarz u nas :red_circle::blush:

Nie będzie chciał po raz kolejny grzać ławy.

Znając podejście właścicieli kupią tylko 1 nazwisko pod nowego trenera, ewentualnie w styczniu jeszcze 1 wpadnie.

Znając naszych właścicieli to będą się licytować o 5£ z Bayerem i dopną go pod koniec sierpnia i cyk wymoweczka brak transferów bo mało czasu, a nie chcieli sprowadzać bez zaklepania trenera xd Róbcie skriny

Ale Ty musisz mieć smutne życie…Założymy się, że do momentu otwarcia okienka transferowego zostanie ogłoszony nowy menadżer? W przeciwieństwie do niektórych z forum właściciele klubu to mądrzy i znający się na interesach ludzie. Można im zarzucić, że nie zainwestowali w kadrę tyle ile mogli, ale stwierdzanie, że będą celowo opóźniać negocjacje z nowym menadżerem, by później nie wydawać na transfery to czysty idiotyzm. To jest proste jak budowa cepa. Jeśli nadal chcą zarabiać to musza zainwestować i zatrudnić odpowiednich ludzi - mowa tu zarówno o strukturach w klubie jak i menadżerze oraz zawodnikach. W przeciwnym razie czołówka odjedzie i klub nie będzie zarabiał. Na to nasi włodarze nie pozwolą, bo to zbyt dochodowy interes.

4 polubienia

Być może Ty masz smutne życie skoro nie potrafisz przejść obok komentarza bez prywaty, wyciągając wnioski nad wyraz niewłaściwe, ale cieszę się ze się martwisz. O przebudowie dudnią od 10 lat co roku, a jakoś dalej nic się nie zmieniło. Dla mnie smutne jest robienie sobie nadziei, serio myślisz ze końcem czerwca będzie tu Xabi, a finalnie przyjdą Wirtz, Hincapie i jeszcze przedłużymy Salaha? Może jeszcze Thiago się wyleczy i Nunez zacznie strzelać setki, a Diaz zacznie myśleć? No pewnie, ze można tak na to spojrzeć. A z tym Xabim to akurat bekę sobie robiłem, ale nie każdy potrafi to wyczytać, nie mam do Ciebie pretensji

Osobiście chciałbym, aby Salah grał u nas jak najdłużej, ale oferta £200M mogłaby być nie do odrzucenia, biorąc pod uwagę, że nie mamy takich środków jak inne kluby.

Sprzedaż Mo za takie pieniądze mogłaby pokryć transfery Wirtza i Bastoni’ego. Sprzedaże Diaza, Carvalho, Robbo/Tsimikasa + £50/60M od FSG pozwoliłoby na transfery lewego wahadłowego i DMa.

Kamara/Bruno G. + Ait Nouri/Maatsen

Nuno Mendes i Davies bardzo fajne opcje, ale trudno byłoby ich wyciągnąć. I Portugalczyk jest dość podatny na kontuzje.

3 polubienia

Jeden zawodnik, w którego kierunku skierowałbym wzrok, który mógłby być potencjalnie tani to Murillo z Notthingam, myslę, że ma spory potencjał i na LŚO by się u Nas w długim terminie mógł sprawdzić.

Ponadto zgoda, że Bruno G. + Wirtz to powinny być priorytety na najbliższe okienko.

Moje typy?
OUT:
Salah (tylko ze wzgledu na kwotę), Diaz → 250m
IN:
Wirtz, Bruno G., Murillo, Kudus/Bowen → około 300m

Docelowa wyjściowa 11?
Alisson
TAA-Konate-VVD-Roberston
Bruno G. - Macca
Kudus/Bowen-Szoboszlai-Wirtz
Darwin/Jota

wow, ładnie tu odlatujecie pisząc o sprzedaży Robertsona i o tym że nie nadaje się do pierwszego składu. Chłop wrócił po 4 miesiącach bez grania, w formie jest prawdopodobnie najlepszym LO na świecie, dołóżmy do tego jak ważną postacią w szatni jest i fakt że wygrał wszystko co się da a ludzie chcą się go pozbywać.

7 polubień

Jeśli Cię uraziłem to przepraszam. Po prostu drażni mnie to ciągłe czarnowidztwo jakbyśmy byli w totalnej czarnej dupie, podczas gdy klub jest w dobrej kondycji finansowej i sportowej. Od 10 lat dudnią o przebudowie, ale nic się nie zmieniło? Możesz sprecyzować co masz na myśli?
Z tym Xabim to nie odwracaj kota ogonem i nie próbuj wmawiać, że żartowałeś, bo od kliku dni siejesz ferment, że właściciele są źli i nikt tu nie przyjdzie itd.

2 polubienia

Czyli skoro wygrał wszystko co się da to mamy go zostawić :sweat_smile:? Casemiro wygrał 5 lig mistrzów i co? Robbo najlepszym LO na świecie to był 2 lata temu. Od tego czasu zaliczył straszny zjazd. Trzeba sprzedać albo jego, albo Tsimikasa i sprowadzić kogoś do pierwszej 11.

@ipid Na podstawie występów. Ja nie twierdzę, że jest słaby, ale nie jest już tak dobry jak wcześniej. Najchętniej sprzedałbym Tsimikasa, a Robbo zostawił ze względu na doświadczenie.

Straszny zjazd od dwóch lat? Na jakiej podstawie doszedłeś do takiego wniosku?

Nie uraziłeś mnie bo nie obchodzi mnie opinia randoma z neta, jednak hipokryzje lubie wytknąć, nie gniewaj się ponuraku :slight_smile:

A co do Xabiego to musisz być sporym ignorantem jeśli nie zauważyłeś hiperboli w tym, ze właściciele będą żałować 5£ i próbujesz mi nieudolnie wcisnąć, ze pisałem to na poważnie, ale to już Twój problem.

Z jednym się częściowo zgodzę - jestem czarnowidzem, bo dzięki nieudolności kretynow z zarządu i ich skąpstwu gramy dzisiaj w LE i przegraliśmy niejednokrotnie najważniejsze tytuły, podobnie będzie w tym roku, City już prowadzi i gra w swoją grę

Tak czytam ten koncert życzeń i podziwiam niektórych. Nie ma nawet zaklepanego nowego trenera, a już sprowadza się do klubu kilku graczy za kilkaset milionów, których być może nowy manager nawet nie ma swojej liście rezerwowej. Czy są w ogóle jakieś informacje, że dany zawodnik jest na celowniku klubu ? I niby z jakiego powodu, skoro nie mamy nowego trenera ?

6 polubień

Nawet jeśli takie informacje będą się pojawiać to do momentu ogłoszenia trenera i dyrektora sportowego nie mają sensu. Prosty przykład dla Xabiego potencjalnie Grimaldo to najlepszy LB na świecie i będzie chciał zrobić wszystko by go ściągnąć, dla De Zerbiego kimś takim jest Estupinan i postawił by na niego a przykładowy Amorim będzie twierdził że Robbo to nadal topowy zawodnik na swojej pozycji i nie ma zamiaru tam dokonywać żadnych zakupów

1 polubienie

Allison mlodszy nie bedzie , jakby sie dogadali ze Brazylijczyk bedzie bronil Lm + wiekszosc w lidze a Bułeczka reszte , ale z perspektywą bycia pierwszym bramkarzem za np. 2 lata może udaloby sie go namowic .

Młodszy nie będzie, ale gra na takiej pozycji, że nikt nie będzie zdziwiony jak nie odda miejsca w bramce jeszcze przez 5 kolejnych lat :wink:

3 polubienia

Znajdź kogoś kto będzie jutro młodszy niż jest dzisiaj. Argument najgorszy z możliwych, młodszy nie będzie :person_facepalming::person_facepalming:jpr. Alison to top 3 na świecie, może spokojnie grać na takim poziomie przez 3-5 lat.