Rozważania transferowe (dyskusja)

Tu jest bardzo dużo legend na temat kto odpowiada za transfery i komu przypisać sukces komu porażkę. Fakt jest taki że najlepsze transfery robiliśmy kiedy działa duet klopp Edwards. Drugi fakt najlepiej sprzedawaliśmy kiedy za transfery odpowiadał Edwards. Najlepiej w piłkę graliśmy w 21wieku za kloppa. Teraz Edwarda ma szansę udowodnic jak duży był jego wkład w nasz sukces. Mnie czasami śmiesza tu opinie że po wygranej w lidze mistrzów i lidze angielskiej to wina kloppa że nikogo nie kupiliśmy xd. Rozumiem że fsg przychodziło do kloppa i mówiło witam panie jurgenie proszę tu 150 milinów proszę zrobić sobie transfery. Dziękuję ale wolę grać Hendo. Kurtyna. Jurgen miał przywiązanie do zawodników bo z nimi osiągał dobre wyniki, a jak mu dawali takie wynalazki jak kabak czy Melo to się nie dziwię

3 polubienia

Jest różnica jak jest 1, 2 nawet 3 posty off topu a kiedy od 10 postów się czyta składy z 2009 r.

Frimponga za 33,8 mln przez tydzień obowiązuje taka kluzura. Ciekawe czy nasi prześpią czy nie.

Po raz kolejny pytam - po co nam on?

Zacząłem się obawiać że właśnie pójdziemy po Frimponga i uwaga… będzie to nasz jedyny transfer tego lata.

TAA zostanie przesunięty do środka, lukę po Matipie uzupełni Sepp i tyle z okienka. Chyba że ktoś (Kelleher/Diaz) odejdzie.

1 polubienie

2 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Nie wiem po co ale myślę że by się przydał np zeby lawka rezerwowych nie świeciła pustkami kiedy w trakcie sezonu będzie plaga kontuzji. Tfu tfu wypluwam.

Poza tym Frimponga jest dobrym grajkiem wiec ja to sie dzwie że wy go nie chcecie. Jeszcze sie stanie tak że nikogo nie kupimy i będziemy grać tym co mamy plus akademia :sweat_smile:

3 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Ciekawszym pytaniem jest, Jaki mieliby na niego pomysł.

Teraz chętnie bym wymienił Szobo na Simonsa ale już za późno, a my będziemy próbowali zrobić z Węgra gracza klasy światowej. Powinniśmy też wymienić Diaza na Nico Williamsa albo chociaż Gordona, ale będziemy się męczyć z kolumbijskim Grosickim.

Moi Drodzy, temat “Rozważania i spekulacje transferowe” służy do wklejania spekulacji transferowych i krótkiego ich komentowania, a nie robienia sobie off-topu niezwiązanego kompletnie z potencjalnymi transferami przychodzącymi lub wychodzącymi. To jest forum, a nie Czateria.pl. Wszystkie wpisy niepasujące do tematyki wątku będą lądowały w koszu.

Jeśli chcecie sobie podyskutować na luzie o obecnym składzie czy funkcjonowaniu klubu, to od tego jest ten wątek → Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

11 polubień

to bo w końcu Simmons ładną bramkę na Euro strzelił a Dominik nie. I do tego wcale nie jest taki przystojny:P

wtedy było by tu może 2 wpisy na dzień, w klubie nic się nie zdarzy odnośnie transferów, więc można zamknąć ten wątek skoro nie można w nim spekulować i rozważać, co by było lub będzie gdyby, a jest najciekawszy i najczęściej komentowany. Od informacji i faktów są newsy na głównej.

[Przeczytaj raz jeszcze co napisałem. Ja nie zabraniam nikomu “spekulować i rozważać”, ale trzymajmy się tematyki transferowej, a nie dyskusji o jakichś archiwalnych składach Liverpoolu, bo od tego są inne wątki ~ Clashman]

3 polubienia

przecież Simons gra wyżej niz Szobo, więc jakbys to chciał zrobic ( dobra w Lipsku też grał jako 10, ale on ma potencjał na bycie super 8. Simons 8 nie będzie, raczej skrzydło albo 10)

ale jak on ma byc w podstawie na PO, to będzie tu większy płacz, niz o Trenta, że nie potrafi bronić. Jesli ma być zmiennikiem na całej prawej stronie to ok - tylko czy on będzie chciał przyjsc na ławkę?
Kolejna sprawa, nie wiem czy Ci telefon robi korekte, ale kolejny raz piszesz kluzura, a to jest klauzula.

po tym co widziałem w tych dwóch meczach, to dla mnie Trent to by sie nadawał w środku za czasów Pirlo. Elegencki, truchtający, ze świetnym podaniem i strzałem. Tylko on by potrzebował pitbulla koło siebie, żeby tak móc grać, a najlepiej dwóch. Jeszcze ewentualnie na 10 to spoko, tylko że my raczej tak nie będziemy grać, do tego jego mocną stroną jest podanie z głębi pola a nie w ostatniej ćwiartce. To na 10 juz bym bardziej widział Elliotta albo Szobo. Do tego zapierdzielają w pressingu, a Trent pressingiem sie nie hańbi.
Ktoś powie, że ma sporo przebiegniętych kilometrów w tych dwóch meczach. Ale głównie to było jednostajne truchtanie. Wystarczy spojrzeć jak wraca do obrony Rice, Mainoo, czy u nas Szobo, a jak Trent.
On może być świetnym pomocnikiem pod warunkiem, jak napisałem wyżej, że będzie miec wokół siebie dwóch gryzących trawe przez 90min. Mascherano- Gerrard - Trent - to mysle, że by zdało egzamin.

5 polubień

To ile w ludziach jest nienawiści jest niesamowite. Nikt z was tam nie był, nie wie jaka była sytuacja na stadionie, czytacie tylko to co marni dziennikarze wam napiszą i wierzycie że to święta prawda. A za tą “świętą prawdę” potraficie pokłócić i powyzywać się ze wszystkimi dookoła :smiley: w jaką stronę ten świat idzie to porażka. Prośba do adminów o zamknięcie tej dyskusji, już wolę czytać o składzie Liverpoolu z 2009 roku niż oglądać jak skaczecie sobie do gardeł.

Edit:
A żeby nie było że offtop, interesujemy się still Maximilianem Beierem.

1 polubienie

Po co nam jakiś firmpong jak mamy Bradleya który pokazał , że umnie grać nieraz o poziom wyżej niż TAA… ?

KUPIC kogoś na środek pomocy , atak i lewo nożnego obrońcę SO/LO

Potrzebujemy na pozycję 6 prawdziwą gwiazdę

1 polubienie

Ale to ty cały czas przytaczasz argument o 400 mln, to ci napisałem, że to wcale nie jest jakaś wielka suma we współczesnym futbolu. Clue moich rozważań jest to, że fsg zażydziło na parę kluczowych w danym okresie transferów do wzmocnienia kulejących pozycji. Tyle, koniec tematu, ale jakoś wy (zwolennicy fsg) nie potraficie tego zrozumieć.

4 polubienia

Co do Van den Berga

Z niewolnika nie ma pracownika i jak widać on tu zostać nie chce.
I jak 20 baniek to za dużo i marzy mu się PSV to nie róbmy sobie jaj, nie jest to zawodnik, co nawet powinien ławkę u nas grzać…

image

Sprzedać Rudego, skoro nie chce tu grać i brać tego Guehiego jako kolejną opcje do gry na środku.

Tu ciekawe info od Lyncha w sprawie DM:

“If that world class DM comes up and if it was the perfect profile and the perfect signing, they absolutely have the money there. They have no excuses in terms of the money not being there, that’s for sure”

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1811790862226980909

Wygląda na to, ze klub jest gotowy wydać nawet ponad 100 milionów na nową 6.