Rozważania i spekulacje transferowe

Ustne porozumienie z Realem Mbappe…

W perspektywie 3 lat to jest jakies 100 mln roznicy. Ogromna roznica w komforcie zycia i podejmowaniu decyzji w sprawie przyszlosci.

Zabawne, ze toczy sie tutaj jakakolwiek dyskusja na temat Mbappe. Trudno wyobrazic sobie bardziej niepasujacy transfer do Kloppa.

7 polubień

L’Equipe powołuje się na stronę “Sport Witness”, więc to raczej słabe źródło w tej sytuacji.
Prawdopodobnie na finale Mbappe cały na biało będzie już kibicował swojej nowej drużynie.

Zgadzam się w 100%, Mbappe piękna opcja ale osobiście nie chce, zakłóci wiele rzeczy w klubie, od finansów po przykrycie blasku wielu zawodników a nasza siła tkwi w drużynie. Za te kasę wole Bowena do pobudzenia rywalizacji z Salahem i konkurencji, tak został na nowy obudzony do życia Mane poprzez Diaza

Liverpool ściąga na sygnale Chrisa Rohrbecka, aby pomógł przygotować się do końcówki sezonu Virgilowi, Salahowi i Fabinho (wcześniej pracował u nas jako fizjo przez 3 lata, w 2020 wrócił do Niemiec)

Powtarzam i będę to powtarzał do znudzenia: żaden Mbappe nie przyjdzie. Ponad to osobiście uważam, że to lato też nie będzie huczne ppod względem transferów. Wg mnie zakontraktuje my Tchoumaniego, Viere z Porto i Ramseya z Aberdeen. Z przodu (Darwin) przyjdzie ktoś tylko wtedy, gdy odejdzie ktoś z ofensywnego trio. Nie ma się co napalać na transfery za miliardy monet. Kadra jest prawie kompletna. Odejdą.Origi, Od a w ich miejsce przyjdą w/w.

Ale fajnie byłoby przytulić gościa, który ładuje w sezonie 36 bramek i dokłada do tego 26 asyst. :wink:

Bardziej od plotek o Mbappe dziwi mnie brak plotek o PS. W sobotę Salah zszedł z boiska i nie było kim go zastąpić. I tak jest od 2019 roku kiedy za Salaha wszedł… Lallana. Bez względu na to czy Salah zostanie czy odejdzie nie może być tak, że nikogo na jego pozycji nie ma. Lewe skrzydło i szpice mamy obstawione, prawe skrzydło w ogóle. Wiadomo, że szpica mogłaby wyglądać lepiej, ale prawdziwy kłopot to PS gdzie jest tylko Mo i zapchajdziury jak Minamino (wtf) i Jota (który sprawdza się jedynie na środku ataku).

Ja widzę, że jesteś optymistycznie nastawiony na przyjście Mbappe do nas.
Ale zastanawia mnie to, jak odbierasz wszystkie plotki o porozumieniach Mbappe z Realem, albo te z obozu Realu o tym że są pozytywnie nastawieni i raczej pewni siebie. Z drugiej strony jeśli już pojawiają się takie o naszym zainteresowaniu Mbappe to jest to jakis artykuł z czapy, raczej marnego pochodzenia. Jak tłumaczysz sobie takie sytuacje? Bo rozumiem, że ciągle wierzysz w ten transfer?

1 polubienie

No niestety nagłówki, fake newsy, źródła z dupy wielbłąda że tak to kulturalnie ujmę i młody chłopak nakręca się, że w przyszłym roku będzie latać Nunez z Mbappe, a na ŚP będziemy mieli De Bruyne.

A na pozycji Salah’a nie grał przypadkiem Harvey Elliott? Czy po jego kontuzji wszyscy o nim zapomnieli ?

Tak, Elliott grywał na pozycji Salaha, ale słowem kluczowym jest grywał. Od tego sezonu Klopp widzi dla Harveya miejsce w środku pola i tam go widywaliśmy na murawie w obecnym sezonie

Elliot ostatni raz zagrał 20 marca z Nothingam, od tego czasu na ławce lub częściej poza składem. Nie wiem czy Jurgen widzi w nim materiał NA JUŻ jako zastępca Mo, więc może warto się rozejrzeć za kimś.

Jeżeli Leeds spadnie to Raphinia byłby według mnie idealną opcją dla nas na PS. 25 milionów za niego to według mnie kradzież, problem w tym że ponoć jest już po słowie z Barcą, która czeka właśnie na to czy Pawie spadną czy ostatecznie się utrzymają.

No bardzo fajna informacja…


Ależ byłaby to strata gdyby Sadio odszedł. Senegalczyk jest nie tylko świetnym zawodnikiem, ale też dobrym i sympatyczny człowiekiem.

Sadio nie odejdzie. Raz, że absolutnie nic nie sugeruje, że chciałby poszukać nowych wyzwań. A dwa, że moim zdaniem nie zgodzimy się go sprzedać, jeśli nie szykujemy bomb transferowych w postaci Mbappe i Nuneza. W innym wypadku trzeba by uznać, że ktoś w L’poolu zdrowo upadł na głowę.

Klub postawił sprawę jasno, że renegocjowanie kontraktów Salaha i Mané odbędzie się po zakończeniu sezonu, więc do tego czasu będziemy karmieni przeróżnymi spekulacjami wartymi tyle, co niskiej jakości papier toaletowy. Mané jest w dobrej formie w końcówce sezonu, więc nic dziwnego, że pojawiają się informacje transferowe związane z jego osobą i należy do tego podchodzić z ogromnym dystansem.

Ponadto, przejście do Bayernu, to byłby krok wstecz. Jeszcze nie czas na dorabianie do emerytury w jakimś innym mocnym klubie i fizycznie mniej wymagającej lidze, skoro w LFC Sadio będzie mógł w kolejnym sezonie ponownie powalczyć o PL i LM. Ja tam o jego przyszłość jestem spokojny.

Mané is a Red!

1 polubienie

obyś miał rację kolego!

Jakbym miał wybierać Mane czy Salah to mój wybór zawsze będzie Mane. Chociaż nie wykręca takich liczb ale jest równie ważny dla drużyny. Poza tym to wspaniały człowiek, których nie rzuca takimi fochami jak Salah.

1 polubienie