Rozważania i spekulacje transferowe

w słabej Bundeslidze, gdzie Bayern nie ma rywala. PL szybko by zweryfikowała Lewego.

4 polubienia

Liga Mistrzów 10 spotkań i 13 bramek.

Musimy się na coś zdecydować. Albo Lewy albo Mbappe :innocent::joy::rofl:

1 polubienie

Biore Nuneza będzie najlepszy

1 polubienie

Wolałbym Benzeme niż Lewandowskiego, ładowanie bramek w BL czy w grupie w LM to nie to samo co ładowanie ich w PL, a na ważne mecze Lewandowski nie dojeżdża.
Ostatnie mecze pokazują że brak nam kogoś jak Nunez.

Takie dziadki to niech idą sobie do United jak Ibra. Za drodzy, za starzy. Liverpool powinien był w myśl swojej filozofii interesować się jedynie napastnikami takimi jak Nunez i jemu podobni. A nie dosypywać kasy do emerytury zawodnikom którzy będą już niesprzedawalni i mają przed sobą maks 3 lata gry na najwyższych obrotach.

Aha nie chcemy robić komina płacowego z Salahem, który jest już można powiedzieć legendą, a zrobimy to dla 33-letniego Lewego, który nic dla nas nie znaczy, brzmi jak coś co się na pewno wydarzy.

Mam nadzieję, że Lewy w Liverpoolu to tylko w sferze s-f. Diogo, Ibrahima, Luis pokazują kierunek, w ktorym idziemy - już bardzo dobrzy, ale relatywnie młodzi zawodnicy i w relatywnie niskich cenach. I bez cienia gwiazdorzenia, co ich odróżnia od ‘gwiazd’ sprowadzanych do innych klubów.

Przywitałbym go w LFC z otwartymi rękoma. Oczywiście tylko w kontekście roli super rezerwowego - jako zastępstwo za Origiego. Do regularnej gry na najwyższym poziomie już się Luis nie nadaje.

Żadnego Suareza, Torresa czy innego Qrwinio w barwach LFC. Chcieli to odeszli gdzie (zawsze) chcieli o na tym powinny zakończyć się stosunki na linii LFC - w/w.

2 polubienia

Niechęć do Coutinho i Torresa jestem w stanie zrozumieć, bo pierwszy odchodził w momencie, w którym LFC był na fali wznoszącej, a drugi do ligowego rywala, za którym kibice LFC nie przepadają. Suarez jednak odszedł w momencie, w którym przerastał klub i niewiele wskazywało na to, że projekt Rodgersa wypali i Liverpool wróci do grona europejskich potęg (wystarczy spojżeć na transfery z tego okresu); nie był też wychowankiem klubu. To trochę tak, jakbyś się czepiał świetnego pracownika, któremu nie dajesz należytej pensji i perspektyw, że znalazł nową, lepszą pracę.

10 polubień

Każdy niech se nie lubi kogo chce. Ja go nie lubię za szaleńczą radość po golu przeciwko The reds. I już wolał był Coutinho. A nawet sterlinga bo chociaż jest młody.

2 polubienia


2 polubienia

L’Equipe to bardzo mocne źródło. Czyli poda informacje po finale LM lub przed aby pogrzebać morale Realu Madryt.

Wygrywamy z Realem, a na drugi dzień ogłaszamy Mbappe.

Real go nie weźmie, oni już zaczęli wydawać kasę, która mieli przeznaczona na niego na innych zawodników.

Mówię Wam, tutaj wkroczył amerykański fundusz oni to zrobią.

Moja decyzja jest już praktycznie podjęta. Zależy mi na szybkim ogłoszeniu, ale trzeba uszanować wszystkie strony. Do dopięcia zostało kilka detali, jednak to już pewne. Moja decyzja zostanie ogłoszona w ciągu najbliższych dni - to właśnie w naszym stylu bez przecieków, Real lub PSG już dawno chcieliby by ta informacja poszła do prasy.

Z ekonomicznego punktu widzenia dla osoby, która zarabia miliony miesięcznie nie ma znaczenia czy zarabiasz 300 tys funtów tygodniowo czy 1 mln funtów tygodniowo. Wstajesz i idziesz do salonu i mówisz „tego poproszę”, dokładnie to samo z mieszkaniem.

Kylian już swoje zarobił w PSG, teraz czas na budowanie legendy.

Co może zaoferować Liverpool?:

  • prace z najlepszym trenerem na świecie
  • rywalizacja z najlepszymi co tydzień
  • pojedynki w najlepszej lidze świata
  • Nowe Derby Anglii z Manchesterem City i rywalizacja niczym z serialu Mbappe - Haaland
  • wysokie zarobki
  • pozostanie najbardziej świecąca gwiazdą Nike

Dwa tygodnie i bedzie jasne. Nie ma co sie napalac, transfer wydaje sie tak nierealny, mam tylko jedno ale…moze Jurgen przedluzyl swoj kontrakt za sprwka Mbappe? a spiewka o tym jak to zona go zachecila przy sniadaniu to bajka dla prasy i kibicow?

Może to właśnie był warunek Mbappe, przyjedzie do nas, ale Klopp na czas trwania kontraktu Francuza.

1 polubienie

Kylian, powiedziałeś, że decyzja jest prawie podjęta, ale to nie jest czas, by o niej mówić. Kiedy nadejdzie ten czas?
Nie będzie to trwało za długo.

Nie? Na zgrupowaniu kadry [które rozpoczyna się 28 maja, w dniu finału Ligi Mistrzów]?
Nie, wcześniej, dużo wcześniej.


cytat z artykułu ze strony realmadryt.pl

Wygląda na to, że wszystko będzie już jasne przed finałem, o ile chłopak jest słowny :slight_smile:

Jakby przyszedł do nas to oni byliby mentalnie zniszczeni.

Zobaczymy czyje barwy przyodzieje w meczu finałowym na loży vip.