Rozważania i spekulacje transferowe

Fundusz ze środków Nike i nasi Amerykańscy właściciele a część klub. W Juve działało to na podobnych zasadach przy Ronaldo. I nie rozwali to hierarchii w Liverpoolu, bo w każdym teamie jest niepodważalny lider z największymi umiejętnościami a więc i pensją. Mbappe w Realu musiałby oddać 50% praw do wizerunku co mu mocno nie pasuje.

A moderatorzy dalej ślepi, ilu jeszcze użytkowników musi zwracać uwagę żeby ktoś coś zrobił z tym SEBem, od 2 lat gość trolluje fake informacjami o Mbappe na przemian z fake informacjami o tym że nikt nie przyjdzie i w ogóle to świat sie wali, ja rozumiem że ten człowiek napędza ruch na forum, no ale na litość boską ileż można

3 polubienia

Ostatnia informacja odnośnie Mbappe posiada źródło. Nie rob niepotrzebnego dymu.

No i do dzisiaj Juve się zbiera po kontrakcie Ronaldo

Ja bym SEBa nie moderowal, jest to element folkloru i specyficznego humoru… taki SEB-mem.
Poza tym jestem ciekaw komentarzy Seba po oficjalnym zaprezentowaniu Kyliana w Realu :wink:

2 polubienia

przyjdzie Carvalho i może jakiś tani młody napastnik do 15 mln. Na pewno nie będzie dużych transferów. Transfer drogiego pomocnika już zaplanowali w exelu na 2023 rok. W sumie nie zdziwię się jeżeli przyjdzie tylko Carvalho.

Z 10 lat temu takimi elementami folkloru był legendarny Johnny Szostie który był tu naczelnym autorytetem w sprawach wszelakich a jego przeciwieństwem był Shelby. Człowiek kojarzony głównie z gówno plotkami transferowymi i pewnym Niemcem z Borussi który tu nigdy nie trafił.

@kuczq nie wierzę w to. Nie po to podpisano Jurka na kolejne 4 lata i nie po to trąbi się o przebudowie aby zrobić klocka w kolejne lato z rzędu. Osobiście mocno liczę na tego Nuneza i Toucośtam z francji.

Edit. Tak, wole trochę niepoprawnego optymizmu :stuck_out_tongue:

Wolisz czytać bajki niż rzeczywistość?

Umowę Kloppa przedłużyli o dwa lata, a nie o cztery. Jeżeli wierzyć Niemcowi to przedłużenie wynikało tylko z powodów rodzinnych.

Głupoty niech sobie pisze każdy jak chce. O ile nie obraża innych użytkowników, nie tworzy niepotrzebnego spamu i są w miarę spójne. Jest opcja dodania do ignorowanych i problem jest w zasadzie rozwiązany. Jak nie miałem funkcji moda to często z tej opcji korzystałem. Kolegę @Abes mogę jedynie upomniec, że jak się podaje plotki i ploteczki to wraz z nim powinien się znaleźć link do źródła i najlepiej od najważniejszych dziennikarzy. W innym wypadku post może trafić za burtę.

5 polubień

Dokładnie @josif, jutro się widzimy wpadam jak co mecz na piwko przyjacielu!

Podobno żona mu kazała, tak mówił… tylko wiesz, że to był taki żarcik?

@DudekLFC21 gdzie on powiedział, że żona mu kazała? Klopp powiedział, że rodzinie fajnie się żyje w Liverpoolu i żona nie wyobraża sobie odejścia za dwa lata. Ja tutaj jakiegoś żartu nie wyczułem

Zapach gnoju to też element polskiego folkloru na wsi. To wcale jednak nie oznacza, że mam to wąchać.

2 polubienia

Bardziej w ramach ciekawostki - Bellingham mówi, że zostaje na następny sezon w BVB. Nie powiem, sam nakręcałem się na transfer do LFC kogoś pokroju Bellinghama, a najlepiej Jude’a we własnej osobie, ale BVB chyba nie zamierza się osłabiać podwójnie po sprzedaży Haalanda.

Najpierw ruszymy po 16-letniego Jobe Bellinghama, a następnie dopiero po starszego brata.

Patrząc jak gra ostatnio obrona Bayernu - jak to dobrze, że wzięliśmy Konate, zamiast Upamecano.

1 polubienie

Jeśli chcemy mieć swojego KDB to musimy pokusić się o jednego zawodnika. Mount z Chelsea.

To już chyba łatwiej wyrwać Mbappe z PSG niż Mounta z Chelsea.

1 polubienie

Lewandowski oficjalnie ogłosił, ze odchodzi z Bayernu.

Mieć taką dziewiątkę nawet na 2/3 lata to byłby hit. Gość ładuje w sezonie 50 bramek mając 33 lata.