Rozważania i spekulacje transferowe

Mbappe podobno zostaje w Paryżu hahaha.

Odklejony jesteś

4 polubienia

Ciekawi mnie bardzo jak się ta saga zakończy. Ja jakoś nie wierzę, że typ co chwila zmienia zdanie. Raczej, że wszystko jest już klepnięte a pismaki szaleją bo cisza i nie mają o czym pisać.

skończy się dzisiaj.

Po fiasku z Mbappe, Real ruszy po Salaha. Jestem tego pewny na 75%.

Nie było by to chyba dla nas dobre rozwiązanie. Jednak Salah to Salah. On i Mane dobre byłoby aby zostali na jeszcze co najmniej 3 lata razem w klubie. Ikony i największe gwiazdy ofensywy ostatnich grubych lat.

“Ruszyć” to sobie może, ale najpewniej odbije się od ściany :smiley:
Real to jest #KlubMem po tym co zrobili z Mbappe. Starali się o chłopa od lat, a ten zrobił z nich trampolinę do lepszego kontraktu z PSG :joy:
Perez to jest “miszcz” - odpuścił Haalanda, by podpisać Mbappe, a skończy z niczym :smiley:
#bekaZrealu :rofl:

1 polubienie

@Clashman z czego się śmiejesz? Zapomniałeś, że Salah ma kontrakt roczny?

1 polubienie

Niestety ale bardzo możliwe, że Real może ostatecznie odebrać nam Tchouameniego, gdyż transfer Mbappe zakończyl się fiaskiem. Kasa przygotowana na przyjście zawodnika PSG może teraz pokryć inne wydatki. Obym się mylil, ale szkoda by bylo gdybysmy nie dogadali sie ostatecznie z pomocnikiem Monaco.

Skoro Mbappe odmówił, a Haaland już jest podpisany, to jedyną sensowną opcją dla Realu w tym momencie pozostaje Salah, żeby mu zapłacić tyle ile egipcjanim chce tygodniówki Real nie będzie miał żadnego problemu

1 polubienie

Jest możliwe, że Real zarzuci teraz sieć na Salaha.To ostatnie, prawie wolne głośne nazwisko na rynku. Mbappe PSG, City Haaland, Real Salah, Barcelona Lewy.

Ale Egipcjanin nie chce się stąd ruszać :D. Robi dokładnie to samo co Mbappe, gra na czas i chce przymusić klub do złożenia oferty, która będzie go satysfakcjonowała.

1 polubienie

Tylko że Liverpoolem nie zarządzają Katarczycy, a fundusz inwestycyjny i Salah nigdy nie dostanie tu takiej tygodniówki jakiej oczekuje

@kuczq niczego nie zapomniałem, natomiast śmieję się z głupot typu: “teraz to Real ruszy po Salaha na 75%” :smiley:
Sprawa z przedłużeniem kontraktu Salaha jest cały czas otwarta. Gość sam mówi, że chce zostać w Liverpoolu, a Ty wyskakujesz z głupim tekstem o Realu, z którym, po pierwsze, gramy 28 maja, a po drugie, z którym Salahowi jest ewidentnie nie po drodze ze względu na zaszłości. Nawet ostatnio sam napisał w SM, że “ma rachunki do wyrównania” w kontekście zbliżającego się finału Ligi Mistrzów. Wiadomo, że niczego wykluczyć nie można, ale pisanie takich “widzi mi się” bez żadnych podstaw ku temu, jest po prostu śmieszne i żałosne - ma to dokładnie taką samą wartość, jakbym napisał, że Liverpool na pewno ruszy o Nuneza czy kogoś tam innego :smiley:

Tak serio to ciekawe czemu Mbappe jednak nie wybrał Realu. Sportowo to lepszy projekt. PSG pokazało, że LM raczej nie wygrają. Skoro Ronaldo porzucił będący u szczytu Manchester United dla Realu który wtedy rokrocznie odpadał w 1/8 LM to wydawało mi się, że Francuz też wybierze karierę w Madrycie

Kasa, kasa, kasa… no i podobno w PSG będzie miał wpływ na wybor trenerów, ciekawe co jeszcze?
PSG się skundliło dla gwiazdy, Mbappe chce być większy niż klub…

Ten Salah wcale nie jest taki mało prawdopodobny. W Realu nie ma prawoskrzydlowego. Ciekawe czy złożą ofertę. Pewnie na wkurwie sięgną też po tego francuza z Monaco którego obserwujemy. Musimy być zdecydowani.

Ma odejść Salah? Trudno, robimy dobry deal, za hajs z Salaha kupujemy 1-2 konkretnych, jakościowych kozaków. Za hajs z Salaha będzie Nunez i przykładowo Antony z Ajaxu i po krzyku. Mam nadzieję, że Momo zostanie i zechce zostać legendą klubu co nic nie stoi mu na przeszkodzie, ale jeśli naprawdę będzie chcial odejść to klub na pewno dobrze spożytkuje te pieniądze.

No i oficjalnie :stuck_out_tongue: Szkoda, że zbanowaliście Abesa bo bym chętnie przeczytał co ma do powiedzenia na ten temat :smiley:

Jeśli warunki są takie jak podają w mediach… no to czego się dziwić, że wybrał PSG. On po tym kontrakcie to będzie ustawiony nawet jak na piłkarza. A potem w wieku 26 lat to se może zrobić co sobie będzie chciał. Do tego czasu Real będzie albo ustabilizowanym siłaczem w Europie albo posypie się jak niektóre inne zasłużone ekipy.
Do tego czasu najprawdopodobniej zostanie najlepszym zawodnikiem wszechczasów Paryskiej drużyny pod względem wszelkich statystyk.

Swoją drogą to chyba nie przypadek, że dwie największe gwiazdy młodego pokolenia wylądowały w najbogatszych, arabskich klubach. Chłopaki mają swój czas i postanowili na tym zarobić ile się da.

Jak ktoś myślał, że Mbappe wybierze marzenia o Realu kosztem 300 mln za podpis i 100 mln za sezon gry, to jest po prostu odrealnionym marzycielem, wierzącym w bajkowe zakończenia. Znakomita większość z Was (w tym ja) wybrałaby potężne pieniądze za tę samą pracę, pozostając w dotychczasowym miejscu, bez względu na to, jak atrakcyjne wydawałoby się stanowisko w konkurencyjnej firmie za znacznie mniejsze pieniądze. Trzeba tylko na to spojrzeć surowo, bez emocji stronniczego kibica.

2 polubienia

Dokładnie. Przyznam szczerze, że dość długo łudziłem się na jakiś nieoczekiwany zwrot i to co wielu tu określało jako nierealne. Przyznaje bez wstydu. Byłem bowiem pewny, że kwestia tygodniówki to maks jakieś 40 procent różnicy co aspekt sportowy i możliwość rywalizacji o najwyższe cele w jakimś stopniu by rekompensował. Jak usłyszałem natomiast o jakich kwotach przebąkują dziennikarze no to… stwierdziłem, że byłby głupi gdyby z tego nie skorzystał. Taka prawda. On ciągle będąc całkiem młodym zawodnikiem będzie miał nieograniczone możliwości kończąc kontrakt i mając na koncie absurdalnie wielką kasę.

Martwi jedynie co teraz znowu stanie się z finansami w światowym footballu bo wiadomo co się stało po transferze Neymara… To na pewno nie przejdzie bez echa. A FFP siedzi, dłubie w dupie i zastanawia się jak uwalić zasłużone wielki marki jak Milan, Barca czy Inter :roll_eyes:

3 polubienia