Rozważania i spekulacje transferowe

FFP działa tylko wtedy, kiedy nie ma się szejka za właściciela i kiedy nie jest się klubem bogatym i z układami. Daleko nie trzeba szukać vide Everton, który w ciągu 3 ostatnich lat wykazał stratę finansową w kwocie prawie 400 mln funtów, podczas gdy dopuszczalną kwotą straty w tym okresie jest maksymalnie 105 mln funtów.

1 polubienie

To fiasko Realu z Mbappe, to nie jedyna paryska porażka Realu w zbliżającym się tygodniu :wink:

Btw
Mbappe ma zamknięte drzwi do Realu, a kontrakt w PSG tylko do 2025. If u know what I mean :wink:

3 polubienia

Tak jak wcześniej Mbappe bym nie pogardził (xD) tak teraz myślę, że gość po 3 latach w PSG, zarabiając tak gigantyczne pieniądze i mając taką władzę, będzie miał ego wywalone w kosmos. Nie chcę takich zawodników w LFC.

Lubię ostatnio to co piszesz :wink:

Wiemy wiemy co ty mean.

Do 2025 roku Newcastle będzie już tak uznaną marką, że obecna pensja żółwia ninja w PSG, po jego dołączeniu do Srok, będzie wydawała się jedynie drobniakami. :wink:

Hochland jak i Mbappe już się zamknęli w obwodzie ropopochodnych klubów. Niepokoi natomiast trend. Jeśli dwóch najbardziej obiecujących megagwiazdorów trafia do arabskich klubów to przy takim obrocie spraw niestety trzeba się pomału pogodzić z tym, że za jakieś 15 lat top 4 w Anglii to będzie City, Newcastle, może któryś arab zachce kupić jeszcze sobie np Blackburn Rovers a jeszcze inny hmm Leeds United.

Sytuacja fatalna i niepokojąca. ruchole i chinole to chociaż chcieli se w swojej ojczyźnie mlekiem i propagandą płynącej zbudować nowe Premier League ściągając do siebie zawodników starych albo wypalonych. Araby takie głupie nie są. Pchają się od razu tam gdzie niestety powinni aby przejąć kontrolę nad piłką nożną. Jeszcze z pomocą ffp udupią najstarsze i najbardziej utytułowane kluby. Potem już tylko hulaj dusza piekła nie ma.

Athletic pisze o zainteresowaniu Mane, Salahem i Richarlisonem przez Real ale" interesować się" zawsze można myślę że Nasza dwójka zostanie Wygrają LM innej opcji nie przewiduje Jedynie pieniądze mogą coś zmienić bo gdzie im będzie lepiej :blush:

niech biorą tego debila z Evertonu.

5 polubień

Miałem to napisać, jak już to brać tego bandytę i niech się z Atletico wybiją.

Dokładnie niech biorą niebieską łysą łamagę. Marzy mi się aby któryś z Naszych graczy uzyskał status legendy po Stevem tak jak jest to w innych klubach City - Silva a za niedługo pewnie KDB

Mi się wydaje, że jak teraz w te okienko ściągniemy konkretnych grajków i nie osłabimy się najważniejszymi zawodnikami to zaczniemy wciągać ligę nosem, przynajmniej bedziemy bardzo regularnie ją wygrywać, może na przemian z City, ale to jest realne.

Na pewno teraz Real będzie mocno zainteresowany Salahem. Jestem o tym przekonany, że będą próbować go skusić na swoją stronę. Nie mają za bardzo innych możliwości na prawym skrzydle, a właśnie ta pozycja u nich kuleje. IMO to wszystko zależy teraz od Leeds. Jeżeli spadną to Liverpool rzuci się na Raphinhe i sprowadzi go za grosze, a Salahowi pozwolą odejść za grube siano do Realu. Teraz Real potrzebuje głośnego nazwiska po fiasku z Mbappe.

3 polubienia

Wątpię, to nie 2015 r. Wg mnie nie po to Klopp podpisywał nowy kontrakt, żeby mu kluczowych zawodników wymieniano na gorsze wersje “bo ekonomia”. Wszystko będzie zależeć od decyzji Salaha.

Mi się wydaje, że LFC jest na świetnym kursie i może zdominować świat piłki klubowej przez kolejne 5 lat i warto nie tylko się nie oslabiać, ale i zaopatrzyć w takich grajków, jak: Tchouameni, Tielemans, Raphinia i może Nunez. Wydatki ekstremalnie wysokie, ale jak na lata mądrej polityki finansowej i oszczędność coś się tam powinno znaleźć. W końcu ładny hajs już klub zarobil w tym sezonie, a to nie koniec :wink:

Wszyscy się śmiejemy z Realu, ale brak transferu Mbappe może mieć daleko idące konsekwencje dla Liverpoolu. To właśnie tutaj mamy zawodnika, z którym od pewnego czasu klub nie może dojść do porozumienia w kwestii tygodniówki. Już nawet Neil Jones kilkukrotnie pisał, że istniało spore zainteresowanie ze strony Realu i z wzajemnością. Uważam, że jest spora szansa na transfer Salaha do Realu. I tak kiedyś będziemy musieli się z nim pożegnać. A dlaczego nie teraz za prawdopodobnie bardzo dobre pieniądze. Możemy mieć Brazylijczyka, który ma aspiracje do bycia lepszym od niego. Chelsea się pozbyła Hazarda i jakoś klub nie upadł bez niego.

a może Salah zwlekał z podpisem bo nie wiedział czy Klopp zostanie dłużej na Anfield ?

@josif Real Madryt będzie zaintersowany Salahem tylko w tym roku. Nie będą zainteresowani ściągnięciem go za darmo w 2023, ponieważ oni potrzebują kogoś na teraz na RW, plus Salah będzie miał już wtedy 31 lat.

1 polubienie

Tak, od 2018 r. i jakoś Salah do tej pory nie odszedł, a to że kiedyś odejdzie to raczej pewne i że ryzyko transferu do Realu od wczoraj wzrosło to prawda.

Możemy mieć Brazylijczyka, który ma aspiracje do bycia lepszym od niego.

Ale teraz i przez najbliższy rok-dwa będzie gorszy. Ba, nie ma gwarancji, że kiedykolwiek zbliży się do poziomu Salaha w jego normalnej dyspozycji.

Chelsea się pozbyła Hazarda i jakoś klub nie upadł bez niego.

Od transferu Hazarda (od 2017 r. w sumie) ani razu nie liczyli się na poważnie (tj. dłużej niż do grudnia) w walce o mistrzostwo Anglii i najprawdopodobniej nie będą się liczyć w przyszłym sezonie.

Wg mnie myślisz trochę kategoriami z 2015 r. To co piszesz jest jak najbardziej logiczne, ale tak jak wcześniej pisałem - wątpię, żeby Klopp chciał zostać dłużej w LFC bez otrzymania gwarancji zatrzymania kluczowych zawodników, a Salah takim niewątpliwie jest. Tutaj wg mnie decydująca będzie decyzja Salaha, a nie to co się klubowi opłaca. Salah może oczywiście odejść, ale nie wg mnie nie obędzie się bez walki o jego zatrzymanie ze strony klubu. Czas pokaże.

1 polubienie

Real nie kupi ani Mane, ani Salaha. Oni są za starzy na ich politykę transferową. On się pozbyli 32letniego CR7, a kupią 31letnich Mane i Salaha ? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Po 2 - wątpię, że Salah chciałbym odejść akurat do Realu.

Salah i Mane swój najlepszy wiek spędzili w LFC i wątpię by chcieli się stąd ruszyć jeśli tutaj mają wybitnie mocną pozycję. Nie odejdą z własnej woli.