Rozważania i spekulacje transferowe

Jak pokazał przykład Mbappe, wszystko to kwestia pieniędzy. Może i Salah nie chce do Realu ale nie mam wątpliwości, że odpowiednia suma zmieniłaby jego zdanie

Ale Real mu nie da miliardów, jak chłop ma 31 lat. W dodatku od pół roku kompletnie bez formy. To po prostu by nie było w stylu Realu. Oni jakiegoś Nkunku wezmą pewnie.

Priorytetem Realu jest teraz Tchouameni. Szkoda by było przegrać walkę o niego…

Mam wrażenie, że ten kto wygra CL, wygra w pakiecie Francuza z Monaco :smiley:

Mieliśmy juz najlepszego Salaha i najlepszego Mane. Obecnie mogą co najwyżej nawiązywać do tych okresów. Jeśli Real czy ktokolwiek inny sypnie lodem to niech ich zabiera. Projekt musi się kręcić.

Pensja Mbappe to podobno 100 mln euro rocznie. Z matematyki wychodzi mi około 2 miliony euro na tydzień. Dla porówania VVD zarabia tygodniowo 260 k euro

Podobno jego pensja to 93 mln euro co daje tygodniówkę w granicach 1,8 mln euro netto, już po odliczeniu podatków, które we francji wynoszą dla najlepiej zarabiających 45%. psg przebiło kolejną granicę absurdu, nie wiem jak oni chcą w jakikolwiek sposób spiąć budżet, już kilka miesięcy temu mówiło się, że wielu mniej znaczących zawodników będzie sprzedanych aby oszczędzić na pensje dla gwiazd. Ciekawostka: PSG w tym sezonie wydaje na wynagrodzenia 629 milionów euro. Zgodnie z danymi opublikowanymi na łamach „L’Equipe” to aż 37% wydatków całej francuskiej ekstraklasy. Niby real i władze la ligi będą składać oficjalne skargi na działania finansowe psg ale kalaifi ma plecy w uefa wiec nic mu nie zobia, dla nas to lepiej real z francuzem byłby mega grozny dodatkowo dostali cios psychologiczny przed samym finałem, a psg musiałoby zalatac dziury w skladzie np. Salahem albo Mane.

Tam nie ma składu ładu wczorajsi komentatorzy mówili że nowym trenem zostanie Thiago Motta kolejny etap zakończy sie na 1/8 i tyle w temacie dodatkowo zrobili show wygrywając ligue 1 jakby zostali Mistrzami Świata w Katarze nie lubię ich :joy:

Kolejny etap psucia futbolu, zawrotne sumy, które odrywają się od rzeczywistości.

1 polubienie

Różnie może być. Perez może chcieć jakoś zrekompensować swoim kibicom brak Mbappe, a apetyty były kosmiczne. Taki Salah byłby dla Realu jak znalazł - topka wśród piłkarzy na swojej pozycji + rok do końca kontraktu + akurat tę pozycję chcieli wzmocnić, sprowadzając Mbappe. Potrzebują dużego nazwiska, by wyjść z tego z twarzą.

3 polubienia

ja jestem niemal przekonany, że Real ruszy po Salaha. Kolega @diablinadali dobrze wyjaśnił powody.

Kilka dni czyt. przejdzie do zwycięzcy CL.

Wygranie CL to nie tylko sprawa pucharu, to też jak się okazuje sprawa potencjalnego transferu.

Ponawiam.

Według LiverpoolECHO przegraliśmy walkę o Tchouameniego. Według tego artykułu wybrał już Real…Choć wg. RMC zaakceptował oferty od obu klubów.

Mbape lata na lewej stronie, a Mo na prawej, ale faktycznie Salah bardziej pasuje do składu z Benzema i Viniciusem niż Mbappe, który dubluje pozycję Brazylijczyka.
Jeśli Real chce koniecznie Salaha i sypnie ze 100 baniek to jestem za, o ile Salah faktycznie rozważa odejście z Liverpoolu.

Do tego niby 150mln za podpis.
Slabo mega slabo dla pilki noznej.

Szkoda ze l equipe to ściek, a Paul Gorst juz mowil ze Tchouameni preferuje Real.

1 polubienie

On tez pisał na Twitterze w sowim czasie ze Thaigo bez szans, upierał się do końca, już mu to wypominają. Na spokojnie, czas pokaże jak będzie😉

Nie ma się co oszukiwać, Liverpool to nadal nie jest ta marka w głowie zawodników. Jeśli Real złożył ofertę to można zacząć szukać kogoś innego.

Touchameni do Realu niestety

Wole taka opcje niż żeby przechodził do PSG i zniknął w pieniądzach, szkoda takie grajka ale lepiej żeby sie rozwijał. Real pozatym co stalo się z Mbappe bedzie teraz naciskał i ścigał poniektórych graczy, tak przypuszczam pieniądze raczej mają.