Rozważania i spekulacje transferowe

Skoro nie Tchouameni to kogo byście widzieli u nas w środku? Osobiście nie słyszałem żadnych doniesień o innych pomocnikach.

Te same źródła informowały że Mbappe już w Madrycie. Fabrizio napisze, to się okaże, aczkolwiek jeśli Real zaangażuje się w walkę o francuza, to stawiałbym, że tam trafi. Siła marki niestety.

Zazwyczaj kupujemy po cichu. Tielemans.

Walke o Keite w sumie wygraliśmy z Barceloną, może jednak Tchouameni pokaze ze na Realu się świat nie kończy.

Oficjalnie

2 polubienia

Ta informacja to może iść już do zakładki transfery w sumie :]

Salah, Mane, Firmino, Keita, Oxlade-Chamberlein. To nazwiska zawodników, którzy z końcem obecnego sezonu wchodzą w ostatni rok kontraktu. Z oficjalnych źródeł wiemy, że rozmowy w sprawie przedłużenia umowy Egipcjanina trwają już od jakiegoś czasu, ale na temat pozostałych piłkarzy możemy jedynie się domyślać. Zanosi się cholernie ciekawe lato :slight_smile:

Z Mane mamy rozmawiać po sezonie :slight_smile:

Ktoś wie, czy temat Gaviego upadł? Oczywiście jeśli wgl kiedykolwiek istniał.

Do wróżki zębuszki mam następujące prośby. Kontrakt dla Mo i Sadio, Raphinha/Nunez i Gavi/Tchouameni. Generalnie kontraktowanie większej ilości zawodników przy tak mocnej ekipie było by już nie w stylu LFC więc tyle mi się marzy.

3 polubienia

Pierwszych dwóch podpisać, Firmino można pozwolić odejść po następnym sezonie za friko, a ostatnich dwóch wywieźć na taczce póki jest okazja zarobić. Trzeba przewietrzyć drugą linię i zwolnić miejsce dla kogoś, kto nie łamie się od podmuchu wiatru i będzie potrafił zrobić różnicę z przodu.

4 polubienia

Nie będzie promocji na Rafinhe, jesli Salah zostanie to bardziej widziałbym u nas Darwina.

2 polubienia

My potrzebujemy cracka do środka pola. Niestety - mało na rynku graczy o podobnej charakterystyce co Thiago czy KdB… Kreatywny, szybki, z dobrym przeglądem pola i dobrym uderzeniem z dystansu. Nawet jakbym miał wskazać to bym nie wiedział kogo moglibyśmy pozyskać. mokry sen to Bernardo…

Liczę na Bellinghama.

Temat Gaviego chyba nigdy nie istniał na poważnie. Podobno bardzo zależy mu na nowym kontrakcie z Barceloną a klub nad tym pracuje.

Im głośniej robi się w mediach o Tchouamenim w LFC/Realu tym utwierdzam się w przekonaniu, że Francuz był tylko przykrywką. Kogo kryl - nie wiem. Może Teielamsa, może tego z Porto a może obu albo żadnego. Pewne jest jedno - LFC nie bawi się w żadne dłuższe sagi (wyjątkiem był Alcantara).

Nikogo. Tchouameni serio jest głównym priorytetem LFC, ale zapewne w razie czego mamy opcje rezerwowa.

W ostatnich dniach dużo słyszy się o Ibrahimie Sangare z PSV w kontekście Liverpoolu. Kto wie czy to nie jest alternatywa dla Tchouameniego. A trzeba przyznać, że Sangare warunki ma, bo to taki Kante ze 191 cm wzrostu.

Oczywiście żadne poważne źródło o tym nie mówi, bardziej jako ciekawostka.

Kante ze 191 cm wzrostu, to ile on będzie kosztować 200 milionów? XD Gdyby gość był jak Kante to już dawno przeszedłby do lepszej ligi, mam nadzieje że klub ściągnie kogoś konkretnego, a nie kolejny półśrodek który skończy jako przyspawany do ławki. Tchouameni, Bellingham, Nkunku, to są zawodnicy o jakich powinien starac sie klub

Bellingham to wymarzony transfer. Wydaje mi się że Sancho jest flopem tylko dlatego że poszedl do tragicznego United. Bellingham już świetnie gral w bardzo mlodym wieku w Championship. Teraz jest już bardzo doświadczonym grajkiem. Jest wart tych 100 milionow, a jeśli chcemy go zaklepać to wtedy gdy nikt się tego nie spodziewa. Niestety za Aureliena wzięliśmy się zbyt późno, powinien być zaklepany po cichu i to przed tym jak Real zaczął się dogadywać z Mbappe. Przez to ze z Mbappe nie poszło to moga wydac hajs na kogoś innego i padło na Tchouameniego, sami sobie narobiliśmy szkody.

Moglibyśmy rozbić bank za Nkunku